Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jistič na elektopanelu Ducato 1991: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jistič na elektopanelu Ducato 1991

Poslední aktualizace před 9 let
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 9 let
Prosím o radu. Zatáhnul jsem dost silně za červený "tuplík" na jističi10A na obrázku pod napisem "Vert 1" . Něco v něm prasklo a zustal o pár mm povytáhlejší než ostatní. Nejdou mi spustit rozfuky které před tím fungovaly. Je možné že jsem je tímto vyřadil z provozu? Případně vyřadil některý okruh elektriky na 12V, páč mi nejde ani světlo v šatní skříni...Dá se někde koupit nový jistič nebo mohu použít klasickou auto-pojistku? Sříň ve které jsou všechny tyto asi jističe uloženy jsem otevřel a konetory s drátama na jističi drží ale nevím co je uvnitř černého plastového obalu ve kterém je uložený ten čerený "tuplík". Příjde mi že se to nedá rozebrat...

Díííky
Titzo Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Titzo napsal:

Prosím o radu. Zatáhnul jsem dost silně za červený "tuplík" na jističi10A na obrázku pod napisem "Vert 1" . Něco v něm prasklo a zustal o pár mm povytáhlejší než ostatní. Nejdou mi spustit rozfuky které před tím fungovaly. Je možné že jsem je tímto vyřadil z provozu? Případně vyřadil některý okruh elektriky na 12V, páč mi nejde ani světlo v šatní skříni...Dá se někde koupit nový jistič nebo mohu použít klasickou auto-pojistku? Sříň ve které jsou všechny tyto asi jističe uloženy jsem otevřel a konetory s drátama na jističi drží ale nevím co je uvnitř černého plastového obalu ve kterém je uložený ten čerený "tuplík". Příjde mi že se to nedá rozebrat...

Díííky


pokud neseženeš náhradní dej tam v klidu auto pojistku.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
V Hadexu je v E shopu koupíš za levný peníz.
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 9 let
O.K. díky za rady. Tak snad to bude klapat s těma novejma autopojistkama. Tyhle stare jističe nebo pojistky či co to je už asi neženu...
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
Pokud ti tam bude rozměrově pasovat tohle,tak je možno objednat na http://www.gme.cz...5-p614-078 ,ale nevím zda mají přímo tu tvoji hodnotu.Osobně jsem autopojistku na lednici 12V nahradil tímto jističem a od té doby nic nehoří a je to v pohodě.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
VasuVasuČlen
Přidáno před 9 let
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 9 let
Diky za typy. Dneska jsem prověřil zda je chyba v jističi. Propojil ty 2 kabely a rozfuky fungují. Tzn. chyba je na straně jističe. Po jeho rozebrání jsem zjistil že je mechanicky poškozen. Musím teda použít nový jistič. Některej z těch co jste posílali. Horší ale je, že ty kabely co se maj na ten jistič napojit nejdou vůbec povytáhnout :( ... jsou tam na krátko. Budu je muset nak nastavit páč se mi nechce rozebírat pulka obytky abych se k nim dostal.......to jsem tomu dal....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Titzo, Zdenek a Alena, Vasu, Mirek a Jirinka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,170,850 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13226 sekund | Průměrně za: 0.13226 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB