Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Měchy z Moravy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Měchy z Moravy

Poslední aktualizace před 5 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Onehdy se tu někdo ohradil ve vlákně, kde nabízel LAMA + RadimO měchy, že komerční reklama tu nemá být. Respektuji to, ale zkušenost zákazníka sem myslím patří.

Jak už to bývá, v pátek večer při odjezdu na víkend jsem zjistil, že v jednom měchu mám díru a v druhém bude za chvíli. (Neodborná montáž kdysi v minulosti, to nebudu rozpitvávat). A před sebou víkend a za 14 dní dlouhou dovolenou... V pátek večer toho člověk obyčejně moc nezařídí, velké firmy jsem ani neřešil, ale zkusil jsem zavolat RadimO. Nevzal to. "No co", říkám si, "pátek, devět večer, můžu být rád, že mi nevynadal." Ale v půl 10 telefon a "měl jsem od vás ztracené volání, co pro vás můžu udělat?" Myslel jsem si, že jsem na jiné planetě...
Vysvětlil jsem mu situaci a čekal jsem co bude. A bylo. Mám Renaulta Master, což byl trochu problém, protože na ty nemají věci skladem a táta (LAMA), který ty sady připravuje odjel na dovolenou. "Ale já se s ním spojím, zkusím zjistit, jestli tu má výkresy a dám vám vědět". O víkendu probíhala čilá komunikace, dohodli jsme se, že by případně neměnily jen měchy (jiný průměr přívodních hadiček), ale udělala by se komplet nová instalace v dvouokruhovém provedení. Dosud jsem měl jednookruhové. Ale pořád nebylo jasné, jestli to vůbec klapne. Já jsem mezitím zjišťoval, jak by to bylo s dodávkou původních náhradních měchů. Dalo by se, ale za ceny, za které bych od Radima měl celou instalaci.
V pondělí odpoledne telefonát "jak rychle byste sem to auto dostal?" Já byl v klidu, říkám, že nějak zítra, není spěch. "No docela je spěch, protože já taky odjíždím, ale ještě bych vám to stihl udělat. Potřeboval bych to auto dneska..." Takže akce kulový blesk, skočil jsem do auta, brácha zrušil své plány a skočil do druhého a tradáá do Hranic. Ale už jsem z toho měl pocit, že to dopadne dobře. Dohodli jsme se, že budeme ve spojení a předběžně, že bych si pro to ve čtvrtek přijel. Zdá se vám to dlouho? Čtěte dál.
Postupně se ukázalo, že ten čtvrtek bude šibeniční termín a že je potřeba pro auto přijet až večer. To už jsem bráchu nechal být a jel vlakem. Radim mi zajistil dopravu z nádraží a když jsem dojel k němu akorát, montoval poklice na kola. Jasně, montáž na Fiat/Citroen/Peugeot se dá zvládnout za necelý den, ale tohle bylo něco jiného. Jednak byl sám (LAMA na dovolené). Jednak Master, takže všechno trochu jinak co se týče přípravy sady. No a pak demontovat staré měchy, demontovat staré vedení (tažené poblíž výfuku...) starý ovládací panel. Předělat držák rezervy, předělat držák odpadní nádrže, namontovat měchy, natáhnout vedení, namontovat dvouokruhový ovládací panel, vyrobit redukci aby šel použít původní kompresor a nemusel se dodávat nový. A tohle všechno za cenu, za kterou by mi renomovaný výrobce pouze dodal 2ks měchů. A já za to mám celou novou instalaci kromě kompresoru, předělané všechny nedodělky, co neudělal mechanik při původní montáži, a hlavně mám dvouokruh.
Za sebe mohu Radima vřele doporučit. I přes dvojí cestu do Hranic jsem moc spokojený. Jednak s cenou, ale hlavně s jeho přístupem. Vstřícný, ochotný, pečlivý při práci, s viditelnou snahou, abych byl spokojený. Takhle nějak by si člověk přál, aby to fungovalo všude...

P.S.: I když jsem měl měchy už před tím, cestou z Hranic jsem si připadal jak v novém autě. Asi že dvouokruh nebo nevím proč, ale auto se nenaklání, je stabilní, krásně se s ním jede.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 9 let
:g:^ i ke mě se RadimO zachoval stejně i když jen se zabezpečením dveří:g
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
C
CuCuNČlen
Přidáno před 9 let
uvažuji nad měchy, pošlete mi někdo do SZ odkaz na weby, či kontakt, prosím
P
paragČlen
Přidáno před 9 let
Pro CuCun
Měchy-Lana Hranice tel.773616322.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Ale teď jsou oba pryč. Lama je ještě týden na dovolené a Radim teď odjel. Ale možná budou na vestavbách první víkend v říjnu.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
K
karlikČlen
Přidáno před 9 let
Asi je to pravděpodobně LANA :)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
No jo, máš pravdu. Snad se za přejmenování na lamu nebude zlobit... :@:D
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 9 let
chudák Láďa, vy mu dáváte,...:|
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 9 let
Hodně dobří - servisovali mi měchy na Mikešovi, dlouhodobý únik tlaku - dobře, rychle, přidali jsme odbočku s hadicí a manometrem pro dofoukání kol na Mikešovi i bicyklů. Geniální věc, poskytuje to naprostý komfort!
Řekli si nakonec méně peněz, než předpokládali a měchy drží jako luterská víra! Dodnes, bylo to loni.....
Doufám, že na srazu budou ;-)
Radek
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Jo, odbočku jsme řešili, ale já ji odmítl. Vozím si sebou poměrně kvalitní dvoupístový kompresor se kterým dofoukám i Bromptona, který se fouká hodně. A chci ho vozit dál, už jen proto, kdyby ten původní na pérování odešel tak abych mohl přes ventilky dofouknout měchy...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
můžu poprosit jaká byla cena na toho Mastera. nějak o tom delší dobu uvažuji. děkuji moc. Karlos
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem ti SZ Karlos. Kdyžtak probereme na vestavbách jestli se nám podaří přijet. Stejně bych tam s tebou chtěl pokecat o té spotřebě, jak jsi mi onehdy psal... :_
Ale každopádně doporučuji si toho jít. Je to fajn.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Jsem obezřetný a mé zkušenosti a můj věk a můj důchod to vyžaduje dát si pozor na podnikatele.Když jsem viděl "lamu" a spol při práci na montáźi měchů ale i při účtování tak mě příjemně překvapil .Dovolil mě koukat "na ruce" při montáźi což není vůbec u našich servismenů zvykem a pro mne podmínka při výběru servisu ale i pozvánì na oběd bylo fajn.Kdo umí počítat a dá nejen na mé rady pojede pro měchy na moravu do Hranic.Tisková oprava LANA.Své přizpěvky minimalizuji ale tady jsem se musel trošku rozjed.Petr
RadimORadimOČlen
Přidáno před 8 let
Děkuji všem za pochvalu.
Jsme rádi, že jste spokojeni. :g:g:g
hmozdahmozdaČlen
Přidáno před 8 let
V pátek proběhla precizní montáž měchů na staré ducato. Že já vůl jsem do toho nešel před lety. Skvělá práce, skvělý servis. Pro LANA: nešustí nebo jsem hluchý :)
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím Vás. Je vůz po instalaci mechu pohodlnější nebo jde jen o lepší stabilitu ve vyšších rychlostech,míjeni atd? Dekuji za názor a postřehy. Potřebuji hlavně zvýšit komfort. Jirka
Ixeo 710 i, Fiat
PepiPepiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

vospik napsal:

Zdravím Vás. Je vůz po instalaci mechu pohodlnější nebo jde jen o lepší stabilitu ve vyšších rychlostech,míjeni atd? Dekuji za názor a postřehy. Potřebuji hlavně zvýšit komfort. Jirka
Ahoj,už se tady o tom psalo hodně,osobně si myslím,že měchy ano,na alkovnu v každém případě,stabilita vozu se mnohem zlepší,nejen při míjení vozidel, ale i při běžném provozu.Já osobně podle naložení dofukuji,nebo odpouštím,dále i při stání vyrovnávám nerovnosti terénu.Měl jsem celkem 3obytky ,jezdil jsem i bez měchů,vždy po čase jsem namontoval-doporučuji.:_ Jinak za tu cenu a kvalitu práce od Lany-Hranice,není co řešit.:_
hmozdahmozdaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

vospik napsal:

Zdravím Vás. Je vůz po instalaci mechu pohodlnější nebo jde jen o lepší stabilitu ve vyšších rychlostech,míjeni atd? Dekuji za názor a postřehy. Potřebuji hlavně zvýšit komfort. Jirka


Přesně jak píše Pepu. Za mne je to asi tak ze je to jako jiné auto. A i pres problémy které se zjistili az na místě vše zvládnuli na jedničku. Opravdu bych nespekuloval a šel do toho.
Honza
L
LakyČlen
Přidáno před 8 let
Není měch jako měch, už jsem tam viděl i z auto sedaček !!!
Jinak je to super mám 8"palcové originál goltt.
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Jen reakce na Hermana aby nevznikla mýlka,Lana montuje nové a origo měchy protože jsem je měl v ruce před montáźì.Pro Vospika: velká výhoda že si reguluješ pérování nejen podle zatížení ale i podle stavu komunikace a to během jízdy za pár vteřin.Petr.
Upravil zemanekpetr dne 26.10.2015 19:54, před 8 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,893 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24540 sekund | Průměrně za: 0.2454 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB