Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 předstan ke karavanu- nafukovačka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

předstan ke karavanu- nafukovačka

Poslední aktualizace před 5 let
BufinaBufinaNováček
Přidáno před 7 let
[img][/img][img][/img]

Citovat

betart68 napsal:

Ano pouze pro rovnou lištu.Mám taky nafukovačku a super,trubky už nechci.(velká váha a pracnost-hádky s manželkou)


Myslím že tomu nevadí když to nebude jen v rovné liště :_

Automatické sloučení 24.09.2017 19:51:

Citovat

caravanman napsal:

dovoluji si upozornit, že jsem v současné době rozšířil nabídku o předstany značky Kampa výrobce Kampa UK Ltd.:

https://www.kampa...

V současné době mám skladem velmi populární "nafukovací" model Kampa Rally Air pro 390:

https://www.kampa...ly-air-pro

video stavby stanu:

https://www.youtu...

za cenu £889 ( cena v korunách dle akt. kurzu v době koupě).

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Děkuji za pozornost Caravanman, tel. 608 933 495, email caravanman@seznam.cz


Za nás velké poděkování Caravanmanovi za dovoz Kampy z Anglie

Automatické sloučení 24.09.2017 20:14:
Zdravíme
V létě jsme prvně viděli nafukovačku v akci na vlastní oči . Moc se nám zalíbila a tak jsme začali zkoumat a hledat . Samozřejmě jako majitelé angličana jsme se začali pídit v Burimexu . Měli nafukovaček více jen nejlépe a nejlepší parametry měla nafukovačka Carina , vodní sloupec 6000 , ostatní měli jen 3000 . Objednali jsme si ji , ale ouha , nEní skladem a bude až příští rok . Pídili jsme dál a narazili na Kampu , moc se nám zalíbila , dostatečně velká , hodně prosvětlená a vodní sloupec také 6000 , takže paráda , když už musíme čekat do příštího roku , tak jsme se ptali , zda ji Burimex sežene , ne nedováží se k nám . Zkoušeli jsme shopu v Anglii i Německu , nikdo do ČR nedováží . Až jsem se zmínil Caravanmanovi , no a on to zmálk :g
První zkouška dopadla na výbornou , trošku byly obavy zda nebude vadit ohyb kedru , NEVADÍ . Zatím bez kolíkování stanu , ale 1. stavba do 5 minut !) počítám , že tak +10 min na kolíky .

DĚKUJEME CARAVAMNANOVI :^ :g

První foto , příští víkend budou 1. zkušenosti !) už se moc těšíme .

Automatické sloučení 24.09.2017 20:38:
Kampa Rally Air 390 Pro

Automatické sloučení 01.10.2017 20:18:

Citovat

Bufina napsal:

[img][/img][img][/img]

Citovat

betart68 napsal:

Ano pouze pro rovnou lištu.Mám taky nafukovačku a super,trubky už nechci.(velká váha a pracnost-hádky s manželkou)


Myslím že tomu nevadí když to nebude jen v rovné liště :_

Automatické sloučení 24.09.2017 19:51:

Citovat

caravanman napsal:

dovoluji si upozornit, že jsem v současné době rozšířil nabídku o předstany značky Kampa výrobce Kampa UK Ltd.:

https://www.kampa...

V současné době mám skladem velmi populární "nafukovací" model Kampa Rally Air pro 390:

https://www.kampa...ly-air-pro

video stavby stanu:

https://www.youtu...

za cenu £889 ( cena v korunách dle akt. kurzu v době koupě).

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Děkuji za pozornost Caravanman, tel. 608 933 495, email caravanman@seznam.cz


Za nás velké poděkování Caravanmanovi za dovoz Kampy z Anglie

Automatické sloučení 24.09.2017 20:14:
Zdravíme
V létě jsme prvně viděli nafukovačku v akci na vlastní oči . Moc se nám zalíbila a tak jsme začali zkoumat a hledat . Samozřejmě jako majitelé angličana jsme se začali pídit v Burimexu . Měli nafukovaček více jen nejlépe a nejlepší parametry měla nafukovačka Carina , vodní sloupec 6000 , ostatní měli jen 3000 . Objednali jsme si ji , ale ouha , nEní skladem a bude až příští rok . Pídili jsme dál a narazili na Kampu , moc se nám zalíbila , dostatečně velká , hodně prosvětlená a vodní sloupec také 6000 , takže paráda , když už musíme čekat do příštího roku , tak jsme se ptali , zda ji Burimex sežene , ne nedováží se k nám . Zkoušeli jsme shopu v Anglii i Německu , nikdo do ČR nedováží . Až jsem se zmínil Caravanmanovi , no a on to zmálk :g
První zkouška dopadla na výbornou , trošku byly obavy zda nebude vadit ohyb kedru , NEVADÍ . Zatím bez kolíkování stanu , ale 1. stavba do 5 minut !) počítám , že tak +10 min na kolíky .

DĚKUJEME CARAVAMNANOVI :^ :g

První foto , příští víkend budou 1. zkušenosti !) už se moc těšíme .

Tak první zkušenosti s Kampou Rally Air 390 dopadl na výbornou .
1. stavba do 20 min. Že stan zasahuje až do ohybu není problém , jen dořešit vypnutí bočnice , ale i tak to nevadí :) , moc se nám líbilo že na nás nefouká :D . Stan je nádherně světlý , od čtvrtka do neděle nebylo třeba nic dofukovat , jak jsem tu už někde četl , něco o nesmyslné elektrocentrále a podobně :) , navíc Kampa se fouká jedním centrálním ventilem a to byla za chviličku nafouknutá ruční pumpou . Za nás pějeme jen chválu . Na fotce jsme ještě neměli zavěšené záclonky , to pak bude teprve to pravé ořechové !t
CARAVANMAN - DĚKUJEME



Automatické sloučení 24.09.2017 20:38:
Kampa Rally Air 390 Pro
Dáša, Jindřich, + Le Voyageur 7.2 ( Hanzelka )
Upravil Bufina dne 01.10.2017 20:18, před 7 let
Bufina Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
C
caravanmanČlen
Přidáno před 7 let
pěkné, také děkuji a přeji hodně krásných zážitků na cestách.Caravanman.
T
tbČlen
Přidáno před 6 let
Vybiram predstan k dodavce a budu rad za jakoukoli radu nebo tip na vami pouzivany nebo videny. Mel by to byt: nafukovacka, pro Ducato L2H2, i samostatne stojici ( moznost odpojit a ponechat v kempu ), spise mensi rozmery ( uplne staci 2x3 m nebo se delaji i mensi ? ), hodne prosvetleny a idealne kdyby sel hodne "otevrit" - aby mel clovek pocit, ze je venku ( tj. skoro jako pod markyzou - tu na aute nemame ) a az na noc by uzavrel. Diky
5-clenna posadka ( 47, 43, 15, 12, 1 ) ve vestavbe na Ducatu
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
Mohu nabídnout stan od firmy Kampa. Koukněte na jejich stránky. Určitě tam najdete stan pro Vaše auto. Pokud byste chtěl poradit, neváhejte mě kontaktovat, tel, 608 933 495
PipPipČlen
Přidáno před 6 let
Používám tento:
www.svetkaravanu.cz/westfield-hydra-3...ra-300-air...a celkem dobrý.
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
M
MachNováček
Přidáno před 6 let
Třeba někomu pomůže i tohle,levnější řešení.https://www.decathlon.cz/predsin-air-seconds-base-xl-id_8358157.html Vypadá to dobře,vyzkoušel jsem si osobně stavbu i složení a je to fakt rychlovka,K mému VW T 4 myslím dostačující.:)
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 5 let
po té, co nás před dvěma lety v kempu Ulika nenechala spát bouřka a trávili jsme část noci zavěšeni na konstrukci předstanu, rozhodli jsme se pro pořízení předstanu nafukovacího. Hlavní inspirací byl předstan Kampa našich německých sousedů, který se v té vichřici jen tak lehce vlnil, zatímco kolem se lámaly tyče a osazenstvo zachraňovalo co se dalo. Začali jsme tedy pátrat co se dá u nás koupit. Bohužel, na český trh stany Kampa nikdo oficiálně nedovážel, nebo jsme na žádného prodejce nenarazili, ale to je nakonec jedno. Efekt byl stejný. V nabídce na trhu byly stany Carina nebo Trigano. V porovnání s Kampou německých sousedů, kterou jsme měli možnost si řádně prohlédnout, bohužel někde jinde provedením , zpracováním a použitými materiály.
Letos na jaře jsem zaregistroval, že stany Kampa umí zdejší člen Caravanmen kontaktoval jsem jej tedy s poptávkou. Caravanmen velice rychle zareagoval, ale bohužel mi sdělil, že je momentálně velmi vytížen a nemohl mi dát alespoň přibližný termín objednání a následně doručení požadovaného předstanu. I tak mu patří poděkování za ochotu.
Už jsme se smiřovali s další sezonou s klasickým předstanem, ale na veletrhu v Letňanech jsme natrefili na firmu www.kempovanie.eu.
Odnesli si domu katalog s potvrzením, že objednáme li tuším do týdnem bude objednávka vyřízena za veletržní cenu. Proměřili jsme karavan, vybrali model Kampa Rally AIR 260 pro, dále vybrali originál na míru koberec a objednali .
Asi za dva týdny předstan přivezla dopravní společnost, doprava byla zdarma, platba v korunách na dobírku.
Nyní je předstan podroben zatěžkávací zkoušce na Cresu. Zatím nemáme výhrady. Je super a těm kdo uvažují o koupi nafukovačky, Kampu opravdu doporučuji.
Petr V
Upravil Jana a Petr V dne 02.07.2019 18:40, před 5 let
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 5 let
Nafukovacky nejsou vhodne jen pro karavany, osobne jsem si koupil nafukovacku k novemu Carthagu misto markyzy jsem si nechal namontovat kedrovou listu a koupil jsem si nafukovaci wango air hub , vyzkouseno a je to ok.Neumim sem davat fotky bohuzel. Vyhodu vidim hlavne v tom, ze kdyz chci tak si predstan neberu a kdyz uz si to vezmu tak v pripade neprizne pocasi mam kompletni uzavreny predstan, ktery by se mne nikdy k markyze tahat kvuli vaze a slozotosti staveni nechtel.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,921,336 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18669 sekund | Průměrně za: 0.18669 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 2.03MB/2MB