Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kam do termálů?????? poraďte ať je změna :-): INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kam do termálů?????? poraďte ať je změna :-)

Poslední aktualizace před 9 let
volfovavolfovaNováček
Přidáno před 9 let
Ahojky :-)
mám na vás prosbu. Jezdíme do termálu jen do Sarváru,chtěli by jsme změnu, kam vyrazit? Hodinu už procházím stránky Madarských lázní a nejsem s toho moc chytrá. Někde mi přijde že není kemp a vypočítat cenu za den je též náročné.

Zde jsem koukala na Buk: mám tomu rozumět že ubytovaní v kempu ještě platí vstup 10 eur/den do lázní?To je i pro díte do 3 let???

Dospělý 10 Euro
Dítě (0-3 let) volný
Dítě (3-16 let) 5,0 Euro
Domácí zvíře 2,3 Euro
Elektrický proud (13 A) 2,8 Euro
Pozemek/místo 10,0 Euro
Místo pro stan (max. 5m2) 8,0 Euro
Poplatek za pobyt na jedinou noc (navíc k ceně za den pobytu) 3,0 Euro
Vstupenka návštěvníků 10 Euro
Turistický poplatek (od 18 let) 410 Ft
H
HansČlen
Přidáno před 9 let
Pobyt v kempu je zároveň vstupné do lázní.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
V Buku je pobyt v kempu zároveň vstupenkou do termálů. Sarvár neznám, v Buku jsem byl jednou, jinak jezdíme jen do Hegykö. A to můžu doporučit. Hezky kemp, malé klidné lázně, přívětivá cena. Buk mi přišel příliš velký, z kempu do bazénu 10 minut chůze. Asi je to normální, ale mé srovnání je jen s Hegykö a tam je to od auta k bazénu v nejhorším případě řekněme 200 metrů.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 9 let
Zkus do Mosonmagyarováru. Je to kousek od Bratislavy a z kempu máš vstup do areálů v ceně. Je tam klid a pohoda, nejsou tam dětské atrakce. Ty najdeš v nedalekém Lipótu. Tam je rozlehlý kemp, taky s volným vstupem v ceně. V kempu nedělají rezervace. To je odkaz na stránky http://www.mosonm...rmal/#kemp
Upravil Yossarian dne 09.09.2015 16:44, před 9 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
pro změnu můžeš zkusit třeba tohle: http://www.bad-fu...fuessingu/

http://www.wellne...ne-evropy/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 09.09.2015 20:49, před 9 let
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 9 let

Taky dobrá volba, absolutní klid, troje lázně a krásné cyklotrasy okolo Innu. Pro svůj klid je to vyhledávané místo staršími lidmi. Nejsou tam nikde atrakce pro ďeti. Do některých kempů nesmí psi. Večer absolutní klid.
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 9 let
Lidičkové prosím o radu ...

na příští prodloužený víkend jsme se strašně těšil do Sárváru do Thermal-kempu ... ale člověk by asi měl vzít rozum do hrsti a trošku z Maďarska hodit zpátečku ... ale kam ? konec září = asi jen ty termály ...

jsem z Moravy takže třeba i Slovensko nebo Rakousko, prostě ne Maďarsko ...

moc děkuji za tipy

.
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
mbmbČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Radek Kaplan napsal:

Lidičkové prosím o radu ...

na příští prodloužený víkend jsme se strašně těšil do Sárváru do Thermal-kempu ... ale člověk by asi měl vzít rozum do hrsti a trošku z Maďarska hodit zpátečku ... ale kam ? konec září = asi jen ty termály ...

jsem z Moravy takže třeba i Slovensko nebo Rakousko, prostě ne Maďarsko ...

moc děkuji za tipy

.



A proč zpátečku? Nechápu...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 9 let
No mám s sebou 3.letou dcerku a co se v Maďarsku děje mě tedy rozhodně v klidu nenechává ... a to nemyslím hlouposti typu, že po Tobě hodí kámen když jedeš kolem a udělají Ti díru do okna ...

třeba je to panika zbytečná ale nejde jen o mě a prostě máme s manželkou strach ...
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
mbmbČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Radek Kaplan napsal:

No mám s sebou 3.letou dcerku a co se v Maďarsku děje mě tedy rozhodně v klidu nenechává ... a to nemyslím hlouposti typu, že po Tobě hodí kámen když jedeš kolem a udělají Ti díru do okna ...

třeba je to panika zbytečná ale nejde jen o mě a prostě máme s manželkou strach ...

Strach chápu,pak je lepší být doma. To by jsi nemohl napŕ. na Slovensko, tam jsou medvědi, v Polsku třeba vlci atd.
Včera jsem mluvil s maďarem co se živí ubytovacíma službama )známe se několik let)a schodli jsme se, že media udělala své, hlavně ta, co jsou do ruda a i ta, co jsou bulvar. Jinak ve vnitrozemí se nic neděje.
To bychom opravdu nemohli vyjít ani u nás na ulici...,je to opravdu těžké.
Jà bych se Sarváru vůbec nebál, kor když budeš asi v kempu.
Tak ti přeji správnou volbu a hezkou dovolenou.
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

Radek Kaplan napsal:

No mám s sebou 3.letou dcerku a co se v Maďarsku děje mě tedy rozhodně v klidu nenechává ... a to nemyslím hlouposti typu, že po Tobě hodí kámen když jedeš kolem a udělají Ti díru do okna ...

třeba je to panika zbytečná ale nejde jen o mě a prostě máme s manželkou strach ...

Strach chápu,pak je lepší být doma. To by jsi nemohl napŕ. na Slovensko, tam jsou medvědi, v Polsku třeba vlci atd.
Včera jsem mluvil s maďarem co se živí ubytovacíma službama )známe se několik let)a schodli jsme se, že media udělala své, hlavně ta, co jsou do ruda a i ta, co jsou bulvar. Jinak ve vnitrozemí se nic neděje.
To bychom opravdu nemohli vyjít ani u nás na ulici...,je to opravdu těžké.
Jà bych se Sarváru vůbec nebál, kor když budeš asi v kempu.
Tak ti přeji správnou volbu a hezkou dovolenou.


Tak Sárvár milujeme, ani na vteřinu jsem neuvažoval o jiném kempu ... ale co Ti mám povídat ... úplně v klidu to nevidím ... zítra cinknu přátelům, co se pohybují jako kamioňáci po HU a uvidí se ...

přesto není žádná hanba mít v záloze i plán B :D

ale kam ? ? ? za jiných okolností by plánem B bylo Bukfurdo ( HU ) ale ... třeba jsem si říkal, že nějaký kemp by mohl být přímo v Laa a.d.Thaya u termálů, je to kousek ... ale nic jsem neobjevil ... jdu zkoumat dál :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
mbmbČlen
Přidáno před 9 let
Tak pojeď s námi do Slovinska,není to o tolik dál a hlavnè to tam stojí za to. Jezdíme tam 2x do roka a byl tam s námi i vnuk, budou mu 3 a moc se mu to líbilo.
Je to výjezd Terme 3000.:^
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

mb napsal:

Tak pojeď s námi do Slovinska,není to o tolik dál a hlavnè to tam stojí za to. Jezdíme tam 2x do roka a byl tam s námi i vnuk, budou mu 3 a moc se mu to líbilo.
Je to výjezd Terme 3000.:^


Super, kouknu na to na netu ... my jedeme v pátek 25.9. a musíme být z5 v pondělí 28.9. večer ... kdyžtak písni SZ ... díky za tip
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
M
mariaČlen
Přidáno před 9 let
ahoj, řešíme stejný problém. Šárvár je na tahu migrantů směr Rakousko a nepředpokládám, že by někoho případně zastavil plot tamního kempu. Teď když Maďaři zablokovali příchod ze Srbska, zkouší to přes Chorvatsko. Pokud se vydají do Rakous, vypadá to potom logicky nejkratším směrem Murska Sobota ( a M Toplice jsou hned vedle ). Jedeme s malými dětmi a nějaké hrdinství nemá smysl. Tím samozřejmě nechci nikoho přesvědčovat. Je to jen moje úvaha.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Tak před týdnem jsme se vraceli z Chorvatska právě pres kousek Slovinska Maďarsko Rakousko a Břeclav a po migrantech ani slechu. Nikde nic. Tedy kousek kolem jmenovaných termalu.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

maria napsal:

ahoj, řešíme stejný problém. Šárvár je na tahu migrantů směr Rakousko a nepředpokládám, že by někoho případně zastavil plot tamního kempu. Teď když Maďaři zablokovali příchod ze Srbska, zkouší to přes Chorvatsko. Pokud se vydají do Rakous, vypadá to potom logicky nejkratším směrem Murska Sobota ( a M Toplice jsou hned vedle ). Jedeme s malými dětmi a nějaké hrdinství nemá smysl. Tím samozřejmě nechci nikoho přesvědčovat. Je to jen moje úvaha.


Kam teda ? Sakryš ... nějak nevím ... a taaak moc chci někam jet ... kam ten svět spěje ? Zatím teda vyhrává to Slovinsko ... :v
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
M
mariaČlen
Přidáno před 9 let
před týdnem ano, dnes jsou cca 250km od Murske Soboty a sváží je k Zagrebu. Do Maďar se asi cpát nebudou a vezmou to přímo do Rakouska. Po mne je lepší být trošku víc srab a nedráždit osud, než být "hrdina". Těch jsou plné hřbitovy.
mbmbČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

maria napsal:

před týdnem ano, dnes jsou cca 250km od Murske Soboty a sváží je k Zagrebu. Do Maďar se asi cpát nebudou a vezmou to přímo do Rakouska. Po mne je lepší být trošku víc srab a nedráždit osud, než být "hrdina". Těch jsou plné hřbitovy.


K Brnu jsou blíž, než k MS, a taky určitě chodíš ven, ne? Nebo nejdeš ani nakoupit???
Strach beru, je to dobrá věc, ale s mírou. Nic se nemá přehánět.
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
M
mariaČlen
Přidáno před 9 let
jak jsem řekl, je to pouze můj pocit. Nicméně ze Zagrebu a Tovarniku to je určitě do MS blíže než do Brna. Leda by sem zabloudili omylem. Nebezpečí je potřeba eliminovat. Nakoupit musím abych neumřel hlady, když nepojedu do termálů, nic moc se nestane. Ale jak se říká: " to je věc každého soudruha"
mbmbČlen
Přidáno před 9 let
No právě,nevím jestli si to pamatuješ,ale právě soudruzi vyvolávali mezi lidmi paniku a k hysterii bylo, co bys kamenem dohodil. Každý karavanista má svůj rozum.A ta svoboda cestování, ta taky něco obnáší...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Upravil mb dne 17.09.2015 21:21, před 9 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: volfova, Hans, ScooterMarty, Yossarian, Zdenek a Alena, Radek Kaplan, mb, maria, Mirek a Jirinka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,595 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22493 sekund | Průměrně za: 0.22493 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB