Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Průtokové plynové ohřívače na sprchu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Průtokové plynové ohřívače na sprchu

Poslední aktualizace před 9 let
P
PiskyNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj,
jsem tu na fóru a mezi karavanisty nově. Do budoucna bych rád vyřešil možnost sprchování teplou vodou v karavanu. Poměrně dost jsem před přidáním příspěvku hledal na fóru i jinde nějaké info o průtokových ohřívačích na plyn. Bohužel téměř bez úspěchu, proto bych se rád zeptal na Vaše názory, zkušenosti, kritiky apod ohledně těchto zařízení. Na ebay, aliexpres, alibaba a dalších serverech je jich spousty za poměrně zajímavé ceny, různé výkonosti, velikosti, atd.
Uvedu příklad z mnoha: http://www.ebay.com/itm/FASTAR-LPG-GA...339edca1cc

Co se mi na tom líbí:
Cena, "instantní ohřátí", fungování i u beztlakých systémů, velikost systému, jednoduchost, hmotnost.

Co mě zajímá asi nejvíc:
Odvod spalin(jdou všechny spaliny tím vrchním komínem tak, abych je mohl odvést?)
Bude to bezpečný?
Je signifikantní rozdíl v tlaku 28 a 30mBar pro připojení?
Funguje to? ;-)

Díky za odpovědi. Rád se poučím a zjistím, jestli to není slepá ulička.
Pisky
misanovmisanovČlen
Přidáno před 9 let
Taky jsem o tom kdysi přemýšlel, ale proč kupovat v zahraničí za 4t, když můžeš koupit tady s českou zárukou za 5t Junkers nebo Mora?

Jinak spaliny musí samozřejmě jít jen tím komínem, ale jak to znáš z klasických domácích boilerů, tak to není nikdy jisté, ale u nového bych se toho nebál.
Dva plus dva a pes
L
lekiČlen
Přidáno před 9 let
tady je odkaz na něco podobné i když dražší,ale u tvého odkazu je stejně že do CZ nepošle..
http://www.campi-...-na-propan
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
všechny tyto průtokové ohřívače jsou určené ven a nikoli dovnitř karavanu, je to všude psáno,tak nechápu, nad čím přemýšlet,tedy pokud nechceš mít problém a je ti jedno, jestli se něco stane!!
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

1111111111 napsal:

všechny tyto průtokové ohřívače jsou určené ven a nikoli dovnitř karavanu, je to všude psáno,tak nechápu, nad čím přemýšlet,tedy pokud nechceš mít problém a je ti jedno, jestli se něco stane!!


Je to marné, je to marné... To můžeš 100x psát a zdejší bastlíři budou stále vymýšlet hovadiny. Potom jim něco shoří, bouchne a rychle volají: pomóóc Karle Prokope co mám dělat ? Pomoz (nejraději zadarmo)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
A hlavně tyto ohřívače nejsou ani uzpůsobeny tomu. Aby byly stále vystaveny otřesům a vibracím.

Jen blbněte !!!
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
simchasimchaČlen
Přidáno před 9 let
Mimo to, co bylo řečeno výše, má průtokový ohřev, oproti zásobníkovému jen samé nevýhody.
Větší spotřeba vody, nestálá teplota ohřívané vody, atd.
O odvodu spalin se tady mezi odborníky nebudu raději ani bavit.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pisky, misanov, leki, 1111111111, Deda Lebeda, Franta REZAC, simcha

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,279,382 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17505 sekund | Průměrně za: 0.17505 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.89MB/4MB