Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Aký tmel použiť: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Aký tmel použiť

Poslední aktualizace před 9 let
P
PeterNováček
Přidáno před 9 let
Pri malej nehode som poškodil na Hymer Eriba zadny plast. K výmene budem musieť odmontovať na kuse spojovaciu hlinikovu lištu s gumovým tesnením, chcem sa spýtať, či na spetné namontovanie budem potrebovať nejaký tmel, alebo to drží len tak nasucho. Budem vďačný za radu. Peter
P
petakČlen
Přidáno před 9 let
Budeš potřebovat toto:
http://proprumysl...moq-12-ks/
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
Všichni odbornící zde doporučují jeden z těchto dvou:

1. Terostat 2759
2. Sikaflex 221

Nic jiného bych tam nedával, i když je spousta ekvivalentů za mnohem míň peněz - i za třetinu ceny. Důvod je jednoduchý - prý to nevydrží.
Dokonce p. Prokop - uznávaná kapacita zde si vyžádal od výrobce DenBraven potvrzení, že ten tmel vydrží pod vodou atd. ústně prý nebyl problém, ale na papír už to nedali a jejich technolog mu řekl, že max. 5hodin to vydrží :-D.
Čili bych neexperimentoval.

Horší je to s dostupností. Já v Příbrami a okolí nesehnal ani jedno. Nikdo to neprodává, protože to je drahý a lidi slyšej na cenu hlavně že jo. Všude maj Soudal, DenBraven a nějaký další občas co ani neznám, ale cenu sem viděl i 50Kč za tubu :-).

Někomu zde se podařilo sehnat Sikaflex v Bauhausu. Ten já tu bohužel nemám, čili zbývalo jediné - eShop. Bohužel i zde je nutno vybírat.
Např. http://www.colors... - nekomunikuje a ještě nedodal. Peníze jsem zaplatil předem. V PO jsem psal jim, že zboží bych rád měl do pátku, abych o víkendu mohl pracovat. Nenapsali, nedodali, přitom mají mít skladem. Prostě tyhle fakt ne. :-)
P
petakČlen
Přidáno před 9 let
http://www.distri...
To jsou oficiální distributoři Henkelu u kterých to můžeš objednat, ale je potřeba počítat s tím,
že to může trvat i měsíc. Dělal jsem u Henklu a vždycky jsem to objednával přes ně.
Obchodní zástupce co mně to dovezl do drogerie se jmenuje Tvardek ( tel: 605 253 130), ale je to obchoďák pro severní Moravu, ale když mu zavoláš, tak si myslím, že se s ním nějak domluvíš.
P
Petr a VeraNováček
Přidáno před 9 let
Tady je Sikaflex-221 stále skladem, a zasílají po ČR i do SK.

www.sikashop.cz
www.chemieshop.cz
P
PeterNováček
Přidáno před 9 let
Ďakujem za rady, idem to skúsiť pozháňať.
Pozdravujem, Peter
G
gutČlen
Přidáno před 9 let
Henkel dělá i lepidla na závity Loctite a ty jsou v každé prodejně ložisek nebo šroubkú. Já se domluvil a přidali mi to k objednávce tak to bylo bez poštovného.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Iceman napsal:

Někomu zde se podařilo sehnat Sikaflex v Bauhausu. Ten já tu bohužel nemám, čili zbývalo jediné - eShop. Bohužel i zde je nutno vybírat.
Např. http://www.colors... - nekomunikuje a ještě nedodal. Peníze jsem zaplatil předem. V PO jsem psal jim, že zboží bych rád měl do pátku, abych o víkendu mohl pracovat. Nenapsali, nedodali, přitom mají mít skladem. Prostě tyhle fakt ne. :-)


Ahoj,

v Bauhausu je skladem Sikaflex 11FC, coz sice ujde, ale mam ho na jednom aute a potvrzuji, ze asi po 5 letech odesel - zacal praskat a odlupovat se od strechy. Na me auto tedy jiz nesmi a ani nikomu nedoporucuji setrit tech par korun, to je lepsi nezajet si na vyletu :)
Osobne jsem ho tam nedaval, nebyl kdysi cas a tak jsem si ho tam nevedomky nechal dat, nejak mne nenapadlo tenkrat si to hlidat.
V nasem Bauhausu Sikaflex 221 a 252i jeste k mani nebyl.

V Colorshopu nakupuji pravidelne asi 4 roky a nikdy problem nebyl, ceny jsou tez dobre.
Proto se mi to nějak nezdalo, tak jsem na jejich webu nasel upozorneni o nemoci "ZAVŘENO. omlováme se, z důvodu nemocí do pátku 19.06.2015 zavřeno.".
Jsem tedy presvedcen, ze jsi zrovna mel bohuzel pouze smulu, ozvi se a bude to OK jiste .....
:_
4.114683,118.628756
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Iceman napsal:

Někomu zde se podařilo sehnat Sikaflex v Bauhausu. Ten já tu bohužel nemám, čili zbývalo jediné - eShop. Bohužel i zde je nutno vybírat.
Např. http://www.colors... - nekomunikuje a ještě nedodal. Peníze jsem zaplatil předem. V PO jsem psal jim, že zboží bych rád měl do pátku, abych o víkendu mohl pracovat. Nenapsali, nedodali, přitom mají mít skladem. Prostě tyhle fakt ne. :-)


Ahoj,

v Bauhausu je skladem Sikaflex 11FC, coz sice ujde, ale mam ho na jednom aute a potvrzuji, ze asi po 5 letech odesel - zacal praskat a odlupovat se od strechy. Na me auto tedy jiz nesmi a ani nikomu nedoporucuji setrit tech par korun, to je lepsi nezajet si na vyletu :)
Osobne jsem ho tam nedaval, nebyl kdysi cas a tak jsem si ho tam nevedomky nechal dat, nejak mne nenapadlo tenkrat si to hlidat.
V nasem Bauhausu Sikaflex 221 a 252i jeste k mani nebyl.

V Colorshopu nakupuji pravidelne asi 4 roky a nikdy problem nebyl, ceny jsou tez dobre.
Proto se mi to nějak nezdalo, tak jsem na jejich webu nasel upozorneni o nemoci "ZAVŘENO. omlováme se, z důvodu nemocí do pátku 19.06.2015 zavřeno.".
Jsem tedy presvedcen, ze jsi zrovna mel bohuzel pouze smulu, ozvi se a bude to OK jiste .....
:_


Ahoj, ano to je pravda - pro nemoc zavřeno - jelikož to bylo napsané stejně jako nadpisy výrobků, tak jsem si toho vůbec nevšiml... mělo být ovšem zavřeno ale do pátku. Zatím stále nekomunikují - mail, tel., nic. Mrzí mě to, protože ceny super... asi se nemoc prodloužila? Fakt nevím... v tom případě ale mají mít zástupce, který by to řešil... vždyť je to SRO, to už by snad na nějaké úrovni být mělo... čili za mne stále nespokojenost...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Iceman napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Iceman napsal:

Někomu zde se podařilo sehnat Sikaflex v Bauhausu. Ten já tu bohužel nemám, čili zbývalo jediné - eShop. Bohužel i zde je nutno vybírat.
Např. http://www.colors... - nekomunikuje a ještě nedodal. Peníze jsem zaplatil předem. V PO jsem psal jim, že zboží bych rád měl do pátku, abych o víkendu mohl pracovat. Nenapsali, nedodali, přitom mají mít skladem. Prostě tyhle fakt ne. :-)


Ahoj,

v Bauhausu je skladem Sikaflex 11FC, coz sice ujde, ale mam ho na jednom aute a potvrzuji, ze asi po 5 letech odesel - zacal praskat a odlupovat se od strechy. Na me auto tedy jiz nesmi a ani nikomu nedoporucuji setrit tech par korun, to je lepsi nezajet si na vyletu :)
Osobne jsem ho tam nedaval, nebyl kdysi cas a tak jsem si ho tam nevedomky nechal dat, nejak mne nenapadlo tenkrat si to hlidat.
V nasem Bauhausu Sikaflex 221 a 252i jeste k mani nebyl.

V Colorshopu nakupuji pravidelne asi 4 roky a nikdy problem nebyl, ceny jsou tez dobre.
Proto se mi to nějak nezdalo, tak jsem na jejich webu nasel upozorneni o nemoci "ZAVŘENO. omlováme se, z důvodu nemocí do pátku 19.06.2015 zavřeno.".
Jsem tedy presvedcen, ze jsi zrovna mel bohuzel pouze smulu, ozvi se a bude to OK jiste .....
:_


Ahoj, ano to je pravda - pro nemoc zavřeno - jelikož to bylo napsané stejně jako nadpisy výrobků, tak jsem si toho vůbec nevšiml... mělo být ovšem zavřeno ale do pátku. Zatím stále nekomunikují - mail, tel., nic. Mrzí mě to, protože ceny super... asi se nemoc prodloužila? Fakt nevím... v tom případě ale mají mít zástupce, který by to řešil... vždyť je to SRO, to už by snad na nějaké úrovni být mělo... čili za mne stále nespokojenost...


V pořádku, Tvůj názor samozřejmě respektuji a rozumím mu, pokud bych chtěl lepit a neměl čím, byl bych stejně jako Ty naštvaný.
Proto, v případě že chci lepit za každou cenu, vždy volám dodavateli pro ověření dostupnosti a doručení předem pro jistotu.

Pan Novotný mi ovšem opravdu vždy vyšel ve všem vstříc, proto jsem pouze napsal svoji dlouholetou zkušenost, která je opravdu velice kladná.

Jsme-li u detailů, tak to sice je sro, ale vlastněné akciovou společností s několika miliónovým základním jměním dokonce :), takže na úrovni by to být mělo, s tím též souhlasím :).
4.114683,118.628756
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
Tak zboží dorazilo dnes - resp. dorazila zpráva, že si jej můžu vyzvednout... po více jak 14cti dnech... :-( To jenom pro doplnění...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let
Zpětná vazba je důležitá .... Informace o nemoci je na webu stále a neměla by být. ..... nebo být aktuální.
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 30.06.2015 12:57, před 9 let
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj všem ještě jednou... moc se omlouvám, ale místo Sikaflexu mi přišlo tohle, je to v pořádku? Na obrázku vypadá Sikaflex jinak tedy...
[url]
http://ecx.images...SY300_.jpg[/url]
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let
To je legrace ???

Ty si objednal 221i a prisel Dinitrol 410 ???

Pak bych to rozhodně už z principu vrátil, to přeci takto nejde .... nestačím se divit, že by majitel byl stále nemocen a někdo zaskakoval ???
4.114683,118.628756
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Iceman napsal:

Ahoj všem ještě jednou... moc se omlouvám, ale místo Sikaflexu mi přišlo tohle, je to v pořádku? Na obrázku vypadá Sikaflex jinak tedy...
[url]
http://ecx.images...SY300_.jpg[/url]


410 jsem jednou použil na opravu. Vlastnosti jako stálá pružnost, nelepivost pro prach apod. jsou dobré, ale samotný tmel po čase zežloutl, což na bílé ploše bylo vidět. Možná jde přelakovat, ale to jsem nezkoušel a někde by to asi ani nebylo vhodné. Takže jsem použil tam kde to není vidět.
To ovšem nemění nic na tom, že jsi dostal něco jiného než jsi si objednal.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Iceman napsal:

Ahoj všem ještě jednou... moc se omlouvám, ale místo Sikaflexu mi přišlo tohle, je to v pořádku? Na obrázku vypadá Sikaflex jinak tedy...
[url]
http://ecx.images...SY300_.jpg[/url]


Proč chodit ke kovaříčkovi, když můžeš jít ke kováři:

http://www.campi-...aflex-252i
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
Ano je to tak... po více jak 14cti dnech (zboží mělo být skladem) mi poslali Dinitrol. Hodnota zboží je poloviční, navíc si nechci srát na karavan něco, o čem nic nevím... čili budu vracet.

Na otázku proč jsem v colorshopu kupoval, je odpověď - CENA. Měli tam sikaflex za 180Kč tušim - s dopravou 240,- (zasilkovna).

K negativům na prodejce přispívá ještě navíc nekomunikace, nezvedání telefonů, mailová taktéž nula. Strašně nerad někoho haním a vždycky si to rači 2x rozmyslím, ale zkrátka tady už nakupovat nehodlám. Raději si připlatím...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let
Jelikož jsem zde na fóru tento shop několikrát doporučoval, tak o to více mě Tvá negativní zkušenost mrzí.
Jak jsem výše psal, čestné slovo, problémy opravdu nikdy nebyly a jsem jejich dlouholetý záklazník.

Konkrétně Dinitrol od nich nakupuji pro všechna firemní vozidla, ale antikorozní.

Jak je vidět, nic nemusí trvat věčně a rozhodně si stěžuj.

Já budu nakupovat po prázdninách a na tuto nemoc i vzniklou situaci se pana Novotného schválně zeptám.
4.114683,118.628756
P
PetrDolikNováček
Přidáno před 9 let
Začátkem června jsem byl v Holandsku a podařilo se mi tam trochu nabourat, v kempu mě poslali do místní karavanové speciálky. Měli tam toho mraky a i krásně vystavené. Prodavač mi na podobnou opravu doporučil tmel od Dekalinu - konkrétně Dekasyl MS 2 - v tubě jak zubní pasta, jen větší (100ml). Dobře se s tím pracovalo i bez nářadí a bezva drží. http://www.imgup....
A prý ten Dekalin používají hodně ve výrobě karavanů- víte o tom někdo víc?
vlk-czvlk-czČlen
Přidáno před 9 let
Jen přispěju troškou, jelikož jsem letos vestavoval tak jsem Sika221 taky potřeboval a koukal jsem teď do lejster a bral ho celkem 3x od nich a vždy naprosto v pořádku. I rychlost reakce byla super. A i mým důvodem byla cena.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Peter, petak, ZdendaZemda, Petr a Vera, gut, sipadan, Vlasta1, tuareg, PetrDolik, vlk-cz

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,540 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21641 sekund | Průměrně za: 0.21641 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB