Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stání v Římě: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stání v Římě

Poslední aktualizace před 9 let
T
tom74Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj všem,

plánujeme cestu do Říma. Teď přišla na řadu otázka, kde několik dní parkovat.
Na campercontact jsem něco našel, ale zase "30Euro" za den se dávat nechce. A nějak moc Stpl v Římě tam taky není.
Předpokladem je dosah městské dopravy, nejlépe metra, elektřinu a vodu nepotřebujeme, a určitě nějakou alespoň trochu bezpečnou čtvrť.

Nemáte někdo zkušenost

díky moc

Tom
K
karlikČlen
Přidáno před 9 let
Za sebe, radsi dej 30 euro za noc, nez stani na volno. Takova byla puvodne moje myslenka pred 10 lety, po apulii atd Rim na divoko tedy spis nemel jsem informaci o stanich.Vecer v 10 jsme se na kolech vraceli z centra na misto, kde jsme zaparkovali, na prvni pohled misto velmi solidni, obydlene, zkrátka auto a karavan v pr... Zůstaly jen ty kola co jsme na nich prijeli, batuzek a fotak, solidne vycucana karta, policajti no co mohli delat,ambasada kapitola zajimava , no co mohli vlastne delat, hroznej zazitek, asi za 20tisic jsme se vraceli domu s holou prd..i, to jsem jeste do karavanu narval pro sichr to nej co jsem vlastne mel, doma cekal holobyt co jsme si zarizovali
Ted o 10 let pozdeji kdy se kriminalita nesnizuje a zhorsuje se socialne leckde, hlavne na jihu a pristehovalci atd bych tam jednak nejel, ale kdyz uz tak nekam pod poradnej dozor. bacha
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
V Itálii bezpečnou čtvrť nenajdeš
najknajkČlen
Přidáno před 9 let
my jsme to zapíchli na 2 noci zde: http://www.romaca...spx?len=IT a do Roma kousek autobudem a pak vlakem, vystoupili jsme přímo u Kolosee, jízdenku si již nepamatuji, dá se koupit výhodně na recepci, autobus stojí u kempu, cena cca 33 éček/den - auto+caravan+2 dospěláci, pocit bezpečí, spokojenost, dá se i vykoupat, ale byl tam snad celý Řím, pláž bez slunečníků, volně přístupná (červenec 2014)
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 9 let
ja parkoval tady

41.870161, 12.490309

je tam moznost napusteni vody a vypustit odpadni + zachod, cena pred 2 roky byla 17EUR na 24H
J
JanValekČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
1x Dobrá rada.
Na tento napad rychle zapomeň jako bys sej nikdy nevyslovil.
Super kemp kousek od ringu dálnice ROMA, á 30 E/den za klid a bezpečí je velmi přijatelné a do centra města, k metru a Vatikánu z kempu jezdí kempový autobus za 3 E/osob se spátečkou.

Chceš ještě víc?
Ahoj:_
:i
pedapedaČlen
Přidáno před 9 let
J
Jana a LadaČlen
Přidáno před 9 let



Můžeme jen doporučit.Vyzkoušeno v květnu 2014.Cena za karavan 15Eur+os.auto na parkovišti 7Eur+2Eura za el.Naproti autobus číslo 105 s ním na nádraží a tam metrem.Doporučují koupit na recepci lístek na tři dny za 16.5 Eur.Vyplatí se,můžeš neomezeně jezdit metrem i autobusem.Přejeme hezký pobyt
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tom74, karlik, Deda Lebeda, najk, PetrK, JanValek, peda, Jana a Lada

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,693 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16787 sekund | Průměrně za: 0.16787 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/4MB