Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 fiat ducato 1,9td 60kw r.v.1991: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

fiat ducato 1,9td 60kw r.v.1991

Poslední aktualizace před 9 let
vcatvcatČlen
Přidáno před 9 let
ahoj kamarád uvízl v Mariboru,porucha převodovky.Nemá někdo funkční převodovku někde ležet,v inzerci jsem nic nenašel díky za info.tel 603274639
Home Car CL641
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 9 let


Ja mel prevodovku navic na 1,9D, ne TeDecko a ta je pry trochu jina. Nekdo rika ze ne, nekdo ze jo. Kdyz jsem ale kupoval na vrakovisti tu nahradni tak bud to meli blbe popsany nebo ja mel nakej bazmek protoze jejich TD byla stejna jako ja jsem potreboval vymenit, ale moje bylo jen Decko. Kazdopadne motor i s prevodovkou je prodany do Plzne.... Ta nahradni je take prodana (Tuchomerice u Prahy), ale clovek co ji koupil se mi po mesici ozval ze ji vlastne nepotrebuje a rad by mi ji vratil :-/ Samozrejme jsem ji zpet nevzal protoze to nebyl nikdo z nas z C24 ale uplne cizi clovek a ja netusim co se s ni delo cely mesic. Kazdopadne muzu poskytnout cislo na toho cloveka do SZ, jestli ji porad chce vracet muze preprodat. Jen nevim v jakem bude stavu, ja ji prodaval s novym synchronem na trojce a kompletne nove zatesnenou, pripravenou jen na naliti oleje. Takze pokud to chce tvurce vlakna risknout, uvedu do SZ tel. cislo i cenu za kterou jsem ji prodal. Jen nerucim opravdu za to co s ni provadel novy kupec. Ahoj Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
vcatvcatČlen
Přidáno před 9 let
díky za info kamaráf volal že to je už ok děkuji za rychlé odpovedi
Home Car CL641
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vcat, tuareg, floridan79

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,991,963 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14681 sekund | Průměrně za: 0.14681 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB