Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Turecko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Turecko

Poslední aktualizace před 4 roky
K
kopeluxČlen
Přidáno před 9 let
Chcel by som vedieť aká je súčastná situacia pre cestovanie do Turecka. Či nie sú problémy na Srbských či Tureckých hraniciach a v samotnom Turecku v zapadnej časti. Za čerstvé informácie vopred ďakujem.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Cesta a hranice bez jakéhokoli problému.Turci fajn na rozdíl od řeků se více smějí a samá ochota.Bez prohlídek a že jsem toho piva na dva měsìce vezl.Petr
K
kopeluxČlen
Přidáno před 9 let
Dakujem že ste ma trochu upokojili lebo som mal pocit že je táto trasa dosť nebezpečná. Peter
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 9 let
Zdravíme, od přátel z Turecka máme info, že je tam vše v pohodě. Turci jsou skvělý a chystáme se tam na podzim na několik měsíců a pořádně ho procourat. Moc se nám tam líbilo a musíme jen souhlasit s Petrem, Turci jsou opravdu skvělý, ochotný a nesmírně vstřícný. Policista se u Vás zastaví ne aby buzeroval, ale zeptal se, jestli nemáte nějaký problém. Byli jsme tam sice na začátku roku 2 měsíce, ale bylo to pekelně málo.

Jestli to ještě trochu pomůže, tak spousta informací, včetně cen potravin, hlavně místa na spaní zadarmo a na divoko, internet a apd. je na našich stránkách www.bydlikemevrop...

Šťastnou cestu a velké pozdravy do Turecka
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 9 let
Zítra se tam chystáme přejet z Řecka, tak až budem vědět víc a až bude wifča, ozvu se. !)
H
HromovladceNováček
Přidáno před 9 let

Citovat

Cesta a hranice bez jakéhokoli problému.Turci fajn na rozdíl od řeků se více smějí a samá ochota.Bez prohlídek a že jsem toho piva na dva měsìce vezl.Petr

Turecké se také dá pít. Efes.
Postav dům.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 9 let
Dá se pít,ale ta cena:o
POSÁDKA Adria Matrix
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 9 let
Tak Turecko zatím bez problémů. Od Istanbulu, kde jsme strávili 3 dny jsme se včera vydali na jih. Teď jsme na pláži v Antalyy. Potkali jsme jeden uprchlický tábor, ale Turci jsou vesměs milí, hlavně na vesnicích. Ceny nás docela překvapili, hlavně v restauracích - menu pro dva celkem snadno kolem 100 TL. Cena nafty se pohybuje kolem 3,80 a hsg dálniční nálepku lze koupit jen na některých shellkách. Pivo máme svoje - plzeň to pro všechny případy jistí. :)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
oživuji turecké téma ....
Nemáte někdo prosím GPS na stání u moře?
Jak u Černého, tak Středozemního ....
Díky !!!
4.114683,118.628756
Karel_61Karel_61Člen
Přidáno před 4 roky
Tureckem do Gruzie a zpět jezdíme už 6 let každý rok. Vše bez problémů. Turci jsou ochotní a příjemní, problémy dělá trochu jazyková bariéra, pokud Turek neumí jiný jazyk. Policejní kontroly jsou a (pokud nejste teroristi YPG, PKK jako ti dva Češi, co je nedávno zatkli s mobily plnými fotek teroristů YPG) probíhají v korektní a zdvořilé atmosféře. Na jihovýchodě jsou vojenské kontroly, které probíhají rovněž korektně, zdržení na kontrole u mě nikdy nepřesáhlo 3 minuty. Když jsem potřeboval naložit krosku, neměl jsem kde zastavit než naproti vjezdu do kasáren. Vyšel strážný a mluvil turecky. Vysvětloval jsem mu, že naložím a jedu pryč. Nerozuměl mi, vrátil se, a místo něj přišel důstojník, co uměl anglicky. Zdvořile mi znovu vysvětloval, že tam parkovat nemohu, protože bráním výjezdu těžších vozidel. Když pochopil, že hned jedu pryč, počkal s pochopením u mě, než naložím a odjedu.
V Istanbulu jsme zaparkovali krosku u Velkého bazaru, omylem vyšli jiným východem a v těch uličkáchuž za tmy nemohli mašinu najít. Policajti si nejprve mysleli, že nám ji někdo ukradl, vytasili notes a šli to sepisovat. Když pochopili, že ji akorát nemůžeme najít, smáli se na celé kolo, já jim namaloval obrázek, jak to místo vypadalo, policajti nás naložili do jejich auta a přivezli nás rovnou k ní.
Turci nejsou žádní muslimové, jak to u nás pořád melou senzacechtiví novináři, mešity jsou buď prázdné nebo plné turistů a prodejců suvenýrů. Nocování kdekoliv, ideální je zajít do hospody na večeři a pak se zeptat hostinského, kde nejlíp přenocovat. Často (pokud má) nabídne svůj pozemek nebo zahradu. Hlavní silnice v Turecku jsou luxusní, lepší než u nás. Jídlo výborné, příroda (zvlášť na východě země) úchvatná. Antické památky na rozdíl od Řecka v hojném počtu a udržované. České pivo je žádaný artikl, akorát si ho odnesou v neprůhledné tašce, aby je nepomluvili sousedi :-)
Karel_61Karel_61Člen
Přidáno před 4 roky
Zátoka s pláží s černým pískem, kde se vždy zastavíme. Nevím čím to je, ale ta zátoka působí jako lázně. Žena se na ni vždy těší a říká, že je jako znovuzrozená. Městečko Carsibasi 41°4,797min N 39°21,988min E.
L
LakyČlen
Přidáno před 4 roky
Karle můžeš to upřesnit ta plocha je dost velká
sipadansipadanČlen
Přidáno před 4 roky

Karel_61 napsal:

@Karel_61 - Nevím čím to je, ale ta zátoka působí jako lázně. Žena se na ni vždy těší a říká, že je jako znovuzrozená.


Karle, máš skromnou ženu, važ si ji.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 4 roky
@Laky

Abys mohl ty souřadnice převést, tak tam nesmí být čárka, ale tečka .....

https://www.google.com/maps/place/41%...d39.366467
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kopelux, zemanekpetr, bydlikemevropou, Mikey, Hromovladce, Jirkac, sipadan, Karel_61, Laky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,151 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25553 sekund | Průměrně za: 0.25553 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.06MB/4MB