Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Montenegro: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Montenegro

Poslední aktualizace před 8 let
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 9 let
Dobrý den,
projel někdo obytným autem cestu E 762 z Humu do Plužine kolem Pivského jezera, nebo naopak a pokud ano, jaké má zkušenosti?
Dík Tom
K
kinusČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Tome touto cestou jezdím každý rok s dodávkou a vlekem , ale letos poprvé pojedem s integrálem a vlekem na hranicích s Bosnou je takový dřevěný most , ale viděl jsem tam jezdit přes něho i autobusy , dodávky džípy i obytky , tak by jse toho nebál musíš opatrně posledních par kilometrů před hranici s Bosnou to není žádná hitparáda uzké cesty , špatná cesta , auta do protisměru tam pozor a pak k Pivskému jezery jsou uzké klikaté neosvětlené tunely pak už je to v pohodě , jak prší pozor padá kamení . Je to adrenalin , ale krásná příroda , tak štastnou cestu at jse Vám dovča vydaří ahoj Martin . :_
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Martine,
dík za informace, jsme už v Montenegru u moře a ještě chci zajet na skok do Albánie, ale na zpáteční cestu jsem hledal atraktivnější variantu. Ještě nevím, jestli to risknu, každopádně ještě jednou díky.
Tom
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
S přívěsem bych tuto cestu nejel ani náhodou,obytkou jsem ji projel,ale odnesla to manželka,nervově nevydržela ten neustálý pohled,když seděla nad roklí.Týden se mnou nemluvila.Pokud se cesta nezlepší,tak to bylo asi naposledy.Po přejezdu mostu,je už cesta OK.To samé i kolem jezera,jen je třeba dávat pozor na kamení a stromy,sem tam se něco objeví na cestě.Pro názornost kousek z cesty,ze začátku je to docela v pohodě,pak jako by člověk vjížděl někde mezi zahrady a někde chyběl asfalt a kus cesty.Neustále je třeba zastavovat na vyhnutí.
https://www.youtu...e=youtu.be
https://www.youtu...e=youtu.be

Vše jsem projel a to bez ztráty kytičky !y Most je pevný,až na ty shnilé poskakující pražce. Je pravdou,že horší cestu jsem zatím asi nejel.Auto 2.5m a cesta také,průměrná rychlost 20-30km/hod.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 26.06.2015 13:51, před 9 let
K
kinusČlen
Přidáno před 9 let
Miro , ale musíš uznat ,že adrenalin to byl :D , mě jse loni stalo jak jsem jsi fotil ten poslední usek a chyběla tam do puky cesta utržená a sesipaná s toho srázu , tak jsem měl vyřazeno , nastartovaný motor a ručku zatáhlou , jelikož to neudržela auto jse mi rozjelo a tak jsem přestal fotit a rychle naskakoval do rozjíždějícího auta vše dopadlo dobře no sevřený žaludek jsem měl řádne , po první cestě jsem s toho neměl dobrý pocit ale po pár rocích co tama projíždíme na jih tak jsme si už zvykli protože jak jezdím na Ukrajinu nebo Rumunsko tak mi to příjde , že ne jenom v Bosně maj takové divoké useky aähoj M. !)
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 9 let
Aha, takže když pojedu od jihu k severu, tak ta hrůza nekončí na hranicích s Bosnou, ale pokračuje dále?
Tom
K
kinusČlen
Přidáno před 9 let
Tome nejhorší usek z hranic Stepan Polje do Brodu to je asi 20km pak už to je v pohodě , ale Bosnáci to letos měli ten nejhorší usek opravovat tak aspon podáš report jestli už něco udělali . Jinak jestli pojedeš do Durmitoru tak zajed v Žabljaku do kempu jmenuje se autokemp Razvršje domácí je Mišo cena luxus 2eur na hlavu děti nepočítá obytku vlek taky nic je to včetně elektriky ,sociálky nové , jsou od tama pěkné výlety , mějte jse pěkně Čauky Martin . :_
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 9 let
Projedu obytkou cestu Zabljak-Trsa?
T.
K
kinusČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Tom a Jitka napsal:

Projedu obytkou cestu Zabljak-Trsa?
T.


Tome projed projedeš , loni jsem o dal s dodávkou a vlekem , ale ta cesta je na hodinu a pul , jezdí tam i autobus sprinter 6tuna , ale ten domorodec to má tak nacvičený , že jse mi stratil za třema zatáčkama , ale loni tam zase asvaltovali a jezdili tam i velké sklápěčky actrosy , jinak převýšení tuším 1800m nad mořem , ale panoramata na které nikdy nezapomenete , nadrerná příroda asvalt krásný nový, pomalu do zatáček a osobáky Ti vždycky vycouvají míst na kyvadlovku je dost . ahoj M.
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 9 let
Tak jo, je rozhodnuto, pojedu do Zabljaku, pak Zabljak-Trsa a potom na sever domů.Doufám, že to ti Bosňáci už spravili. Napřed ale ještě pojedu kolem moře nakouknout do Albánie. Moc dík za informace, bez nich by to nešlo.
T.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Tak my pro změnu zase byli v kempu Ivan do,také za pár EURO a celkem ucházející dojez.Výhodou je kousek k Černému jezeru. Jinak tu trasu Zabljak-Trsa jsem také měl v plánu,ale po odbočení od Pivko jezera do tunelu a výjezd pořád nahoru u mého auta přeřazení na stupeň jedna,se mi motor nebezpečně zahřál a rozsvítila se kontrolka,tak jsem zastavil.Toho využila manželka,která vysedla a odmítala jet dál,tak jsem se slitoval a otočil a sjel dolů zpět k jezeru a pokračoval kolem něho po pak krásné nové cestě,která vede z Kotoru až do Žabljaku. Slíbil jsem,že už ji nic takového nečeká,jen krásná cesta až do Ulcinje,kaňony Tara a Morača. To ale ještě netušila,že ji zpestřím dovolenou výjezdem k mauzoleu velkého Petroviće Njegoše na Lovćenu. Tím jsem ji dorazil a ani se mnou nešla nahoru.Zůstala v autě,škoda pro ni,mohla něco vidět.Celou cestu až do Ulcinje na Velkou pláž se mnou mluvila jen Zuzana v navigaci.V kempu jen recepční,při registraci !f Jinak fotky jsou zde http://tvsat.rajc...kane_2012/ jj bohužel nesnáší kopečky a adrenalin.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
K
kinusČlen
Přidáno před 9 let
Miro je to stoupak jak hrom ten zacatek , jinak velky zazitek , jak dojedem do kempu slozime na Durmitoru motorky a pak jsi to tam uzivame to jse uz cestuje po tech malych horskych cestickach jinak , ale v Trse na krizovatce je taky kemp a echt domaci hospoda , doporucuji zajit na mistni kuchyn , jinak lovcen taky parada a vsechny okolni parky pak uz skoumame z motorek na jednodenich vyletech ze zakladnyZabljak , jinak taru a raftink taky doporucuju stoji za to utratit penize a s pruvodcem sjet raftem zazitek a mnoho ukazu na foceni , a hlavne divoka ofroudova cesta spatky land rovrem stoji za to. Tu cestu spatky jsem jsi i natocil a pripadal jsi jako na dakaru . Vem tam zenu urcite jse ji to bude libit , jinak ji kup na vanoce takovou skrabosku pres oci jak jse dava na noc a vyresito Vas problem a nebudes muset poslouhat jen Zuzku z navi . Cauky . M. :_
T
Tom a JitkaČlen
Přidáno před 9 let
Jsem rád, že jsem tu diskusi rozpoutal, děkuju Mírovi za fotky na Rajčeti a těším se, až se odlepím z Velké pláže, kde jsem zrovna dojel do kempu Safari Beach.Koupačka tu je vynikající, ale už mě to táhne do hor.Moje manželka není tak citlivá, jako Mírova, takže to snad přežiju.Trasu Trsa-Pivská jezera pojedu z kopce, tak přehřátí snad nehrozí.
Tom
K
kinusČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Tom a Jitka napsal:

Jsem rád, že jsem tu diskusi rozpoutal, děkuju Mírovi za fotky na Rajčeti a těším se, až se odlepím z Velké pláže, kde jsem zrovna dojel do kempu Safari Beach.Koupačka tu je vynikající, ale už mě to táhne do hor.Moje manželka není tak citlivá, jako Mírova, takže to snad přežiju.Trasu Trsa-Pivská jezera pojedu z kopce, tak přehřátí snad nehrozí.
Tom

Tome neboj vařit Ti to bude i zdruhé strany prusmyk je v puli cesty jinak neboj v durmitoru je i v letě pohoda a veteráky to daji nebo jsi udláš pauzu na foto čaky M.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
kinus to jsem prakticky vyjel až nahoru,kurňa stoupák,pohled dole jak z letadla.Jen jak jsem hned od jezera vjel do tunelu,tak jak končil jsem zajel na té jako by křižovatce rovně,marně jsem tvrdil,že tam je cesta do nějaké vesnice.Couvnul jsem a frčel nahoru.Nebýt toho,že se Fiat zahřál jel bych dál,to byla osudová chyba zastavovat.Na Veliké pláži v kempu Safari beach,jsem zjistil,že spínal jen ten levý boční ventilátor a ten druhý nesepnul,byla zoxidovaná pojistka.
Tom a Jitka pozdravuj na Veliké pláži.Safari je dobrá volba.Jinak jsou tam ještě další tři kempy-Copacabana , Tropicana Beach a nový myslím v loni otevřeli blíže k městu Miami beach.Jinak pokud pojedeš do Albanie,tak se vrať do Ulcinje a hned jak je ta benzinka na křižovatce tak pojedeš na Vladimír,trochu horší asfalt,ale sem tam.Jinak pak od Vladimíra je úplně nová cesta až na hranice MNE-ALB. Pak frčíš jak o závod.Přes Bojanu je už nový most,tak už neobtěžují tolik ti malí tmaví Albánci. Dej také výlet na Ada Bojana,ne jen k vůli nudistům,ale těm restauracím na vodě.Myslím,že je to tak 12-15 km se Safari.Vozíme skútr,tak jsem to projel všechno.Ideální dopravní prostředek,hlavně tam,kde je dosti husto na cestě.Autem do Ulcinje tak hodinka a na skútru jen pár minut.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
ipyipyČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, vie niekto poradiť nejaký slušný kemp pri mori?
I
iz35Člen
Přidáno před 9 let
Chcem ísť Chorvátskym pobrežím dole pod Ulcinj na peknych miestach sa trochu zdržať.
Nám sa páčilo na tej velkej pieskovej pláži nad Albanskom.
Sú tam kempy.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
ipy pokud se jedná o kempy v MNE není takový problém,většina je přímo u moře. Něco najdeš tady http://www.avtoka...p;drzava=4 Jinak se cestou dívej po tabulích,jsou tam i kempy,které na odkazu nejsou. Některé za moc nestojí,ale většina je OK a určitě si vybereš. Několik je v Buljarici nad sebou,pak u pláže Utjeha,ale tam je disko do nočních hodin a nebo na Veliké pláži,v současnosti jsou tam čtyři,pokud něco zase neotevřeli.Pak FKK Ada Bojana. Cenově určitě levnější než v HR.

iz35 pokud mluvíš o Veliké pláži asi 12 km dlouhé,od Ulcinje až do Albánie,Tak jak píši,jsou tam kempy,cenově asi kolem 15E pro nás dva s autem. První je Miami beach ,pak Safari Beach, další je Tropicana Beach a poslední od Ulcinje je Copacabana,ale ten je dosti daleko od pláže /moře/. Pak je ještě ten Ada Bojana,je na ostrově,jede se tam přes řeku Bojanu a je to prakticky skoro v Albánii,tam cesta končí mořem a řekou a na druhém břehu je Albánie.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
ipyipyČlen
Přidáno před 9 let
Ďakujem za príspevky každá skúsenosť je dobrá
Ivan
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím Vás, který kemp v MNE by jste doporučili pro malé děti? Potřebuji kemp, jenž není oddělen silnicí nebo není několik set metrů od pláže. Díky za případně tipy.

Třeba tento jste někdo zkoušel?

http://www.campin...x-eng.html
Ixeo 710 i, Fiat
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tom a Jitka, kinus, Mirek a Jirinka, ipy, iz35, Jirka Vospalek, petak, vitos

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,028 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22327 sekund | Průměrně za: 0.22327 (0) sekund | Dotazy: 127 | Použitá paměť: 2.17MB/2MB