Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Polsko-vůbec ne špatná volba: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Polsko-vůbec ne špatná volba

Poslední aktualizace před 8 let
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 9 let
Aktuální stab Leba.Vzduch 25° voda 18° kempy na levé části pár míst volných. Na pláží hlava na hlavě
...
Upravil PhanTom dne 10.08.2015 13:27, před 9 let
lkslksČlen
Přidáno před 9 let
Dík za info
vyrážíme, doufám že jedno místěko chytnem:-)
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

lks napsal:

Dík za info
vyrážíme, doufám že jedno místěko chytnem:-)


Myslel jsem tento kemp
Kemping Eurocamp - Turystyczna 3, 84-360 Łeba, Polsko
http://goo.gl/map...

Jinak ty příjezdové cesty jsou teda něco, samá dira a lidí skáčou pod kola. Tak bacha na ně. My stali zadarmo tady
Kemping Filarówka - Brzozowa 26, 84-360 Łeba, Polsko
http://goo.gl/map...

Ale nakonec jsme odjeli zpátky po trase směrem k Německu do města Sarbinowo, kemp Pod Brzozska -:Nadmorska, 76-034 Sarbinowo, Polsko. Tady jsme byli za 35 PLN i s karavanem. Velká plocha na stání pro bydliky je za domem, je to velké stavení s chatkami a parkovací mi místy. S lidmi je to stejne a se silnici též. Pláže čistě a hezké, oproti Leba byly velké vlny ;-)

Pokud by někdo jel sem do těchto míst tak že silnice E26/6 odbočit cca po 150 km od Szcieszin na Kolobrzeg a potom už tou skákací silnici do Sarbinowo...
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

lks napsal:

Dík za info
vyrážíme, doufám že jedno místěko chytnem:-)

My jsme v kempu Rafael od soboty. Rezervoval jsem si místo předem. O víkendu bylo plno. Od neděle se misto dá sehnat. Počasí je super, tak každý prodlužuje pobyt. Tento kemp je výhodný pro ty, co mají člun. Po dohodě s šéfem kempu, kotvím na jeho molu. Do moře vyplouvám z řeky, což je neskutečná výhoda, protože dva dny jsou velké vlny. Pláže jsou, jak psal kolega hlava na hlavě. My vyrážíme každý den člunem mimo. K Baltu jezdím každý rok, a můžu jen doporučit. Blbnutí ve vlnách, písečné pláže, osvěžující voda, rozumné ceny, dobré jídlo, příjemní lidé?......atd. PavelH
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
P
petr a pajaČlen
Přidáno před 9 let
Po přečtení článku že Polsko není vůbec špatná volba a při tom jak tady z nás všech tekl pot,jsem se rozhodl také vyrazit tímto směrem,nic dopředu moc neplánujem,přečetli jsme pár příspěvků a druhý den vyrazili,poprvé po Polska k moři.V Polsku jsem zjistil že nemám v navigaci stažené polské mapy,/nějak jsem s Polskem nepočítal/o.k.,vytáhl jsem 20let starou mapu a nenechal si zkazit výlet.Překvapení v podobě v celku pěkné cesty a od Lodže dálnice až k moři,přijeli jsme do Gdanska a pro začátek vjeli do kempu který se nám podařilo celkem rychle najít/Stogy/,druhý den tramvají do města,prohlídka města a"nezbytný"nákup manželky??!Moře bylo prý tak teplé že to místní nepamatují a tak se tvořily sinice, ale ty nám nevadí známe je už z Brna.Dále posun na Helský poloostrov,stáli jsme na divoko na perfektním míste kousek byl malý obchůdek.Což se ukázalo jako super volba ,pán otvíral 6,30 měl teplé pečivo a vše čerstvé,nám nějak smrděla lednička dovnitř a tak jsme nakupovali jen denně čerstvé věci a na obě strany kousíček moře /asi 20C/které bylo moc příjemné tak jsme se koupali a slunili ,do přístavu jsme jezdili pro vodu a na kolech po pěkné cyklostezce pomalu prozkoumávali celý poloostrov,kdo by chtěl můžu poslat souřadnice,/pro ty kteří mají rádi divoké parkování a ne plné kempy,/ono to na googlu nevypadá jako parkoviště ale je to opravdu pěkné místečko a žádný problém s placením.Cestou zpět jsme se vydali do krásného města Torun,které nás okouzlilo,/"nezbytný nákup manželky"/večer dál do městečka čechočinek kde se dá dojet až k Visle kde jsme nocovali,přímo u řeky /nádhera/městečko vypadá jako zapomenutá vesnička ale je to něco jako naše Luhačovice,léčebny atd.Ještě bych doplnil že dálnice se od pátku do neděle neplatí.lépe je ale cestovat ve všední dny nejsou takové kolony,většinou jsou ale způsobené kruhovými objezdy.
Myslím si ,že Polsko v těch vedrech je opravdu správná volba a jsem rád že po přečtení tohoto článku jsem tam vyrazil,poláci jsou opravdu příjemní lidé nám velmi blízcí,při doplnování vody po cestě v automyčkách,které se osvědčili víc než pumpy kde chybí často hadice,a po předání českého piva,se nestalo že by si s námi nechtěl někdo popovídat jak se máme a kam jedem.Závěrem bych řekl ,že nás mají víc rádi než my je.
Petr a Pája
ViTaSeKViTaSeKČlen
Přidáno před 8 let
doporucuji Mazurska Jezera,kamkoliv na divoko neni problem....totalni klid a samota,kdyz nekam prijedete radi Vas privitaji jako Cechy,super....
Neuč se! život tě naučí....
N
NamorNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, uvádím některá naše stání při dovolené v Polsku
StellPlatz Dahme/Mark - 51°52'30.9"N 13°26'05.5"E
Fleaming Skate - 52°00'36.0"N 13°05'24.7"E
Dziwnov parking 15 zlotych na den - 54°01'24.9"N 14°44'30.8"E
Nocování Mrzezyno - 54°08'44.9"N 15°18'26.1"E
Nocování Kolobrzeg - 54°11'05.8"N 15°35'52.5"E
Nocování Jarosławiec, Polsko - 54°31'38.5"N 16°30'44.2"E
Nocování Ustka - 54°34'19.1"N 16°52'09.4"E
Nocování Leba - 54°45'51.8"N 17°34'38.8"E
Nocování Lake Żarnowiec - 54°44'32.6"N 18°06'38.8"E
Nocování před Helem - 54°49'52.8"N 18°14'17.7"E
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Před týdnem jsme se vrátili. 14 dní Polsko, od jihu, přes východ na sever, po severu na pár dní do Německa. Příjemní srdeční lidé, příjemné ceny jako u nás (kromě piva), vynikající uzené ryby, národní polévky, gufry, zapiekanki, v kempu jen 3x jinak úsměvně levné parkoviště (max 10 zl/24h) nebo na divoko, krásné udržované města, památky. Pěkný. Moc pěkný.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,377,797 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15419 sekund | Průměrně za: 0.15419 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB