Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Platby v kempech: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Platby v kempech

Poslední aktualizace před 9 let
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,jsem tu nový a letos pojedu poprvé s minibydlíkem po vlastech českých. Chtěl bych se zeptat Vás zkušenějších, jak je to s platbami v kempech. Myslel jsem si,že když přijedu s bydlíkem,platím pouze za něj, popř.vodu,elektřinu,ale to asi není pravda,že? Poraďtemi prosím,ať vím,jak plánovat výdaje. Moc děkuji!y
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj.Zaplatíš za auto,osoby,psa,elektriku a někteří vydřiduši chcou love i za předstan!k
AVIATIK!y
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
Většina kempů má na internetu své ceníky. Ceny se liší kvalitou poskytovaných služeb a atraktivitou místa. 99% provozovatelů (dle "kolotočáře" Trucifera vydřiduši) za psa a předstan další poplatek nevybírají. Pokud ti záleží na ceně, můžeš si tedy před výjezdem případné náklady spočítat
allfaallfaČlen
Přidáno před 9 let
Většinou platíš za auto a lidi, pokud chceš elektro, tak elektřinu. Někde se platí parcela plus lidi, někde jsou třeba dva lidi v ceně parcely. Platba za parcely je většinou v zahraničí. Vždy to najdeš v ceníku kempu, málokterý kemp není na internetu.
Jo a všude se platí dejchací poplatek za osoby.
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 9 let
Díky moc za informace:^:_. Nejde mi ani tak o cenu,ale chci být připraven,co se placení v kempech týká.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Kempy jsou cenami i službami spíš pro auta s karavanem ,pro samostatné obytky zbytečné náklady tím spíš při krátkodobých výjezdech u nás.Omluva majitelům kempů jen můj třicetiletý názor mimo kempy.Petr
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Kempy jsou cenami i službami spíš pro auta s karavanem ,pro samostatné obytky zbytečné náklady tím spíš při krátkodobých výjezdech u nás.Omluva majitelům kempů jen můj třicetiletý názor mimo kempy.Petr


Teď zrovna stojím v jednom kempu a je zde 11 obytek a ani jeden karavan...
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Kempy jsou cenami i službami spíš pro auta s karavanem ,pro samostatné obytky zbytečné náklady tím spíš při krátkodobých výjezdech u nás.Omluva majitelům kempů jen můj třicetiletý názor mimo kempy.Petr


Teď zrovna stojím v jednom kempu a je zde 11 obytek a ani jeden karavan...


Já myslel,že zrovna teď si v tom kempu vyměňuješ plínku,kterou měli pro tebe hned při příjezdu nachystanou.:P
AVIATIK!y
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Trucifer napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Kempy jsou cenami i službami spíš pro auta s karavanem ,pro samostatné obytky zbytečné náklady tím spíš při krátkodobých výjezdech u nás.Omluva majitelům kempů jen můj třicetiletý názor mimo kempy.Petr


Teď zrovna stojím v jednom kempu a je zde 11 obytek a ani jeden karavan...


Já myslel,že zrovna teď si v tom kempu vyměňuješ plínku,kterou měli pro tebe hned při příjezdu nachystanou.:P


Ty jsi vážně trouba (a to ti ještě lichotím)
ipyipyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Trucifer napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Kempy jsou cenami i službami spíš pro auta s karavanem ,pro samostatné obytky zbytečné náklady tím spíš při krátkodobých výjezdech u nás.Omluva majitelům kempů jen můj třicetiletý názor mimo kempy.Petr


Teď zrovna stojím v jednom kempu a je zde 11 obytek a ani jeden karavan...


Já myslel,že zrovna teď si v tom kempu vyměňuješ plínku,kterou měli pro tebe hned při příjezdu nachystanou.:P


Ty jsi vážně trouba (a to ti ještě lichotím)



páni myslím že plienku bude treba neskoršie až po predvolaní - ako kolegovia v Grécku.Volné kempovanie je zakázané v celj EU zatial sa toleruje no musíš rátať že ťa možu niekde skásnuť.
Ivan.
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ipy napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Trucifer napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Kempy jsou cenami i službami spíš pro auta s karavanem ,pro samostatné obytky zbytečné náklady tím spíš při krátkodobých výjezdech u nás.Omluva majitelům kempů jen můj třicetiletý názor mimo kempy.Petr


Teď zrovna stojím v jednom kempu a je zde 11 obytek a ani jeden karavan...


Já myslel,že zrovna teď si v tom kempu vyměňuješ plínku,kterou měli pro tebe hned při příjezdu nachystanou.:P


Ty jsi vážně trouba (a to ti ještě lichotím)



páni myslím že plienku bude treba neskoršie až po predvolaní - ako kolegovia v Grécku.Volné kempovanie je zakázané v celj EU zatial sa toleruje no musíš rátať že ťa možu niekde skásnuť.
Ivan.


U nás jsem se setkal jen se zákazy vjezdu :@ A když mě náhodou lapnou tak stejně litřík ušetřím :k!y
AVIATIK!y
M
mstrČlen
Přidáno před 9 let
Zrovna v ČR je něco jako kempování dovoleno - tedy postavit si třeba stan a přespat (a nebo přívěs), pokud to není na delší dobu a pokud nedochází k poškození místa či zanechání nepořádku. Respektive přenocování není zakázáno - mimo CHKU.

Pokud někdo někde stojí i přes výslovné zákazy a zdravý rozum, viz to Řecko, nemůže se divit následkům.
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Opět se to tu zvrhlo mimo téma zakladatele vlákna. Hoši přestěhujte se sem: http://www.carava...read_id=36 :_
O
Olda MatuČlen
Přidáno před 9 let
Kamkoli se připojí ten člověk s ustřiženým růžkem ve zdravotní dokumentaci, tam je po chvíli velmi smutno .......
M
mstrČlen
Přidáno před 9 let
Tazatel asi zaměnuje Stellplatz a kemp. Na tom prvním se platí jen za misto, bez ohledu na pocet osob a zvlášť se platí elektrika, voda, odpad - jen v ČR jich moc není. V podstatě je to něco jako parkoviště pro obytky a někdy i přívěsy. Nejsou většinou oplocená ani nijak zvlášť hlídána, nemají mimo přípojek a místa na stání nic dalšího.

Seznam těhle míst v ČR tady určitě někde bude a nebo lze vygooglit:

http://www.stellplatz.cz/
http://forum.karavan-forum.cz/viewtop...8796c92752
http://www.hrscata.cz/archives/1476

A pak jsou kempy a co já vím, tak u nás není takový, co by si nechal platit jen za místo.

Všechny mají vždy platbu za osobu, pak za místo a pak za služby (např. elektřina, někde teplá sprcha, wifi atd.). Plus místní poplatek za osobu.

Za hranicemi lze najít i kempy s platbou jen za místo bez ohledu na počet osob (v podmínkách ale většinou mají maximum někde kolem 6 osob) - jsou to kempy u zábavních parků apod. Popřípadě se tato nabídka týká jen zastavení a přespání přes jednu noc, třebas od 6 večer s odjezdem do 10
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 9 let
Naprosto vyčerpávající odpovědi, moc děkuji kolegové:g
FernandoFernandoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Většina kempů má na internetu své ceníky. Ceny se liší kvalitou poskytovaných služeb a atraktivitou místa. 99% provozovatelů (dle "kolotočáře" Trucifera vydřiduši) za psa a předstan další poplatek nevybírají. Pokud ti záleží na ceně, můžeš si tedy před výjezdem případné náklady spočítat




Nedá mi to, abych se nezeptal. zda jezdíte oba dva s kolotočem nebo odkud se znáte? Připadá mi to, že ta dědova nevraživost pramení z nečisté konkurence. :P:o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jimboo, Trucifer, Deda Lebeda, allfa, zemanekpetr, ipy, mstr, lada721, Olda Matu, Fernando

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,878,145 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23038 sekund | Průměrně za: 0.23038 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB