Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pneu na starší karavan - hrůza!: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pneu na starší karavan - hrůza!

Poslední aktualizace před 9 let
C
Conseq123Nováček
Přidáno před 9 let
Zdravím všechny!
Mám dotaz ohledně pneumatik.. Mám starší skládací karavan domácí výroby. Již je potřeba vyměnit pneu, ale nečekal jsem, že s tím bude takový problém.
Prodejci píší, že se jedná o starý typ a že se to musí nově propočítavat, z čehož na mě jdou mrákoty..
Mám pneu s označením: 6, 15 / 155 - 14.
Nevíte někdo prosím, kde by se dala sehnat nějaká alternativa? Popřípadě existuje nějaká univerzální pneu - př. co jsem se dočetl dodávková?

děkuji za info Martin
Conseq123 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
měl by to být rozměr staré škodovky. 155R14 nebo 155/80R14 což je totéž.
G
gutČlen
Přidáno před 9 let
Co je napsáno ve velkém Technickém prúkazu ? Podle toho múže být problém při technické.
LukasLukasČlen
Přidáno před 9 let
Podle fotky je to opravdu disk ze starší Škůdky, tzn 14 palců, pneu 155R14, nebo podle dnešního značení 155/80R14....to by na technický měli vědět a neměl by bejt problém. Já tam mám mít 165/80 R13, jezdím ale na 165/70R13 (nižší profil, lépe to sedí na silnici) a na technický to s nima bylo už 3x a nikdy neprudili....
Rapiďáci, tel: 725 707 636
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj. 155 je šířka pneumatiky v mm, ale je to tam udáno (kdyby milimetrům někdo tenkrát nerozuměl) také v angl. palcích, což je právě těch 6,15", přepočítáno přesně 156 mm. (Na milimetru nezáleží, těch 155 je zaokrouhleno, původně to bylo v palcích, jak šířka, tak průměr ráfku). Určitě by z toho nikdo vědu nedělal, a pokud ano, tak by se měl učit, učit, učit, aby to věděl.
C
Conseq123Nováček
Přidáno před 9 let
Super, děkuji všem za reakce a info. Jsem o něco chytřejší!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Conseq123, kraken, gut, Lukas, Doskocil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,021,551 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16161 sekund | Průměrně za: 0.16161 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.83MB/2MB