Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rujana a Dánsko v srpnu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rujana a Dánsko v srpnu

Poslední aktualizace před 9 let
K
KrysatorČlen
Přidáno před 9 let
Přátelé, kamarádi nomádi, vyrážíme za 14 dní do Dánska a na Rujanu a rád bych se zkušených zeptal na následující: psal jsem si s několika kempy na Rujaně a nabyl dojmu, že se tam v srpnu asi stěhuje celá Říše - všude plno. Máte někdo zkušenosti s rezervacemi, či naopak s příjezdem na blind? V životě jsem si nikdy plac nerezervoval, proto se ptám. Tentýž dotaz platí pro DK. Díky! Krysator
Opel Zafira Tourer + Chateau Delta 3900
M
mariaČlen
Přidáno před 9 let
ahoj, na Rujáně jsme byli před 5 ti lety na přelomu července a srpna kitovat. Už si přesně nepamatuji kemp, ale nebyl to až takový problém. Odtam jsme se přesunuli do Dánska na ostrov Romo. Obojí bez rezervace.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 9 let
Hned na kraji v Altefahr je myslím místa dost, kdyžtak je tam při příjezdovce dost místa i na blind, na Rujánu vyjíždíme v pondělí ale po STPL kterých je tam dost a i na karavany. Všude kousek, tak se popojede dál. Jinak mezi zastávka je nad Berlínem ve Finowfurtu bezva vyzkoušený STPL i na karavany hned vedle dálnice a klídek.:^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JaroliJaroliČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj taky vyrážíme kolem 15.8.2015 směr Dánsko pokad budeš chtit tak písni na e-mail třeba se někde potkáme a pokecáme a předáme nějaké info česky. Před 14 dny jsme se vrátily z Rujány Surhendorf, Wiek, Dranske, Loissin atd. tak pokad bys potřeboval nějake info tak klidně písni.
e-mail: brnda@seznam.cz
K
KrysatorČlen
Přidáno před 9 let
No, tak jsme zpátky. Rujana v srpnu fakt plná, první noc na Vorhofu, ale ráno jeden caravan zmizel, tak jsem briskně vyplnili mezeru (Küstenkamp poblíž Dranske), přejíždění jsme, vzhledem velikosti Rujany, vzdali. Dánsko bez problémů, když to nejde tam, jde to jinde (nehledě na to, že to jde všude). My jsem to zapíchli na týden ve Vejers (Strand Kemping) a naprostá pohoda. Jen mám takový nutkavý pocit, že jen na Jutský poloostrov bych potřeboval tak půl roku, ne-li půl života... (a taky dost chechtáků...). Tahu zdar!

PS: Ledvinový záchvat po příjezdu bez následů a bez klinického nálezu (takže jsem o šutr lehčí).
Opel Zafira Tourer + Chateau Delta 3900
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Krysator, maria, Me2d, Jaroli

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,615 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19819 sekund | Průměrně za: 0.19819 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB