Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Istanbul-STPL: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Istanbul-STPL

Poslední aktualizace před 5 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 9 let
Za pár dní se chystám do Istanbulu s obytkou.Město poměrně znám ,ale nikdy jsem nejel s obytkou.Potřeboval bych souřadnice nějakýho STPL.vím,že je někde na Kenedyho bulvari ale neznám jeho přesnou polohu.Nechce se mi tam nějak moc motat s velkou obytkou.
Pokud někdo máte tyto souřadnice dejte je sem.
Díky Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 9 let
Nevím jest-li je to co potřebuješ:
41.004444 N 28.977778 E İstanbul, Sultanahmet P hotel Sultan Ahmed, 35 TL, mesita
třeba ti to pomůže
R
romanCZNováček
Přidáno před 9 let
Otopark
Sultan Ahmet Mh., Fatih, Turecko
41.001526, 28.977415
Roman
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 9 let
Děkuji,už to vidím.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 9 let
Je to otopark, poznáš to podle toho, že je tam radarová věž. A najížděj tak, aby jsi odbočoval vpravo.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 9 let
Díky za radu.Ještě dotaz,je tam dostupná voda a elektrika.
Díky J.
POSÁDKA Adria Matrix
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 9 let
Jirko, elektrika tam asi není, my ji nepotřebovali a žádné rozvaděče jsme tam neviděli. WC je tam jedna plechová kadibudka s jedním záchodem (pro muže i ženy) a malinkým umyvadýlkem s vodou přivedenou z nádrže, která ležela na kovové konstrukci. Já jsem tam ani nebyla, Jarda říkal, že voda jen na umytí rukou mu jednou tekla a podruhé už nee. Není to STPL, jen parkoviště. Mám odtud fotky, sem mě nejdou vložit, tak jestli chceš, pošli mi emailovou adresu přes SZ. :_
J
Jirka a HankaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, jen snad pro upřesnění.
Je tam třeba projet pod mostem na AKSAKAL Cadesy.
Hodně podjezdů pod štrekou, která se vine podél
Kenedy Cadesy je pro obytky neprůjezdných.
ipyipyČlen
Přidáno před 9 let
ahoj a nebol by lepší nejaký kemp s elektrinou a normálnym VC?
Karavan možeš nechat tam a s autom íst na miesta ktoré chceš vidieť.
Bol som 3 krát v Istambule raz v kempe na kraji mesta a dvakrát v Sile to je asi 30 km od mesta.Autom som prišiel rovno do historického centra na parkovisko odkial pešo k mešite,grand bazaru podzemným cisternam palácu , prístavu - výlet lodou,skratka všetko tak maxim.pol hod.chvodze.Nechápem prečo hladáš s prívesom v meste STPL....
Ivan.
tom a jitustom a jitusČlen
Přidáno před 9 let
:_
Upravil tom a jitus dne 27.04.2015 21:37, před 9 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ipy napsal:

ahoj a nebol by lepší nejaký kemp s elektrinou a normálnym VC?
Karavan možeš nechat tam a s autom íst na miesta ktoré chceš vidieť.
Bol som 3 krát v Istambule raz v kempe na kraji mesta a dvakrát v Sile to je asi 30 km od mesta.Autom som prišiel rovno do historického centra na parkovisko odkial pešo k mešite,grand bazaru podzemným cisternam palácu , prístavu - výlet lodou,skratka všetko tak maxim.pol hod.chvodze.Nechápem prečo hladáš s prívesom v meste STPL....
Ivan.



Ivane.STPL protože nejedu s karavanem ale s obytkou.Jedeme s kámošem pánskou jízdu.Tím pádem potřebuji být někde blízko centra.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 9 let
Byli jsme na tom parkovišti u radaru v roce 2012. Přijde na to co myslíš, že je centrum. Toto místo je v těsné blízkosti místa, kde se tvořila historie - tzv. "Zlatého rohu", což zaručuje dobrou dostupnost téměř ke všem významným památkám Istanbulu. Jen palác DOLMABAHCI je mimo. Pochodili jsme to všechno v pohodě za dva dny včetně procházky přes Galatský most ke Galatské věži, Yerebetanských cisteren, několika velkých mešit vč. "MOdré", Grand Bazaaru, egyptského trhu atd. Chodili jsme i večer, v autě jsme jen spali a přes poledne chvíli odpočívali. Je potřeba přijet od západu - tzn. tak, že odbočovat budeš na pravou ruku.Pokud to přejedeš, máš dost velký problém. Za nás se parkování platilo. Chtěli jsme platit v EUR,protože jsme ještě neměli liry, ale obsluha si to chtěla přepočítat do lir podle sebe velmi výhodným kursem. Takže mít k dispozici liry. Zjistili jsme, že nejlepší kurs na výměnu byl na Grand Bazaar. Já bych na to samé místo jel znovu.
Poutník nikdy nedorazí domů, aniž by měl o předsudek méně a o nápad více.
Sir THOMAS MORUS (1478-1535)
mekiemekieČlen
Přidáno před 9 let
Omlouvám se, že zapleveluji tohle vlákno jiným dotazem, ale trochu to souvisí. Jaké máte zkušenosti s cestou tímhle směrem přes Bulharsko? Jaké jsou cesty nebo problémy?
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Jen dotaz,pokud budu projíždět Istanbulem na STPL kolem třetí ráno bude provoz mírnějšì tak aby mi stálo zato vstávat? Dík Petr
VeronikaTominoVeronikaTominoČlen
Přidáno před 9 let
My sme prichadzali do Istanbulu o pol noci v strede tyzdna a ked sme uviazli v zapche tak navigacia pisala k centru mesta este celych 53 km.!!!

Nakoniec to nebola az taka tragedia, dake 2 - 2,5 hod. posuvania sa, ale husto tam bolo non-stop.
Tomas+Veronka+Matejko (8 rokov)+Terezka (6 rokov)+Paula (3 roky)+Lucia (4 mesiace), Rimor Katamarano 6, Ford Tourneo Custom
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

mekie napsal:

Omlouvám se, že zapleveluji tohle vlákno jiným dotazem, ale trochu to souvisí. Jaké máte zkušenosti s cestou tímhle směrem přes Bulharsko? Jaké jsou cesty nebo problémy?

Bulharsko jëdeš hodně po dálnici.Cesta je v pohodě.Dokonce v červnu mají otevřít dálnici z plovdivu do Kapitan Andrejevo-přechod do TR.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Jen dotaz,pokud budu projíždět Istanbulem na STPL kolem třetí ráno bude provoz mírnějšì tak aby mi stálo zato vstávat? Dík Petr

Před pár lety jsem nedobrovolně nocoval v Istanbulu (přestupoval jsem tam a zrušili mi let). Večej jsem jel taxíkem z letiště do centra (ubytovali mne u Modré mešity, tedy kousek od toho stellplatzu) a taxikář jel neskutečnými objížďkami, zkratkami, pod viadukty, parčíky i přes různá staveniště. Zdůvodňoval to zácpou na hlavním tahu. Zpátky na letiště jsem jel ve 4 hodiny ráno a tentokrát to taxikář mazal po dálnici. Provoz byl hustý ale plynulý. Takže, pokud mohu na základě jedné zkušenosti radit, přivstal bych si.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Co je dobrý kurs TR liry budu kupovat až tam pokud někdo má aktuální informaci .V okolì Ostravy jsem nesehnal ale snad u nás je 9.7 kč za 1 liru.Petr dík.

Automatické sloučení 28.04.2015 15:01:
Co je dobrý kurs TR liry budu kupovat až tam pokud někdo má aktuální informaci .V okolì Ostravy jsem nesehnal ale snad u nás je 9.7 kč za 1 liru.Petr dík.
Upravil zemanekpetr dne 28.04.2015 14:01, před 9 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 9 let
TL kupuji vždy za € v Istanbulu.Lepší kurz nikde není.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
A
albertČlen
Přidáno před 9 let
Neplanujete někdo Instanbul kolem 13-17.7.mohli bychom se domluvit.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,887 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22251 sekund | Průměrně za: 0.22251 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB