Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Obytné auto: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Obytné auto

Poslední aktualizace před 9 let
H
HusqvarnaNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj všichni, mám velký zájem o koupi obytného auta, ale nevím jakou značku jsme dva dospělí a jedno dítě.
Docela nás zaujala značka Adria a Hobby.

Poradte děkuji.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Obě dvě značky jsou dobré. Doporučuji navštívit http://www.carava... a vybrat si.
Fun
Smile
malinamalinaČlen
Přidáno před 9 let
Doporučuji soukromé exkurze u majitelů těchto vozů, tak se dozvíš nejvíc... jinak jsem měl karavan HOBBY a teď ADRIA, dílenskému zpracování výrobce Hobby se málo co vyrovná, dle mého snad jen právě Adria..
V
AnonymČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, jen přidám do diskuse svůj osobní názor z praktických zkušeností. Měli jsme Hobby, poté Knaus (oboje přívěsy) a nyní máme nový Buerstner (auto) a musím říci, že často vzpomínáme na stařičký přívěs Hobby. Jasně, teď jsme někde úplně jinde, co se komfortu a pohodlí týče, ale tak nějak byl Hobby roku výroby 2001 takový pocitově více bytelný a musím říci, že také daleko kvalitněji zpracovaný. Dřevo bylo opravdu dřevem, příčky plnily svoji funkci, jako opravdové příčky (ne jen dýha naplněná vzduchem :)), atd.... Ale je to zřejmě trend, materiály musí být lehčí, výrobní náklady nižší, kvalita zpracování jen taková, aby prošla.....
Ale je to jen můj názor.
Vašek
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
Přeji krásný den,moje první auto Transit a na něm Granduca, druhé Fiat a Knaus Traveller a teď vestavba.Za mě je to jednoduché, každé má své pro a proti ale hlavně nekupovat Itala jako já Granducu, to je šílený.Materiálově i zpracováním to je o úroveň níž.Těžko radit, obě jsou dobré, chce se to podívat a koupit co ti lépe bude vyhovovat.Jen dávej v každém případě pozor na to, jestli nebylo nebo není zateklé, to je pak průser za desetitisíce.Zdeněk
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

1111111111 napsal:

Přeji krásný den,moje první auto Transit a na něm Granduca, druhé Fiat a Knaus Traveller a teď vestavba.Za mě je to jednoduché, každé má své pro a proti ale hlavně nekupovat Itala jako já Granducu, to je šílený.Materiálově i zpracováním to je o úroveň níž.Těžko radit, obě jsou dobré, chce se to podívat a koupit co ti lépe bude vyhovovat.Jen dávej v každém případě pozor na to, jestli nebylo nebo není zateklé, to je pak průser za desetitisíce.Zdeněk



Itala můžeš ale musí to být Laika.Je pod dohledem Hymeru.Dobré zpracování.I když u nových aut už to jsou materiály na stejné brdo,alespoň v téhle cenové relaci.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Tak me napada, neni tu nekde na foru schovana reserse nebo schovany top ten - treba vestaveb?

Take bych neco rad poridil, s dobrym pomerm cena/kvalita...

Moc se v tom neorientuji.
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
M
MartinLČlen
Přidáno před 9 let
Tak si vzpomínám jak jsem si přesně touto fází loni procházel, ležel v katalozích, noci trávil na internetových nabídkách, neustále porovnával, prošoupal boty na výstavě, ....
Po všech těchto peripetiích jsem přišel na zajímavou věc. Člověk pro sebe chce to nej, ale každý má jiné preference, klade důraz na něco jiného a postupem času mění preference, vyvíjí se. To co bylo „nepřekousnutelné“ se stává akceptovatelným.
Ve finále jsme si doma řekli co by z výbavy a uspořádání bylo fajn a rázem se tak původní široká nabídka zúžila na pár modelů, kde si vybrat není až tak složité.
Co je podstatné, je rozhodnout se a vyrazit. Nemá smysl trávit život nad katalogem. Přeji úspěšnou volbu!
H
HusqvarnaNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj velice dobrý názor
už těch katalogů mám dost budu se muset rozhodnout který domeček na kolečkách to vyhraje.
Problém je ten, že všichni prodejci si chválí svoje značky a málo kdo má auto skladem až na malé vyjímky.
Když chci obytné auto kolem 1500000,- tak ho nemůžu kupovat z katalogu nebo internetu musím ho vidět ......

A jak jste spokojeni s Vaším autem?
L
LubosČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, taky sem ležel v "literatuře" a vybíral a snil ... Pak jsem náhodou objevil na mobile.de bydlíka necelé 2 roky starého, málo jetého a u nás ještě v záruce. Napsal mail, do 2 hodin odpověď. Cesta do D se zastávkou u Palmowského na obhlídku nových a na výzvědy a potom za prodávajícím. Bylo to zatím bez peněz, ale líbil se a byl v pořádku. Takže cesta domů a do týdne zase do D už s penězi. Bylo to sice dvojí cestování a dodatečné výdaje, ale při té sumě se to určitě vyplatilo. Jak koupě, tak i současný provoz spokojenost.

Luboš
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj na konci srpna zajeď do Düseldorfu a projdi co můžeš určitě to je lepší volba, než pár modelů v Brně a Praze. Doporučuji aspoň dva dny.
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Lubos napsal:

Ahoj, taky sem ležel v "literatuře" a vybíral a snil ... Pak jsem náhodou objevil na mobile.de bydlíka necelé 2 roky starého, málo jetého a u nás ještě v záruce. Napsal mail, do 2 hodin odpověď. Cesta do D se zastávkou u Palmowského na obhlídku nových a na výzvědy a potom za prodávajícím. Bylo to zatím bez peněz, ale líbil se a byl v pořádku. Takže cesta domů a do týdne zase do D už s penězi. Bylo to sice dvojí cestování a dodatečné výdaje, ale při té sumě se to určitě vyplatilo. Jak koupě, tak i současný provoz spokojenost.

Luboš


Vozit cash? Neni to proti nejakym zakonum? Uz dlouho jsem za hotove nekupoval. Na kolik prijde 2 roky zanovni, na 60% nove ceny?

Dik
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:

Citovat

Lubos napsal:

Ahoj, taky sem ležel v "literatuře" a vybíral a snil ... Pak jsem náhodou objevil na mobile.de bydlíka necelé 2 roky starého, málo jetého a u nás ještě v záruce. Napsal mail, do 2 hodin odpověď. Cesta do D se zastávkou u Palmowského na obhlídku nových a na výzvědy a potom za prodávajícím. Bylo to zatím bez peněz, ale líbil se a byl v pořádku. Takže cesta domů a do týdne zase do D už s penězi. Bylo to sice dvojí cestování a dodatečné výdaje, ale při té sumě se to určitě vyplatilo. Jak koupě, tak i současný provoz spokojenost.

Luboš


Vozit cash? Neni to proti nejakym zakonum? Uz dlouho jsem za hotove nekupoval. Na kolik prijde 2 roky zanovni, na 60% nove ceny?

Dik


V Německu je to určitě protizákonné ale od nějaké výše.Tn.mají také jako u nás daný limit.
Jina 2 roky staré bude na 90 % z půjčovny.Bude mít okolo 25 tis najeto(Vestavby i více) a sleva bude činit cca 20 % z ceny bez DPh.
Tzn z 50 tis na 40 tis E.Co jsem to tak vypozoroval.
Není to ale dogma.Je to dle poškození a opotřebení.Co na něm vydělali.
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
Minulý týždeň som bol s kamarátom pre auto pri Hamburgu. Platba 30 tis.€ v hotovosti - bez problému.
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

Minulý týždeň som bol s kamarátom pre auto pri Hamburgu. Platba 30 tis.€ v hotovosti - bez problému.


A nepodepisoval nějaké prohlášení?Pro finančák atd?
Prostě od nějaké částky to tam je.ale jaké nevím.U nás myslím 400 tis?
O
OlsenNováček
Přidáno před 9 let
...legalne moze osoba mat u seba hotovost do 10 000.-Eur. Inac ma uz aj kontrolovali.

Pokial mam dobre informacie.
Mobilvetta Kea I86
copycopyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

poldaj napsal:

Citovat

copy napsal:

Minulý týždeň som bol s kamarátom pre auto pri Hamburgu. Platba 30 tis.€ v hotovosti - bez problému.


A nepodepisoval nějaké prohlášení?Pro finančák atd?
Prostě od nějaké částky to tam je.ale jaké nevím.U nás myslím 400 tis?


Áno, podpisoval nejaké prehlásenie, nejaké potvrdenie že peniaze mnepochádzajú z trestnej činnosti a že nie je politicky činná osoba. Formulár A4, jeho údaje z OP + podpis.
L
LubosČlen
Přidáno před 9 let
Bydlík byl od soukromé osoby. Tak o limitu slyším poprvé. Všechna svá osobní auta jsem měl z D a kupoval je za hotové, 2x nás kontrolovali před hranicemi a probírali nás dost podrobně, včetně použití jejich počítače, a nikdy nebyl problém.

Luboš
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
A srajtofli (kesen) jsi ukazal?
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Husqvarna, Fun, malina, VasekHromadko, 1111111111, poldaj, Van, MartinL, Lubos, Yossarian, copy, Olsen

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,817,876 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18665 sekund | Průměrně za: 0.18665 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB