Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zateplení (izolace) - podlaha - dodávka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zateplení (izolace) - podlaha - dodávka

Poslední aktualizace před 15 let
R
raven13Nováček
Přidáno před 15 let
Zdravím, právě jsem pořídil dodávku Ford transit a hodlám do něj udělat nějakou tu vestavbu. Začít musím u podlahy. Co tak pročítám, nikde jsem se nedozvěděl nic konkrétního. Jen že je asi nejvhodnější použít extrudovaný polystyren. Ale jak ho navstvit?
Rovnou na plechovou podlahu?

Tak předběžně počítám s touto verzí: 1. vrstva: ex.polystyren 2.dřevotříska 3.lino.
Nebo je nutné ještě pod polystyren dát další vrstvu dřeva? Převážný provoz je v létě, ale když už to dělám, chci aby bylo možné vyjet i v zimě.


Díky za rady...
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
Zanedlouho mě čeká totožný problém a zatím jsem myslel, že dvě vrstvy mirelonu mezi plech a dřevotřískovou podlahu (originál) budou stačit. Pak jen koberec.
Ale taky bych se rád přiučil, podlaha je asi nejslabší článek izolace aut.
baho a Gabischbaho a GabischČlen
Přidáno před 15 let
Zdravim a musím konstatovat, že toto téma mě velice zajimá. Protože se tímto problémem po zimě velice vážně zabývám taky a to máme Frankia 740 BD s Alkovnou. Nástavba je super, ale kabina řidiče je velice slabé místo. Navíc je problém z tloušťkou materialu protože tam jsou pedály. Po úpěnlivém studiu jsem zjistil, že dobrý izolat je korek. Pokud někdo najde něco lepšího rád to vyměním.
:_ Vladimír + Gabriela + Maruška = Frankia
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

baho a Gabisch napsal:
Zdravim a musím konstatovat, že toto téma mě velice zajimá. Protože se tímto problémem po zimě velice vážně zabývám taky a to máme Frankia 740 BD s Alkovnou. Nástavba je super, ale kabina řidiče je velice slabé místo. Navíc je problém z tloušťkou materialu protože tam jsou pedály. Po úpěnlivém studiu jsem zjistil, že dobrý izolat je korek. Pokud někdo najde něco lepšího rád to vyměním.


Kabina je docela malá plocha, tam by stačilo nalepit nějakou drahou karimatku (EVA) třeba z hudysportu. Ta izoluje hodně. Ale na celou podlahu se to dost prodraží :-)
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 15 let
Hlavně je to nutné buď nalepit tak, aby mezi izolací a plechem nebyl žádný vzduch, nebo dát mezi izolaci a podlahu protiparovou zábranu. Jinak to bude časem hnít.
X
XTRANČlen
Přidáno před 15 let
Předělávám už v pořadí třetí dodávku a nejlepší zkušenosti mám s obyčejnou karimatkou. Bohatě stačí TESCO á 40 Kč kus.
Dávám ji na zem i mezi obložení stěn a plech.
Na zem ji nelepím, právě u lepených věcí se špatně kontroluje místo vznikající koroze.
Na podlahu ji položím přesně vyříznutou, navrch dám překližku a na ní lino nebo zátěžový koberec.
Před a po sezoně vyjmu a zkontroluji podlahu,případně odřená místa ošetřím.
Nic lepšího dle mého mínění neexistuje.
Jedině snad podlahový izolační mirelon, který je v rolích, ale to je vlastně to samé jako karimatka.
Tak předělávání zdar!
Vláďa
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
Jinak docela dobrá studnice tipů pro kutily ;y
http://www.sbmcc....photo1.php
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: raven13, mr_antik, baho a Gabisch, Jan Bordovsky, XTRAN

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,686,417 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14840 sekund | Průměrně za: 0.1484 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB