Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Co to je za spojku?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Co to je za spojku?

Poslední aktualizace před 9 let
Martin_BrnoMartin_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
Dobry den, co to prosim je za spojku? Jak se to jmenuje a kde to kupujete? Prolina mi u boileru voda, zkousel jsem to vycistit, ale nepomohlo to. Asi je vychozene tesneni... A jeste prosim, jak se to spravne rozdelava, nejaky postup? Dekuji
Martin
Martin_Brno Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
C
caravanmanČlen
Přidáno před 9 let
Vydloubněte tu červenou krytku. Pod ní na Vás bude koukat takový prstýnek, ten obejměte dvěma prsty a tlačte na něj proti tělu té spojky. Druhou rukou pak vytáhněte hadici. To samé proveďte na ostatních koncích té spojky až jí celou uvolníte. Pak stáhněte - mělo by to jít prsty ty kroužky, na které jste předtím tlačil. Až je budete mít venku tak se podívejte dovnitř - budou tam na Vás koukat gumové O kroužky, tak je vytáhněte a skočte si koupit nový. V prodejně Vám změří Jak vnější tak vnitřní průměr - pravděpodobně tam bude desítka vnitřní a 12 až 12,5 vnější. Těch O kroužků si kupte víc a povyměńujte si je v celém karavanu ( budete mít jistotu do budoucna, že se nevyplavíte). A něco si nechte do rezervy na cesty .........:^
Martin_BrnoMartin_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
Tak jsem dle rady vytahnul tesneni a sel jsem ke svemu oblibenemu prodejci instalaterskych potreb, ktery ma "vsechno". No vsechno asi nema :-(. Tesneni omeril a takove nemel. A navic ma jen s kulatym prurezem ale v karavanu mam prurez hranaty :-(. Tak kdo mi poradi kde to maji? Hledal jsem na eshopech ale nic podobneho jsem nenasel...
Martin
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Martin_Brno napsal:

Tak jsem dle rady vytahnul tesneni a sel jsem ke svemu oblibenemu prodejci instalaterskych potreb, ktery ma "vsechno". No vsechno asi nema :-(. Tesneni omeril a takove nemel. A navic ma jen s kulatym prurezem ale v karavanu mam prurez hranaty :-(. Tak kdo mi poradi kde to maji? Hledal jsem na eshopech ale nic podobneho jsem nenasel...


na vodu jsem používal i toto třeba tu něco vybereš: http://www.adima....lusenstvi/

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
standa a renatastanda a renataČlen
Přidáno před 9 let
Zkus se zeptat tady http://www.campi-...alog/voda.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
To je koleno naražené na trnu ? Vem ho kvůli průměru, skoč do prodejny s kompresory, tu by jsi měl určitě někde blízko mít, kup nový, nacvakni a máš klid. A kdyby jsi někdy potřeboval kus toho potrubí co tam máš, tak ho tam koupíš taky.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
mekiemekieČlen
Přidáno před 9 let
Koukám, že jsi z Brna, takže skoč do prodejny Alfa Agro na Pastrnkové ulici. Tam mají od gumy všechno http://www.alfaag...
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Martin_BrnoMartin_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
Dekuji za tipy. Zkusim a napisu jak jsem dopadl!
Martin
RSumanRSumanNováček
Přidáno před 9 let
Ještě můžeš zkusit firmu JSC z Brna. Sídlí na ulici Traťová. Jsou velice ochotní a rádi ti se vším poradí. :^
Jarek DominikaJarek DominikaČlen
Přidáno před 9 let
Telefon:608703865
Martin_BrnoMartin_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
Moc děkuji za pomoc - využil jsem firmu JSC z Brna. Mám to k nim kousek. Můžu jenom doporučit - ochotní, milí.. Voda už teče jak má!
Martin
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Martin_Brno, caravanman, Zdenek a Alena, standa a renata, TomTP, mekie, RSuman, Jarek Dominika

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,922,523 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17978 sekund | Průměrně za: 0.17978 (0) sekund | Dotazy: 101 | Použitá paměť: 2MB/2MB