Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zas anténa korona :): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zas anténa korona :)

Poslední aktualizace před 9 let
M
mick331Nováček
Přidáno před 9 let
Zdravím, vím že na anténu už tu je vláken dost ale nikde v nich jsem nenašel přímo odpověd tak zakládám další. Pochopil jsem že spoutu z vás používá anténu korona a chci se zeptat. Máte jí někdo přidělanou na bydlíku nebo někde venku na stálo a nesundaváte jí? vydrží to anténa?

předem díky :)
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 9 let
Měl jsem ji několik let na ob.autě.Ted ji mám také na stálo přidělanou na karavanu přísavkou která se používá na přenášení skel a anténa je o.k. Ahoj
pavel 75pavel 75Člen
Přidáno před 9 let
Kolega ji má na stálo na výsuvném stožáru na karavanu a je 100% spokojen - slušný příjem, nízká pořizovací cena :^
Carado T 338
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, nastálo se se píše dohromady, protože nikdo neví, co je to stálo, (podstatné jméno - to stálo?), takové slovo v č. j. není, a také proto, že je to příslovce. Čáo, Pepa, recesista a vůl.
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
já ji mám přilepenou sikaflexem a v pohodě.je tam pořád, jaképak sundavání........
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, řešilo se to už tady. Mrkni jsou tam i fotky upevnění. čusss

http://www.carava...ad_id=7051
45+46+17+15
B
BertaNováček
Přidáno před 9 let
Já ji mam na bydlíku sundavací. Větrační mřížkou ve vrchní části bydlíku prostrkávám anténní zástrčku se zástrčkou na 12V. K anténě jsem dokoupil magnetický držák a po položení na střechu z bydlíku do stropu přiložim 120 podložku. Magnet je dost silný a vydrží i převoz antény. Sice ji sundavám, ale několikrát jela i na střeše a problém nebyl.
pavel 75pavel 75Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj, nastálo se se píše dohromady, protože nikdo neví, co je to stálo, (podstatné jméno - to stálo?), takové slovo v č. j. není, a také proto, že je to příslovce. Čáo, Pepa, recesista a vůl.


Omlouvám se, ze školy už jsem před nějakým pátkem vypadl a českým jazykem se neživím.
Až budu psát odborný článek, nastuduji napřed wikipedii ......
Upřímně jsem přemýšlel o čem píšu, než jak to píšu - doufám že nevadí nespisovnost :D
Pokud tu budeš opravovat všechny příspěvky, tak to tu slušně zaplevelíš !
Carado T 338
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mick331, Petr a Jana, pavel 75, Doskocil, 1111111111, Titzo, Berta

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,020 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20461 sekund | Průměrně za: 0.20461 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB