Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 měření plynu v PB lahvi: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

měření plynu v PB lahvi

Poslední aktualizace před 9 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
Tady jsem narazil na měřič hladiny plynu, který v karavan obchodech stojí cca 3 x víc

http://www.gme.cz...0-p729-137

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Tak kdo to prubne ? :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
já mám tohle a funguje OK, jen ta cena je "jinde"
http://www.karava...lcheck.htm

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Mám taky LevelCheck od Trumy. Zdá se, že zrovna v tomhle případě platí přímá mezi cenou a kvalitou. Nechtělo se mi platit takovou ránu, tak jsem zjišťoval informace a zkoušel půjčené levnější verze. No a nic. LevelCheck taky nezměří vždy a spolehlivě, ale kdybych funkci LevelChecku označil jako 100%, pak ty levnější verze se pohybují do 50%. A z doslechu vím, že podobnou zkušenost mají i další uživatelé...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 9 let
Tak jsem ho dnes zašel na zkoušku koupit a zkouším to tady asi na deseti kusech 10 kg CZ bombách a vypadá to, že funguje dobře. Ukazuje mi stejně jako kolegova Truma. Uvidím v zimě při nižších teplotách. Zatím jsem příjemně překvapen.
LANALANAČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Tady jsem narazil na měřič hladiny plynu, který v karavan obchodech stojí cca 3 x víc

http://www.gme.cz...0-p729-137

:_


Tento měřák vlastním a jsem s ním spokojený. Nefunguje na kompozitních lahvi.
K
ketzlmediČlen
Přidáno před 9 let
Taky ho vlastním a funguje i v zimě.Tak !Mže palec nahoru.
Poloautomatické a automatická satelitní antény.Zastoupení pro ČR prodej,servis.
http://www.satcar...
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Dnes koupeno a kupodivu opravdu funguje. Takže dík za tip. :g
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 9 let
Normální decimálka a je po problému
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Yossarian napsal:

Normální decimálka a je po problému


to je sice pravda, ale musíš tu měřenou lahev odpojit a vyndat z karavanu
a tady orientačně /ale dost přesně/ vidíš kolik plynu ještě máš bez odpojování atd.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Tak podle referencí do toho jdu taky, díky za info :^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Yossarian napsal:

Normální decimálka a je po problému


to je sice pravda, ale musíš tu měřenou lahev odpojit a vyndat z karavanu
a tady orientačně /ale dost přesně/ vidíš kolik plynu ještě máš bez odpojování atd.

:_

Přesně o toto jde. Mám v autě dvě automaticky přepínané lahve. Před výjezdem tímto udělátkem zkontroluji hladinu kapalného plynu v obou lahvích aniž bych je musel demontovat a vážit. Teoreticky by totiž měl DuoComfort zcela vyprázdnit jednu láhev a poté přepnout na druhou. V praxi však v době přepnutí po jistou dobu odebírá z obou. Ta doba je navíc závislá na teplotě a snad i množství odebíraného plynu. Už se mi stalo, že jsem spoléhal na plnou druhou láhev a ve skutečnosti v ní bylo kapalného plynu jen na dně.
Abych to shrnul: K zjištění přesného množství plynu je nezbytná váha ( vozím digitální na kufry), ke kontrole zda je láhev prázdná, plná či poloviční stačí tento přístroj. Za necelých 500,- je to dobrý pomocník.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 9 let
Protože jsem šťoural - zakoupil jsem operativně ten čínský plagiát
měření provedeno na stejný flašce, na stejným místě a ve stejnou dobu.

TRUMA
+ výrazně citlivější, rychlejší a přesnější měření
+ měří na horším povrchu
+ umí nahlásit nesmysl (bliká oranžová)
- cena

AIIQSUN
+ cena
- neumí nahlásit nesmysl (neměřitelnou hodnotu)
- neví si rady s uvnitř orezlými místy a hlásí červenou (že tam není plyn)
- když je měření problematické (rez bordel) trvá měřicí náběh dlouho a pak spadne do červené (chybí oranžová)

závěr: jedná se o čínskou kopii Trumy.
pro nenáročné měření zcela vyhoví
pro uživatele který má rád kvalitní věci - vyhraje Truma

má pár much jako typicky čínská kopie
při špatným podkladu:
1) neumí říct že neví
2) trvá jí to

jak píše Ruda z Ostravy: za 500,- je to dobrý pomocník
já nedám dopustit na Trumu, protože kradený čínský kopie bytostně nemám rád. A navíc ta Truma je o hodně lepší - měří z blbýho úhlu, v místě kde není prostor i z orezlý flašky.

Tož tak.
Neříkám že můj test je :D objektivní, ale udělal jsem srovnání napřímo - ne typu: myslím si.
Karel Prokop Připojili následující obrazek:
plyn_1.jpg
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Pod to Karlovo hodnocení se mohu podepsat. Jak jsem psal výše, je to pro ty, kterým stačí vědět, zda mají zhruba půl lahve, celou nebo prázdnou.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím."Čínu" používám již celkem dlouho a nezjistil jsem problém.Používám ocelové 5 nebo 10 Kg lahve a vždy změřeno dobře.Tak že za mě super pomocník za relativně přijatelnou cenu.
Hasky
JanoBJanoBČlen
Přidáno před 9 let
Da sa s ty mito hrackami merat aj ina ako (AL, FE) flasa? Nakolko pouzivam Kompozit. dakujem za odpovede Jano.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Tady jsem narazil na měřič hladiny plynu, který v karavan obchodech stojí cca 3 x víc

http://www.gme.cz...0-p729-137

:_


Funguje dobře :^ Díky Zdeňku za výborný tip :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
M
matusČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

JanoB napsal:

Da sa s ty mito hrackami merat aj ina ako (AL, FE) flasa? Nakolko pouzivam Kompozit. dakujem za odpovede Jano.


Odpoveď máš v príspevku č. 6.
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Také už mám odzkoušeno, až na vadnou baterii v dodávce zboží 100% spokojenost. Nezbývá než také Zdeňkovi poděkovat.:_
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Protože jsem šťoural - zakoupil jsem operativně ten čínský plagiát
měření provedeno na stejný flašce, na stejným místě a ve stejnou dobu.

TRUMA
+ výrazně citlivější, rychlejší a přesnější měření
+ měří na horším povrchu
+ umí nahlásit nesmysl (bliká oranžová)
- cena

AIIQSUN
+ cena
- neumí nahlásit nesmysl (neměřitelnou hodnotu)
- neví si rady s uvnitř orezlými místy a hlásí červenou (že tam není plyn)
- když je měření problematické (rez bordel) trvá měřicí náběh dlouho a pak spadne do červené (chybí oranžová)

závěr: jedná se o čínskou kopii Trumy.
pro nenáročné měření zcela vyhoví
pro uživatele který má rád kvalitní věci - vyhraje Truma

má pár much jako typicky čínská kopie
při špatným podkladu:
1) neumí říct že neví
2) trvá jí to

jak píše Ruda z Ostravy: za 500,- je to dobrý pomocník
já nedám dopustit na Trumu, protože kradený čínský kopie bytostně nemám rád. A navíc ta Truma je o hodně lepší - měří z blbýho úhlu, v místě kde není prostor i z orezlý flašky.

Tož tak.
Neříkám že můj test je :D objektivní, ale udělal jsem srovnání napřímo - ne typu: myslím si.


Test ok

Na zaklade deho tvrdis ze jde o plagiat?

A i kdyby, je potreba to 8x zduraznit? (jasne jako prodejce na veci za 500 a za 1800 bude mit 5x vyssi margin)...

Mezi nami kupovat si tu vec od trumy za 1800 to je pekna snobarna, aby to nakonec nebylo katalogove zapojeni snimace, ve vyrobni cene 1, 50 USD :-)

Idealne kdybys udelal rozborku, pocitam, ze pujde o nejaky jednoduchy IC a kdovi jestli vubec nejaky uzivatelsky CPU...

To uz radsi podporit http://gas-scale.... tam je pridana hodnota v aplikaci a komunikaci se smartphounem...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,015 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24910 sekund | Průměrně za: 0.2491 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB