Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Itálie - září: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Itálie - září

Poslední aktualizace před 9 let
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 9 let
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s níže uvedenými kempy? Chtěli bychom začátkem září vyrazit do jednoho z těchto kempů, zkusíme to bez rezervace, ( pokud tedy nemáte někdo zkušenost že musí být i v tomto měsíci ). Rádi bychom aby měl udržované sociálky, animační program pro děti, do bazénu se nemuseli nosič čepičky na koupání, dostupnost městečka pro noční procházku a žádná disco do rána.
Moc díky za Vaše poznatky
- Villaggio Turistico Internazionale
- Pra delle Torri
- Jesolo International
T
tom74Člen
Přidáno před 9 let
- Villaggio Turistico Internazionale ---- byli jsme už několikrát, supr kemp, čisto, má 4 hvězdičky, absolutní spokojenost, leží na pláži, kousek do města, je ale dražší, odkaz " www.vti.it "
PeropPeropČlen
Přidáno před 9 let
Já mám nejlepší zkušenosti s kempem Pra delle Torri. Ideální a má vše na nejvyšší úrovni ,včetně Akvaparku a obchodů. Do městečka sice dál ale jezdí vláček. A v září je nejlevnější ze všech. Také tam opět vyrazím.P
cestovatel ze Šumavy;y
korec80korec80Člen
Přidáno před 9 let
Naše zkušenost z loňského roku s kempem Pra delle Torri, byla nic moc. Je fakt, že jsme tam byli začátkem srpna, ale i tak vím, že tam nás už nikdo nikdy nedostane... Nesedí nám totiž miliardy lidí a ty byli úplně všude, ať u akvaparku, na pláži nebo v dětském koutku. Dále nám vadili mračna otravných komárů a příšerně špinavé moře, to bylo snad největší zklamání. Nejlepší naopak bylo, že když jsem přišel poprvé na recepci s přáním se ubytovat, tak mi řekli že kemp je plný a že jestli máme zájem, můžou nás ubytovat v tzv. "waiting area" je to místo uvnitř kempu (přístup jsme měli všude, jako plnohodnotní návštěvníci), kde čekáš, až na tebe přijde řada, když se v kempu uvolní "plnohodnotné" místo. Tam to bylo parádní, mnohem lepší než uvnitř kempu(což jsme bohužel zjistili až po přestěhování). Dokonce jsem tam narazil i na pražského kolegu, bylo mi divné že tam pořád stojí, protože auta co na toto místo dorazila po něm se už dávno stěhovali dovnitř. Nelenil jsem a zeptal se ho přímo, odpověděl mi, že do kempu jezdí již řadu let a že se záměrně nechávají ubytovávat na tomto plácku.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
koukněte ještě na náš oblíbený kemp: Union Lido http://www.unionl...

jinak ten Jesolo international je nejblíž k několikakilometrové pěší zóně s obchody, restauracemi atd.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
PeropPeropČlen
Přidáno před 9 let
p. Korec 80 tak to se Vám nedivím,že se Vám tam nelíbilo,když jste tam byli v srpnu. V srpnu bych nikam k moři nikdy nejel. Jedině rezervace a vše včetně ubytování je min. 3 krát dražší. ale od 6.9 je cena min. a kemp je poloprázdný,bez jakých koliv problémů a klídek a všude včetně sociálek perfektní a čisté. Já jsem na recepci zapomněl CCS kartu a poslali mi ji domu poštou a taktéž vždy k vánocům posílají přání. Ten kemp Union Lido jsem také několikrát navštívil,ale to je opravdu továrna na turistiku a je hodně drahej i na podzim. I pěknej kemp je přímo u kotviště do Benátek Marina. To jsou mé dlouholeté zkušenosti. P.
cestovatel ze Šumavy;y
P
ppeppeČlen
Přidáno před 9 let
Co se týká Pra delle Torri, tak za nás tam bylo nejčistší moře co jsme na severu u východního pobřeží viděli. Takže je to asi o štěstí. Jinak patří mezi "mega" kempy, takže lidí je tam doopravdy hodně no a na začátku srpna ještě víc.

Ještě bych mrknul na http://www.marina...ia.it/eng/ je to kousek od Jesola, kousek od přístaviště pro cestu do Benátek.

Jak to bude s animačním programem pro děti je otázka, přeci jenom bude září.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ppeppe napsal:

Co se týká Pra delle Torri, tak za nás tam bylo nejčistší moře co jsme na severu u východního pobřeží viděli. Takže je to asi o štěstí. Jinak patří mezi "mega" kempy, takže lidí je tam doopravdy hodně no a na začátku srpna ještě víc.

Ještě bych mrknul na http://www.marina...ia.it/eng/ je to kousek od Jesola, kousek od přístaviště pro cestu do Benátek.

Jak to bude s animačním programem pro děti je otázka, přeci jenom bude září.


Marinadivenezia je pěkný, ale hlavně asi pro rodiny s dětma a ty co mají rádi bazény. jediná nevýhoda, že je to poměrně "daleko od civilizace" a jsi tam odkázaný na jejich programy a večer není celkem kam vyrazit.
Výhoda - blízko do Benátek.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
ppeppeČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

ppeppe napsal:

Co se týká


Marinadivenezia je pěkný, ale hlavně asi pro rodiny s dětma a ty co mají rádi bazény. jediná nevýhoda, že je to poměrně "daleko od civilizace" a jsi tam odkázaný na jejich programy a večer není celkem kam vyrazit.
Výhoda - blízko do Benátek.


Je to tak, my nikde nejsme úplně dlouho. Ochutnáme kemp a zase o kus dál, takže pro nás to je vpoho. Ale ono ani v tom Jesolu si nedokážu představit být nějak dýl. Teda mořský svět tam mají pěknej.
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 9 let
Všem moc děkuji za odpovědi. V http://www.marina... jsme byli již 2x a absolutní spokojenost, opravdu špička. Letos chceme právě vyzkoušet jiný a též kvalitní kemp. Vidím na rozhodnutí na poslední chvíli mezi Villaggio Turistico Internazionale a Pra delle Torri .
Díky a všem kdo se teprve chystá pěknou dovolenou.
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 9 let
My od 6.9. chceme zkusit ten Union Lido. Zdendy a Alči reference nás zlákali. Ale ten Pra delle Torri vypadá taky moc pěkně, navíc to vychází o 10euro denně laciněji
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Upravil Roman ST1 dne 20.08.2015 21:16, před 9 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Roman ST1 napsal:

My od 6.9. chceme zkusit ten Union Lido. Zdendy a Alči reference nás zlákali. Ale ten Pra delle Torri vypadá taky moc pěkně, navíc to vychází o 10euro denně laciněji


Nejsem agent toho Union, ale byl jsem v Prade del tori a vůbec od Caorle až k Punta Sabione jsme projeli všechny lepší kempy (na kolech či karavanem a ten Union pro nás vychází nejlepší ještě se koukněte na kemp Europa http://www.campin... taky dobrý. nebo klidnější kemp Marelago: http://www.marela...
Jinak doporučujeme během dovolené vystřídat dva až tři kempy.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 9 let
V Union Lido jsme byli v 2012. Kemp je kvalitní, čistěj a pěknej, nic špatného nám tam neprovedli ale už se nám do něj nějak nechce. Zatím jsme vždy dovču bydleli vždy v jednom kempu, možná jak radíte prostřídat 2 není také špatné.
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 9 let
Kamarád jede ve stejný termín do Camping Village Ca'Pasquali (http://www.capasquali.it) a láká nás ať jedeme s nimi. Máte někdo zkušenost s tímto kempem?
Podle webovek vypadá pěkně, ale skutečnost může být jiná.
Předem děkuji za názor !)
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 9 let
ja byl par dni zde 45.460121, 12.516923 neni to kemp ale parkoviste u more, pres den socialky, sprchy a restaurace, vecer klidek, asi to neni uplne idealni (kdyz hledas kemp) ale treba to nekomu jinemu pomuze. Popripade na jednu noc na prespani.
pilinispilinisČlen
Přidáno před 9 let
Pěkný kemp je v Caorle:http://www.villaggiosanfrancesco.com/de/webcam-live-villaggio-san-francesco-caorle.php , mimo sezonu 12e auto+2osoby+elektrika ale musíš mit kartu Camping Card ACSI.V červnu jsem tam byl a super.
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
S
SeberapČlen
Přidáno před 9 let
Včera jsme se vrátili z it (caorle,jesolo,Benátky,Lago di garda) lidí už je přijatelné ne jako v sezóně ,počasí pořad super i na koupání ,ceny už jsou nižší než v sezóně .pokud nekdo rad na divoko tak v caorle je ecopark obrovské parkoviště kde se nic neplatí vždycky jsou tam nějaké obytky nebo karavany,vedle aquafollie je stellplatz pro cca 30 aut obsazeny byl tak z půlky cenu nevim , Peschiera (Lago di garda) parkoviště u sportovního stadionu taktéž zdarma po celý den ....v centru měst je hodina za 1,5 -2 eur.pokud se chystate k Lago di garda tak je zvýhodněné vstupné do movieland+canevaworld 31e za dospělého urcite to stojí za to.
I
IvounČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím,

mám dotaz, nikdy jsem nebyl v kempu v zahraničí, plánuji první cestu. Všude tam mají psané že minimálně X dní parkování. Takže na jednu noc ( v níže uvedeném kemu ) nikoliv ?
Děkuji


Citovat

tom74 napsal:

- Villaggio Turistico Internazionale ---- byli jsme už několikrát, supr kemp, čisto, má 4 hvězdičky, absolutní spokojenost, leží na pláži, kousek do města, je ale dražší, odkaz " www.vti.it "
Weinsberg CaraOne 420
T
tom74Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Ivoun napsal:

Zdravím,

mám dotaz, nikdy jsem nebyl v kempu v zahraničí, plánuji první cestu. Všude tam mají psané že minimálně X dní parkování. Takže na jednu noc ( v níže uvedeném kemu ) nikoliv ?
Děkuji


Citovat

tom74 napsal:

- Villaggio Turistico Internazionale ---- byli jsme už několikrát, supr kemp, čisto, má 4 hvězdičky, absolutní spokojenost, leží na pláži, kousek do města, je ale dražší, odkaz " www.vti.it "


např na 7 dní jsou rezervace předem, nejlépe sobota - sobota
když prostě přijedeš do kempu, tak si zaplatíš kolik nocí chceš, pouze v sezoně je pak ale riziko, že můžou mít plno, osobně jsem se do kempu dostal vždycky
T
taz26Nováček
Přidáno před 9 let
no co se týče kempů nikdy jsem nic nerezervoval. Přijel zeptal bylo volno ano-ne. Jednou se mi stalo že nebylo volno. Ale na rezervace kašliObzvláště teď po sezoně. když se ti tam nebude líbit popojedeš nkam jinam.
I cesta může být cíl.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jira a Evca, tom74, Perop, korec80, Zdenek a Alena, ppeppe, Roman ST1, PetrK, pilinis, Seberap, Ivoun, taz26, garden

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,505 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23157 sekund | Průměrně za: 0.23157 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB