Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Velehrad + Hostýn: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Velehrad + Hostýn

Poslední aktualizace před 9 let
nozkanozkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, příští týden chceme navštívit Velehrad a potom také Hostýn. Prosím o informace o kempech v okolí. Zajímá mě především kemp ve Velehradu. Díky za jakékoliv info.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj. Byli jsme tam před rokem na víkend. Je to slušný přírodní kemp, který sice pamatuje lepší časy, ale sociálky a sprchy byly čisté, bufet fungoval a majitel byl solidní. Do Velehradu vede cyklostezka kolem kempu.
Zdraví
Luboš a Dáša
nozkanozkaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Ahoj. Byli jsme tam před rokem na víkend. Je to slušný přírodní kemp, který sice pamatuje lepší časy, ale sociálky a sprchy byly čisté, bufet fungoval a majitel byl solidní. Do Velehradu vede cyklostezka kolem kempu.


Děkuju.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
PeropPeropČlen
Přidáno před 9 let
Tak já jsem tam též byl ale před 2 roky. Na Velehradě jsem stál a nocoval přímo na parkovišti, bez problémů ale bylo to mimo sezonu a na Hostýn,tak tam je velké parkoviště dole na 24 h za 5O korun a cca 50 m od parkoviště jezdí autobus nahoru i dolu. Dalo by se sice vyjet i na horu na parkoviště,ale dle informací co tam stáli tak je potřebné povolení z radnice. P.
cestovatel ze Šumavy;y
ravykravykČlen
Přidáno před 9 let
V kempu na Velehradě jsme byli letos na už 2x na víkend. Je to klidný a čistý kemp s perfektně posečenou trávou a osobní starostlivostí majitele. Sociálky jsou starší, ale čisté a navíc sprchování není omezené žetony. Majitel osobně dohlíží na dodržování nočního klidu a bez milosti vyhazuje všechny, kdo dělají nepořádek.
Ceník kempu je nejistý. Majitel se zamyslí a naťuká něco do pokladny - nikdy to však nebyla částka, která by byla přemrštěná, spíš naopak.
Z kempu k velehradské bazilice je to příjemná asi půlhodinová procházka po cyklostezce.
Náš dojem byl velmi příjemný.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
nozkanozkaČlen
Přidáno před 9 let
Všem moc díky. Plánuju zůstat v kempu a projezdit okolí. Pokud byste měli nějaké tipy, prosím, přihoďte je sem.

Automatické sloučení 24.08.2015 13:12:
Ještě bych se chtěl podívat na:
http://www.dvurho...
http://www.patrio...
http://www.slovac...

Protože tuto oblast vůbec neznám, každé info mi pomůže. Autem se mi moc přejíždět nechce, spíš jezdíme na kole a nebo chodíme pěšky.

Automatické sloučení 24.08.2015 13:16:
A nejsme nároční na vybavení kempu. Stačí nám asi jen pitná voda a případně výlevka.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
Upravil nozka dne 24.08.2015 13:16, před 9 let
ravykravykČlen
Přidáno před 9 let
Mám ještě zkušenost s Dvůr Honětice:
Chtěli jsme tam strávit víkend v červnu 2015, protože se nám z fotek jevil mile a zajímavě. Po mailu moc nekomunikovali, takže jsme vyrazili vlastně s očekáváním, co bude. Fotky nelžou, je to tam moc krásné, ale nesmíte se pootočit z úhlu záběru fotografa, jinak uvidíte starý rozbořený kravín a další vesnická stavení, protože je na okraji zástavby. Plocha je naprosto nekrytá stromy a tráva byla asi půlmetrová s občasným posekaným, ale neuklizeným místem. V červnu tam ještě neměli dodělané na sociálkách baterie jak umyvadlové, tak sprchové a tekla jen studená voda. To nás ještě stále definitivně neodrazovalo, protože to jezírko, které tam udělali na koupání, je fakt fajnové. Odjeli jsme až po tom, kdy nám řekli, že mají objednaný areál na svatbu (a jak to chápu, jde o jejich hlavní byznys), což by určitě znamenalo naprosté narušení soukromí a klidu. Je možné, že se od té doby něco změnilo, já osobně bych si to telefonicky ověřil.
Náš dojem:
1. Kemp s obrovským potenciálem, kdyby majitelé věděli, jak vypadá moderní kemp (pro karavany).
2. Nejspíš jim necháme 1-2 roky na dodělání, než se tam znovu ukážeme.
3. Silnice, které vedou z obou hlavních směrů do Honětic jsou úzké, klikaté a dost rozbité. Je to adrenalin i s naším menším domečkem.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
G
gutČlen
Přidáno před 9 let
V Bystřici pod Hostýnem jsme parkovali na divoko v ulici Pavla Užika. Vedle je smutné dětské hřiště garáže a nějaká opuštěná klubovna . Stáli jsme tam celý víkend na Hostýn na kole k autobusáku a potom autobusem. U koupaliště je velká hospoda a park je to přes Bystřici ale na kole je to akorát. U hospody dětské hřiště a velká zahrádka grilovali . Nebo se stavte na http://www.chatap... není to sice s karavanem ale je to s jídlem a mají nový bazén. Vybavení je starší tak jako chata.
nozkanozkaČlen
Přidáno před 9 let
Super připomínky a nápady. Trochu toho zneužiju a ještě se zeptám na kemp v Luhačovicích. Když si to tak procházím, zjišťuju, že bych v této oblasti potřeboval být aspoň měsíc.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
R
Rarasek KudrnaNováček
Přidáno před 9 let
Jelikož jsme častými hosty v kempu v Luhačovicích, něco málo odpovím…Je mi až líto, že se o tomto kempu nemluví a nepíše více a ani propagace na netu, či v zahraničí je spíše nulová.Ikdyž majitel kempu převážně žije z pronájmu chatek a provozování bufetu s jídelnou, samotný kemp je velice slušně zařízen. Nové sociálky a kuchyňka s jídelnou se nemusí stydět ani s porovnáním s rakouskými kempy.Kemp je částečně zalesněn v krásném místě v blízkosti Luhačovické přehrady, která je po vypuštění a vyčištění před dvěma léty opět čistá a vhodná pro koupání.Jediné mínus je snad skutečnost, že kemp je částečně ve svahu a opravdu ryze rovných míst není příliš mnoho.Pro toho, kdo vlastní různé přídavné patky, či „kuří nožky“ tato skutečnost není žádný problém. Velkým plusem je nově opravená cyklostezka do samotných lázní, ale i pěšky jde tuto vzdálenost dojít. Já osobně bych volil tuto variantu pobytu s tím, že na Hostýn či Velehrad bych si udělal jen výlety.A jedna perlička na závěr, kdo se chce opravdu dobře a levně najíst, tak neznám levnější podnik v ČR na meničko za 50 CZK a to právě v samotných Luhačovicích.Kde ??? Kdo hledá a ptá se, najde….
Škoda Octavia II a Beyerland Sprinter LX caravánek
49674967Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj.

Předminulý víkend jsme chtěli strávit v kempu Slovácký dvůr. Krásné fotky na internetu, chatky pojmenované dle druhů vína a ryb - prostě hromada práce za peníze z EU.

Stání pro karavany je na zatravňovací dlažbě vysypané štěrkem - nepostavíš přístřešek, markýzu ano.
Na travnaté ploše vzadu nejsou el. přípojky a recepční nás tam stejně nechtěla pustit - že je to jen pro stany.

Co je, ale špatné, je umístění kempu mezi frekventovanou železniční trať a silnici.
Ty vlaky snad jezdily co 10min :o
No a ráno začili létat v Kunovicích na letišti - což je kousek.

V 7h jsme se sbalili a přejeli do kempu Nivnická riviéra.
Pohoda, klídek, koupaliště, plážový volejbal, tenis.

Slovácký dvůr doporučuji jako tip na zastávku při cyklovýletě. Opravdu je hezky opravený, ale jinak již nikdy s karavanem.

Příští víkend jedeme do Luhačovic.........

Ahoj.

Martin
nozkanozkaČlen
Přidáno před 9 let
Tohle jsou pro mě samé přínosné postřehy. Moc všem děkuju za názory a hodnocení. Asi vyrazíme nejdříve do Velehradu, pak přejedeme do Luhačovic a nakonec asi Patriot Camp Držková. Kdybyste se v těchto končinách někdo pohyboval od 29.8. do 6.9., dejte vědět. Rádi si s vámi dáme třeba kafe nebo pivo a popovídáme.
Ještě jednou díky všem.

Petr
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
G
gutČlen
Přidáno před 9 let
Nevím jestli jedeš akorát bude tu blázinec. 28-30 8 se jede barum rely. http://www.czechr...ladni-info Pokud jsi fanda tak si to užiješ. Určitě je tu i nějaký doprovodný program. např http://www.czechr...ly-naplno.
nozkanozkaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

gut napsal:

Nevím jestli jedeš akorát bude tu blázinec. 28-30 8 se jede barum rely. http://www.czechr...ladni-info Pokud jsi fanda tak si to užiješ. Určitě je tu i nějaký doprovodný program. např http://www.czechr...ly-naplno.


Díky za upozornění. Fanda jsem jen u televize, takže naživo si to určitě neužiju. Ale měli bysme k vám přijet až v neděli odpoledne, nebo navečer a tak doufám, že už to bude klidnější.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
M
myspulinČlen
Přidáno před 9 let
Ještě doplním svou včerejší zkušenost s Dvorem Honětice. Jeli jsme se tam s rodinou a známými vykoupat v jejich biotopu a podívat se na vlastní oči na to, co dost propagují. Ještě ráno se dívám na jejich web, jak tam přesně dojet, ujedeme 60 kilometrů a ve vjezdu cedule Svatba, dnes zavřeno. Myslel jsem si, že si dělají legraci, tak jsem se šel zeptat, jestli i koupání v jezírku není možné a opravdu nebylo. A na otázku personálu, proč to nedali na web, že tam jedu hodinu a půl zbytečně, jsem se dozvěděl, že majitel asi zapomněl.

Byli jsme tam celkově asi deset minut a za tu dobu se ve vjezdu vytočilo asi 5 aut, co tam jeli také zbytečně. Byť to tedy uvnitř vypadalo pěkně, tak po tomto přístupu mě tam už nikdo neuvidí. A pro ostatní rada, raději tam zavolejte předem, než vyrazíte.
nozkanozkaČlen
Přidáno před 9 let
Všem ještě jednou děkuji za uvedené názory.
Pepovi Doskočilovi za hodnocení kempu na Rusavě - absolutní souhlas. Moc se nám tam líbilo - vybavení prakticky žádné, ale kvůli tomu jsme tam nejeli. Výlet na Hostýn - ohromný zážitek sportovní i emotivní.

Radimovi - Rarasek Kudrna za tip na kemp a restauraci v Luhačovicích - opravdu nedoceněný kemp. Přitom pěkně vybavený, krásné nové sociálky a kuchyňky pro stanaře. Krásné okolí a procházka do lázní a kolem přehrady.


Ravyk - za hodnocení kempu ve Velehradu. Majitel je celkem samorost, ale kemp čistý a absolutně klidný a pohodový.

4967 - plně souhlasím s posouzením Slováckého dvora. Na pohled hezké, ale ubytovaný bych tam být nechtěl. Na mě to je vše moc umělé a provoz na silnici i na trati je nepřetržitý.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: nozka, Lubos a Dasa, Perop, ravyk, gut, Rarasek Kudrna, 4967, myspulin

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,399,449 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18838 sekund | Průměrně za: 0.18838 (0) sekund | Dotazy: 121 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB