Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Perníkový táta (Breaking Bad) a jeho integral: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Perníkový táta (Breaking Bad) a jeho integral

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: Znate Breaking Bad

    Ano videl jsem [9/25]36 %
    Ano slysel jsem o nem [2/25]8 %
    Ne neznam [14/25]56 %
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Asi uz legendarni obytnak a zde o nem neni zadna zminka? :-)

10. Nejlepsi serial na CSFD (bezel 2008-2013) viz http://www.csfd.c...kovy-tata/ koukam na prvni a druhy dil prvni serie a s obytnakem tam delaji pekne kousky :-)

No, serial asi nebude nic pro lidi nad 50 let :-D i kdyz tedy hlavnimu hrdinovi je >50let :)


Fotky "karavanu" resp. obytnaku - galerie fotek www.google.cz/sea...

Jedna se o tuhle znackuFleetWood /starsi model Boundera:
http://fleetwoodr...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Upravil Van dne 21.06.2015 12:30, před 9 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 9 let
Jeden z nej serialu co jsem kdy videl :-) Jinak tento obytnak jsem si v USA kdysi prohlizel a musim rict ze vetsi a hezci chatu na kolech jsem nikdy predtim nevidel.... A vlastne doted ne.... Ty dnesni "autobusy" jsou jen predrazene a hlavne nedomyslene, Fleetwood Bounder byl fakt delanej na bydleni 24/7.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Měl jsem ho..........................................ale jen model. :D
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 9 let
Už je to nějakej pátek, co jsem tenhle seriál dokoukal. Ale Walterův bydlík bych asi nechtěl. Díry, zápach, krev... :D
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Mikey napsal:

Už je to nějakej pátek, co jsem tenhle seriál dokoukal. Ale Walterův bydlík bych asi nechtěl. Díry, zápach, krev... :D


hlavne mel asi vymlety uplne vsechny kulaky :-D kazdopadne je fakt ze ten jeho byl takovy..... vybydleny..

Ale na druhou stranu asi jediny obytnak co ma ve dverich "kukatko" aby bylo videt kdo prichazi ke dverim. A mel rovnou 5 kukatek :-D

i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/10/17/1413575911915_wps_24_glassofwhiskeySo_I_saw_th.jpg
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Seriál je to naprosto skvělý. Doporučuji sledovat více dílů za sebou.
Mě zaujal nejprve z důvodů sociální situace středoškolského učitele, který v případě, že onemocní, bude jeho rodina vystěhována na ulici.
Ale hlavně je to o "Breaking Bad" (český název je bohužel mimo mísu)
kdy se z typického učitele outsidera, kterým jeho žáci pohrdají, stane postupně monstrum.
Fun
Smile
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat


Ale hlavně je to o "Breaking Bad" (český název je bohužel mimo mísu)


https://translate...king%20bad

:-) aneb jazyk se meni... :-(

S tou karou mam problem, ze by nemela do 3,5 tuny a v CR byla mooc napadna a ameriky auta jsou obvykle hrozny sra..ky...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Upravil Van dne 23.06.2015 15:31, před 9 let
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Tak jsem u S03E06 a zde bydlika rozmlati nakladacem a v lisu na prvocinitele :) (v ramci zametani stop)...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
OT: protoze bydlik uz je asi nadobro ve vecnych lovistich...


Tak koukam ze je 2015 pokracovani (dostupne v cz online)

Vlastne to zacina sequelem(?) a pokracuje prequelem?

Pokud jsem tedy pochopil prvni dil, u ktereho jsem vcera usnul:

http://www.csfd.c...e-saulovi/
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Van, floridan79, Franta REZAC, Mikey, Fun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,096,465 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19716 sekund | Průměrně za: 0.19716 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB