Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Foto- nádrž na vodu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Foto- nádrž na vodu

Poslední aktualizace před 15 let
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
Nějaký dobrák mi vlezl do přívěsu a totálně vybrakoval hlavní nádrž na vodu. Je asi na 45l a zůstala mi jen samotná bez víčka, rozdvojek , hadiček čerpadel , el.přívodu atd.Tento přívěs mám rok, tak vlastně ani nevím jak to tam na ty nádrži přesně vypadalo.Čerpadla jsou v eshopech různého výkonu od 8l/min , ale co mám mít bohužel nevím. Prosil bych kdyby byl někdo ochoten mi něco nafotit abych si jednotlivé díly nějak objednal a sehnal. Díky za laskavost. ;)ahoj
přikládám snímky:
Odkaz: http://klasika.uk...080157.jpg
Odkaz: http://klasika.uk...080155.jpg
http://klasika.uk...080156.jpg
Upravil ladis dne 08.05.2009 19:59, před 15 let
ladis Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
zkus vyfotit co Ti zbylo, ať se máme čeho chytit :-)
hlavně zbylé hadice a tak.
Upravil Anonym dne 08.05.2009 07:41, před 15 let
vojskovojskoČlen
Přidáno před 15 let
Pokud v karavanu pouzivas sprchu tak urcite cerpadlo s min. 15 l/min. Idealni je co mam vyzkousene a pouzivam 19 l/min. Pokud das slabsi tak to vodu do takove vysky sice asi vytlaci ale rozhodne se neosprchujes. Pokud sprchu nepouzivas tak staci klidne 8-12 l/min.
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
Tak jsem si naivně myslel , že někdo z těch cca 240 karavanistů , kteří si do teď přečetli můj příspěvek vyfotí svojí nádrž na přívěsu a zašle ji sem , abych se měl alespoň čeho chytit, kam která hadička směřuje. Bohužel se tak nestalo a je mi to líto, nic víc. Zítra dojde čerpadlo, tak to nějak vymyslím. ;)ahoj
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Tak jsem se trošku zastyděl a šel do sebe.;o

A tady je první fotka
Fun
Smile
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
A tady je vnitřek nádrže.

Tipuju si, že tvé čerpadlo bylo instalované ve víčku nádrže.:_
Fun
Smile
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
P5080157.jpg je to hadička přisávání vzduchu
P5080155.jpg netuším, nemám
pokud pod tím modrým vývodem nemáš nic, zkus napojit sání vzduchu.
taky bych tipoval, že prostup na el. k čerpadlu a vývod vody byl ve víčku.
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
Hoši díky za snahu pomoci. Jasně čerpadlo bylo ve víčku a víčko už jsem také objednal i s čerpadlem a rozdvojkou tvaru "Y". Rozdvojka ypsylon tam byla položena nahoře na nádrži na levé straně. Tato rozdvojka mi právě vrtá hlavou co tam vlastně rozdělovala. Jestli jste si všimli, tak dole vlevo u toho ventilu (zpětný ventil?- nevím) je dírka na hadičku skrz podlahu. Tam dedukuji že by mohla být přepadová hadička. Ten zbytek hadičky co tam je od nalévacího hrdla je odvětrání- to je jasné. Něco mám už vymyšleno a hozeno na papír, ale pokud si někdo rád láme hlavu- prosím. Budu rád když se s někým shodnu v uvažování, tak dotoho..Winkahoj
Upravil ladis dne 11.05.2009 18:33, před 15 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
máš bojler? pokud jo, tak tam patří rozdvojka. vypouštění přes čerpadlo, no nevím, mělo by to jít samo po odzátkování nádrže.
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
nemám bojler ani sprchu
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
tak v tom případě mne nenapadá, proč by měla být za čerpadlem rozdvojka. co jsem měl bydlíka, byla rozdvojka kvůli teplé a studené vodě. pak se to dělilo dál na wc, umyvadlo, dřez..... máš ten výpustný ventil? zní to neobvykle, ale asi je možné vypouštět za čerpadlem... Já měl vždy něco jako ucpávku ve vaně na dně nádrže..... kdyby jsi měl cestu poblíž, určitě bychom to nějak vymysleli, vše se dá zjistit.
surficisurficiČlen
Přidáno před 15 let
Ten ventil co tam vidím na té fotce mám vedle nádrže taky a u mně funguje jako vypouštění bojleru.Proto je to vedené skrz podlahu.
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
Pánové ten ventil co tam vidíme má z levé strany hadičku, která vlastně jde za nádrž a pokračuje do T kusu pod dřezem (odbočka do kuchyńského kohoutu) a dále asi do koupelny. Pravá strana je volná a tam musí přijít hadička od čerpadla. A pár centimetrů od ventilu vlevo je vidět bílý flíček a to je díra skrz podlahu , do které přijde teprv dát hadička -odněkud. Je to sranda ;)ahoj
surficisurficiČlen
Přidáno před 15 let
Já nevím,ale možná jestli ten ventil má dole vývod tak by mohl vypouštět celý systém.Fungovalo by to jako spojené nádoby a vlastně když se zvedne ta žlutá páčka tak to vycucne i celou nádrž a nezamrzne v zimně ani čerpadlo.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ladis, Petr a Lucie, vojsko, Fun, surfici

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,713,439 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20858 sekund | Průměrně za: 0.20858 (0) sekund | Dotazy: 110 | Použitá paměť: 2.04MB/2MB