Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 DOVOLENA 2015: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

DOVOLENA 2015

Poslední aktualizace před 9 let
ikrtekikrtekČlen
Přidáno před 9 let
Zdravim,
Jiz tretim rokem jezdime s karavanem jak po ceskych kempech,tak Italie.
Zatim jsme nemeli stesti narazit na ceskou rodinku s karavanem,kteri maji deti a radi by se seznamili.
Mame dve holky 9 a 8 jsou 14 mesicu od sebe :-)

Jsme velice pozitivni lidi a jsme pro kazdou srandu a hlavne sportovne zalozeni.Ja hraju aktivne stolni tenis a rekreacne tenis a cela rodina milujeme jezdit na kolech.

Jak jsem jiz zminil uz 3 rokem jezdime do Italie porad na stejne misto camp Rosapineta (rosalina mare)
Tento rok premyslime o Chorvatsku a to hlavne z duvodu,ze je more cistejsi a druhej duvod proste zmenu a doufat v to ze se konecne s nekym seznamime.Nas naplanovanej termin je 17.17 a asi tech 12-14 dni( samozrejmne ze zalezi na pocasi)

Mame spoustu dobrych pratel,ale bohuzel nikdo nema karavan a nikoho to az tak nelaka i kdyz jim pokazde rikam ,ze nevi o co prichazi,protoze mi uz bez toho nemuzeme zit.Milujeme vse co k tomu patri.
Nase deti by tam nejradeji spali i kdyz ho mame zaparkovanej a jsme zrovna doma:)
Tak pokud by se nekdo nasel kdo ma deti v podobnem veku a rad by jezdil nekdy dohromady budeme moc radi.
Vsem dobrym lidem preji to nej a budu pevne verit se se jednou v nejakem kempu potkame.
:_
Krtek
LR DISCOVERY 4+ KARAVAN- Burstner 560 TK
POSADKA : KRTEK A TRI NEJLEPSI ZENSKE V MEM ZIVOTE EVA 37 NATALKA 12 NICKY 11
M
MartinLČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
jezdíme teprve od loňského roku. Začalo to půjčeným autem, no a jak to bývá, propadli jsme té svobodě cestování, úžasným zážitkům a hlavně intenzivnímu času tráveným s rodinou, že letos v lednu jsme po x probdělých nocích pořídili "ten náš".
Brázdíme luky a háje zatím jen u nás a sbíráme zkušenosti. Ono plánování také zabere nějaký čas. Snažím se to vše "vyladit" před větší cestou.
Aktuálně tento pátek vyrážíme s naší boudou do Krkonoš pokořit Luční boudu.
Na větší cestu plánujeme vyrazit hned po vysvědčení 26.6. a s návratem 6.7. na hory a někam k velké vodě. Protože máme moc rádi hory náš hrubý plán je Rakousko, sever Itálie někde vedle Gardy a pak vykoupání v moři. Možná by se dalo kvůli koupání přejet i do Chorvatska.
Termínově to s Vámi teď asi neklapne, ale třeba se na nějaké akci potkáme.
Jinak naše dvojčata mají 10 let Romča a Terezka. Pokud to jde bereme s sebou i našeho psa slovenského čuvače.
Zdravíme z Prostějova!
Martin a Pavlína
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 9 let
My jedeme tento víkend tři nebo čtyři rodiny z Olomouce s dětmi do Rožnova pod Radhoštěm. Tak se můžete přidat, jestli nemáte nic v plánu.
od Vyskovaod VyskovaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj my máme v plánu (zatím 6 rodin s dětma od 4 do 12) poslední víkend v červnu strávit na Baldovcu,máš to kousek tak se přidej :-).
ikrtekikrtekČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj vsem,
No pro nas to zacne az, tak nekde od pulky Cervna;)
Ja jsem momentalne ve statech vracim se 6.6 a hlavne si jedem az 12.6 pro novej, teda je pouzitej, ale pro nas novej Bydliiik;)) ten co jsme meli do ted jsem prodal tchanovi ( super chlap ale vic jak 3 dny to s nim proste nejde hahaha

Ale diky za reakce a brzy nekde navidenou ;)
LR DISCOVERY 4+ KARAVAN- Burstner 560 TK
POSADKA : KRTEK A TRI NEJLEPSI ZENSKE V MEM ZIVOTE EVA 37 NATALKA 12 NICKY 11
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ikrtek napsal:

Zdravim,
Jiz tretim rokem jezdime s karavanem jak po ceskych kempech,tak Italie.
Zatim jsme nemeli stesti narazit na ceskou rodinku s karavanem,kteri maji deti a radi by se seznamili.
Mame dve holky 9 a 8 jsou 14 mesicu od sebe :-)

Jsme velice pozitivni lidi a jsme pro kazdou srandu a hlavne sportovne zalozeni.Ja hraju aktivne stolni tenis a rekreacne tenis a cela rodina milujeme jezdit na kolech.

Jak jsem jiz zminil uz 3 rokem jezdime do Italie porad na stejne misto camp Rosapineta (rosalina mare)
Tento rok premyslime o Chorvatsku a to hlavne z duvodu,ze je more cistejsi a druhej duvod proste zmenu a doufat v to ze se konecne s nekym seznamime.Nas naplanovanej termin je 17.17 a asi tech 12-14 dni( samozrejmne ze zalezi na pocasi)

Mame spoustu dobrych pratel,ale bohuzel nikdo nema karavan a nikoho to az tak nelaka i kdyz jim pokazde rikam ,ze nevi o co prichazi,protoze mi uz bez toho nemuzeme zit.Milujeme vse co k tomu patri.
Nase deti by tam nejradeji spali i kdyz ho mame zaparkovanej a jsme zrovna doma:)

Tak pokud by se nekdo nasel kdo ma deti v podobnem veku a rad by jezdil nekdy dohromady budeme moc radi.
Vsem dobrym lidem preji to nej a budu pevne verit se se jednou v nejakem kempu potkame.
:_
Krtek




ahoj, ja hledal taky Chorvatsko, ale nejak zase vyhrala Rosapineta
19.7. odjizdim a bud tam az do 31.7. tak nejak se tam capartum libi, mala tam jezdi od svejch dvou let, letos tam pojedeme po pate !f
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,psal jsem SZ.
Dostal jsi ji?
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
ikrtekikrtekČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

ikrtek napsal:

Zdravim,
Jiz tretim rokem jezdime s karavanem jak po ceskych kempech,tak Italie.
Zatim jsme nemeli stesti narazit na ceskou rodinku s karavanem,kteri maji deti a radi by se seznamili.
Mame dve holky 9 a 8 jsou 14 mesicu od sebe :-)

Jsme velice pozitivni lidi a jsme pro kazdou srandu a hlavne sportovne zalozeni.Ja hraju aktivne stolni tenis a rekreacne tenis a cela rodina milujeme jezdit na kolech.

Jak jsem jiz zminil uz 3 rokem jezdime do Italie porad na stejne misto camp Rosapineta (rosalina mare)
Tento rok premyslime o Chorvatsku a to hlavne z duvodu,ze je more cistejsi a druhej duvod proste zmenu a doufat v to ze se konecne s nekym seznamime.Nas naplanovanej termin je 17.17 a asi tech 12-14 dni( samozrejmne ze zalezi na pocasi)

Mame spoustu dobrych pratel,ale bohuzel nikdo nema karavan a nikoho to az tak nelaka i kdyz jim pokazde rikam ,ze nevi o co prichazi,protoze mi uz bez toho nemuzeme zit.Milujeme vse co k tomu patri.
Nase deti by tam nejradeji spali i kdyz ho mame zaparkovanej a jsme zrovna doma:)

Tak pokud by se nekdo nasel kdo ma deti v podobnem veku a rad by jezdil nekdy dohromady budeme moc radi.
Vsem dobrym lidem preji to nej a budu pevne verit se se jednou v nejakem kempu potkame.
:_
Krtek




ahoj, ja hledal taky Chorvatsko, ale nejak zase vyhrala Rosapineta
19.7. odjizdim a bud tam az do 31.7. tak nejak se tam capartum libi, mala tam jezdi od svejch dvou let, letos tam pojedeme po pate !f


Jezis Zdarec Dusane,
To je nahodicka,vzdyt Rosapinetu mam typ od Vas a az do ted jsme ji byli verni;))Koupil jsem od tebe samoa 450
.Ted ho pradavam tchanovi a uz mam zalohu na Lunar Lexon ;) to je krasavec ,nemuzu se dockat az s nim vyjedem.Samoa nas nesklamala jen tchan potreboval lepsi ,tak jsem po tom hned skocil a mel jsem to doma hned schvaleno i kdyz jsem teda musel poradne zatresat prasatkem;)) Sakra proberu to z Evcou a dame vedet( ze by jeste) a kdyby nahodou neklapla rosapineta ,tak se musime potkat nekde jinde;)) Moc Zdravim nase spasitele,vlastne diky Vam to vse zacalo, celej nas karavaning a ted to mame jako drogu;))


Automatické sloučení 27.05.2015 23:23:

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,psal jsem SZ.
Dostal jsi ji?
Leoš


Ano odepisoval jsem;))
LR DISCOVERY 4+ KARAVAN- Burstner 560 TK
POSADKA : KRTEK A TRI NEJLEPSI ZENSKE V MEM ZIVOTE EVA 37 NATALKA 12 NICKY 11
Upravil ikrtek dne 27.05.2015 22:23, před 9 let
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ikrtek napsal:

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

ikrtek napsal:

Zdravim,
Jiz tretim rokem jezdime s karavanem jak po ceskych kempech,tak Italie.
Zatim jsme nemeli stesti narazit na ceskou rodinku s karavanem,kteri maji deti a radi by se seznamili.
Mame dve holky 9 a 8 jsou 14 mesicu od sebe :-)

Jsme velice pozitivni lidi a jsme pro kazdou srandu a hlavne sportovne zalozeni.Ja hraju aktivne stolni tenis a rekreacne tenis a cela rodina milujeme jezdit na kolech.

Jak jsem jiz zminil uz 3 rokem jezdime do Italie porad na stejne misto camp Rosapineta (rosalina mare)
Tento rok premyslime o Chorvatsku a to hlavne z duvodu,ze je more cistejsi a druhej duvod proste zmenu a doufat v to ze se konecne s nekym seznamime.Nas naplanovanej termin je 17.17 a asi tech 12-14 dni( samozrejmne ze zalezi na pocasi)

Mame spoustu dobrych pratel,ale bohuzel nikdo nema karavan a nikoho to az tak nelaka i kdyz jim pokazde rikam ,ze nevi o co prichazi,protoze mi uz bez toho nemuzeme zit.Milujeme vse co k tomu patri.
Nase deti by tam nejradeji spali i kdyz ho mame zaparkovanej a jsme zrovna doma:)

Tak pokud by se nekdo nasel kdo ma deti v podobnem veku a rad by jezdil nekdy dohromady budeme moc radi.
Vsem dobrym lidem preji to nej a budu pevne verit se se jednou v nejakem kempu potkame.
:_
Krtek




ahoj, ja hledal taky Chorvatsko, ale nejak zase vyhrala Rosapineta
19.7. odjizdim a bud tam az do 31.7. tak nejak se tam capartum libi, mala tam jezdi od svejch dvou let, letos tam pojedeme po pate !f


Jezis Zdarec Dusane,
To je nahodicka,vzdyt Rosapinetu mam typ od Vas a az do ted jsme ji byli verni;))Koupil jsem od tebe samoa 450
.Ted ho pradavam tchanovi a uz mam zalohu na Lunar Lexon ;) to je krasavec ,nemuzu se dockat az s nim vyjedem.Samoa nas nesklamala jen tchan potreboval lepsi ,tak jsem po tom hned skocil a mel jsem to doma hned schvaleno i kdyz jsem teda musel poradne zatresat prasatkem;)) Sakra proberu to z Evcou a dame vedet( ze by jeste) a kdyby nahodou neklapla rosapineta ,tak se musime potkat nekde jinde;)) Moc Zdravim nase spasitele,vlastne diky Vam to vse zacalo, celej nas karavaning a ted to mame jako drogu;))


Automatické sloučení 27.05.2015 23:23:

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,psal jsem SZ.
Dostal jsi ji?
Leoš


Ano odepisoval jsem;))


No tak to jsem rad ze poslouzil a ze odstartoval dalsiho zavislaka, jako kdysi me, kdyz jsem si ho dovezl prvne z nemecka domu.

Jo a jinak, kdyz jsem se stehovali, tak jsem doma nasel zadni stolek, kterej se chyta za zebrik u palandy, tak pokud tchan chce, tak je u me k vyzvednuti

s12.postimg.org/rukk83ei5/image.jpg
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
DuskoDuskoNováček
Přidáno před 9 let
[img][img][/img][/img]

Citovat

od Vyskova napsal:

Ahoj my máme v plánu (zatím 6 rodin s dětma od 4 do 12) poslední víkend v červnu strávit na Baldovcu,máš to kousek tak se přidej :-).


V osade na Baldovci je moc hezky, loni jsme tam byli pod stanem a letos tam pojedeme s karavanem asi nekdy v druhe puli cervence.
ikrtekikrtekČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dusko napsal:

[img][img][/img][/img]

Citovat

od Vyskova napsal:

Ahoj my máme v plánu (zatím 6 rodin s dětma od 4 do 12) poslední víkend v červnu strávit na Baldovcu,máš to kousek tak se přidej :-).


V osade na Baldovci je moc hezky, loni jsme tam byli pod stanem a letos tam pojedeme s karavanem asi nekdy v druhe puli cervence.


Zdravim, dekuji za tip ,ale v druhe poloviny cervence bychom prave chteli nekde k mori.
Diky moc za reakci ,snad priste
LR DISCOVERY 4+ KARAVAN- Burstner 560 TK
POSADKA : KRTEK A TRI NEJLEPSI ZENSKE V MEM ZIVOTE EVA 37 NATALKA 12 NICKY 11
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ikrtek, MartinL, riki0832, od Vyskova, Dudla, leosmalik, Dusko

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,488 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18714 sekund | Průměrně za: 0.18714 (0) sekund | Dotazy: 101 | Použitá paměť: 2.05MB/4MB