Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Že bych přešel na nový karavan: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Že bych přešel na nový karavan

Poslední aktualizace před 9 let
BrevlaBrevlaČlen
Přidáno před 9 let
Nový styl bydlení v Americe.

http://www.novink...-cest.html
.
Vlastik, Ivana, miničivavák Calvin
Auto Jeep Cherokee - grafit
Karavan Hobby 495 UL Excellent
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
To je stary...

Tahle monstra v Evrope na silnice nesmi :-)
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:

To je stary...

Tahle monstra v Evrope na silnice nesmi :-)


starý, ale dobrý............jinak pro mě taky vestavba, mám ji a spokojenost.hlavne ta nenápadnost, člověk může vlastně zastavit všude jako každá jiná dodávka.jen jsme dva a to je akorád, pro tři už je malá, to bych nedoporučil.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Vypada to navenek efektne, ale... Urcite to nebude nic, co by proslo technickou v Evrope :-) take jsem videl par fotek ohorelych podvozku... Ale to asi i bezne karavany...

Ad bydliky:

Ono asi bude zalezet na velikosti te "do 3,5t" dodavky a tim padem jejich dispozicich, ne?

Auta do 3,5t se delaji pro 5, dokonce pro 6 lidi: http://www.dethle...bile/evan/
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let
Auta do 3,5t se delaji pro 5, dokonce pro 6 lidi: http://www.dethle...bile/evan/


Tak můj názor na tohle vozidlo je nic moc za tu cenu . Určitě jen pro ty co se chtějí předvádět a prt vědí o autě , uvidíme kolik se jich ujme ,Dethleffs mám také ale vše má své místo a kolo do uličky bych určitě nechtěl kurtovat.
jedna věc je pěkná , uložení markýzi tak jak to má i HOBY VAN
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 29.06.2015 19:26, před 9 let
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Ja to nijak nevychvaluju ani se mi nelibi zvenku je moc napadne a ani nemam prehled na trhu, to byl jen priklad, ze nekdo dokaze navrhnout 3499 kg auto pro 6 osob na spani...

Mym snem je vestavba, zvenku zcela nenapadna bila dodavka (plechova a zadny alobal zatekajici) a vevnitr genialne vystrojena :-)

Jaky Detlefs mas?
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:

Mym snem je vestavba, zvenku zcela nenapadna bila dodavka (plechova a zadny alobal zatekajici) a vevnitr genialne vystrojena :-)



Po letech jsem došel k závěru, že nenápadnost je pouhý sen.

Jakmile to uvnitř geniálně vystrojíš, už to nenápadné být nemůže (střešní okna, přivod vody, 230 V, solary atd. atd.).
Pro kontrolní složky (ilegální parkování) není šance se skrýt, proti zlodějům už vůbec ne - ti mají ještě lepší přehled .... takže jsem došel k závěru - proč se vlastně skrývat ?
Je to pouhá iluze ...

20 let nazpět. kdy jsem měl dodávku bez oken, tak to nenápadné bylo (rozeznat šla pouze podle SPZ), ovšem uvnitř to bylo celkem k ničemu :).
4.114683,118.628756
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:

Ja to nijak nevychvaluju ani se mi nelibi zvenku je moc napadne a ani nemam prehled na trhu, to byl jen priklad, ze nekdo dokaze navrhnout 3499 kg auto pro 6 osob na spani...

Jak se
to vezme... Střední lůžko je skládací a s šířkou 135cm spíš nouzovka, spouštěcí postel s délkou 180 cm je vhodná tak maximálně pro děti a stan na střeše použitelný jen v létě.
Čili pohodlně se v tom nevyspí ani jeden dospělý s výškou přes 175cm.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Rudy: tak detailne jsem ten model nezkoumal, no ja mam skorem 190 a v pohode jsem se vyspal na sirku v bezne dodavce... Pravda 2 stejne vysoci to uz by byl na onom luzku asi problem... Fakt je ze 3ti luzko uz se muselo rozkladat a moc pohodlne to nebylo...


Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Van napsal:

Mym snem je vestavba, zvenku zcela nenapadna bila dodavka (plechova a zadny alobal zatekajici) a vevnitr genialne vystrojena :-)



Po letech jsem došel k závěru, že nenápadnost je pouhý sen.

Jakmile to uvnitř geniálně vystrojíš, už to nenápadné být nemůže (střešní okna, přivod vody, 230 V, solary atd. atd.).
Pro kontrolní složky (ilegální parkování) není šance se skrýt, proti zlodějům už vůbec ne - ti mají ještě lepší přehled .... takže jsem došel k závěru - proč se vlastně skrývat ?
Je to pouhá iluze ...

20 let nazpět. kdy jsem měl dodávku bez oken, tak to nenápadné bylo (rozeznat šla pouze podle SPZ), ovšem uvnitř to bylo celkem k ničemu :).


Stresni okna ani solary nejsou z ulice videt privod vody a vyfuk topeni laik nevi vocogo a a elektriku lze dat nenapadne.

Ilegalni parkovani - co to je? Jakoze je nekde v tuzemsku anebo zahranici zakazano parkovani dodavky-ktera neni z principu obytny vuz?

Zlodeji? Tak to uz je jina kategorie to jsem nemyslel.
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:

Stresni okna ani solary nejsou z ulice videt privod vody a vyfuk topeni laik nevi vocogo a a elektriku lze dat nenapadne.

Ilegalni parkovani - co to je? Jakoze je nekde v tuzemsku anebo zahranici zakazano parkovani dodavky-ktera neni z principu obytny vuz?

Zlodeji? Tak to uz je jina kategorie to jsem nemyslel.


Vane, dovolím si obrátit otázku .... před kým se vlastně maskuješ ???? Před laikem ??? To pak ale nemá důvod, laik předpokládám ani neví co je to obytka a k čemu slouží :).

Nemám nic proti nenápadným dodávkám - obytkám, jen si pořád myslím, že pokud zachováš veškeré rysy obytného auta a tím pádem nebudeš uvnitř zakonzervovaný, tak to každý kolemjdoucí hned rozezná, že to dodávka-obytka je.

Maskování - nenápadnosti obytky osobně chápu tak, že účelem je někde zastavit a na první pohled nevzbuzovat pozornost .... zastavit a moci přespat i tam, kde je obytkám např. stání zakázáno apod. - no a tam tě právě odhalí, jelikož to nebudou laikové, ale lidé, co Tě prokouknou v mžiku na úctyhodnou vzdálenost :).

A maskovat se před zlodějem smysl nemá, ten Tě vybere podle SPZ :), nepomůže žádná kamufláž, pokud zrovna budeš mít smůlu.
4.114683,118.628756
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
vybere podle SPZ - jak to myslis?

Na prvni pohled nevzbuzovat pozornost - to je presne to, co alkovna nesplni

Kde je obytkam stani zakazano - tak tam je zakazano i dodavkam do 3,5t?
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let
Promiň, maličko jsem změnil během posledního týdne souřadnice, takže jsem neodpověděl ....

Vybere podle SPZ mám na mysli v obou smyslech .... vybere jako vykrade a vybere i jako vytipuje.
Většinou se vykrádají cizí auta pokud jsou k mání, než-li domácí.

Jsou místa, kde je kempování zakázáno, ale jinak se tam stát může. V takovém případě si myslím, že je fuk zda se budeš snažit tam přespat s alkovnou, nebo s dodávkou, jelikož si Tě též všimnou stejně podle značky a výsledek bude podobný.

Takže se vracím ke svému původnímu názoru, že pokud geniálně vystrojíš dodávku jak píšeš, tak ztratíš nenápadnost.

Výhody obytné dodávky versus alkovny a vise versa bych proto viděl ve zcela jiných parametrech než-li je zrovna nenápadnost.
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Brevla, Van, 1111111111, Laky, sipadan, Rudy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,876,948 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17675 sekund | Průměrně za: 0.17675 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.05MB/2MB