Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 AIRSTREAM: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

AIRSTREAM

Poslední aktualizace před 7 let
M
marekrNováček
Přidáno před 9 let
Všechny zdravím,
dostal jsem parádní nápad že si postavím repliku AIERSTREAMU a jelikož mne tato myšlenka drží již víc než rok, je na čase začít s realizací.
Myslím že mám dostatečné technické zázemí a snad i finance na realizaci tohoto záměru, jen jsem absolutně netušil jak velký problém bude dostat se k jakékoli technické dokumentaci.
Proto se obracím na vás účastníky tohoto fóra, nemáte někdo jakékoliv technické údaje k tomuto hliníkovému krasavci.
Předem velmi děkuji za konkrétní info. Marek
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 9 let
ještě jaký typ bys chtěl stavět, tady nadšenci.... miluju je
http://www.airstr...;a4uID=215
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Různé podklady a manuály najdeš na Ebay.com
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
marekrNováček
Přidáno před 9 let
Určitě LAND YACHT cca rok 69.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 9 let
Ty jo jsem zvědavý na výsledek, taky bych chtěl mít neomezené finance
http://www.bazara...-1951/204/
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
marekrNováček
Přidáno před 9 let
Díky za tip, ale již několikrát jsem tam volal a nikdo mi to nebere a na e-mail neodpovídá.
A s těma financema to taky není tak, že jsou neomezené, jen mi přijde rozumnější postavit repliku - než za půl milionu nechat dovézt nějaký fejk z USA popř. z EU.
Pokud by se podařil rozumný dovoz tak to jistě radši koupím, ale je to zdá se mi na vodě.
K
KalacNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj chtěl jsem se zeptat zda se někam posunula stavba airstreamu, začínám se s touto myšlenkou taky pohrávat, alechtěl bych něco jednonápravového. Ale každá zkušenost by se hodila.....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: marekr, Me2d, Franta REZAC, Kalac

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,102,341 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17470 sekund | Průměrně za: 0.1747 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB