Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Převodovka Fiat-olej: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Převodovka Fiat-olej

Poslední aktualizace před 7 let
HecikHecikČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj po výměně spojkové sady a nalití oleje jsme zjistili ,že vytéká olej od poloos. Když jsme ho vypouštěli tak už bylo divné,že ho bylo jenom cca.1 litr( převodovka byla celá mokrá). Simeringi jsme dali nové,ale toto vypadá na to že vytéká po drážkách poloos. Co jsem se ptal ,tak by to mohlo být z diferenciálu,prý tam jsou naklepnuté zevnitř zátky proti úniku oleje na poloosy a tudy ven. Jedná se o 2,5 D hranatý r.v.92. Potřebuji poradit kde sehnat schéma převodovky a když tak kde sehnat nové zátky nebo zda je vyrobím doma(soustruh mám),jen nevím zatím jak vypadají.Prý už se nemusí vyndavat převodovka,jen se vyšroubuje dif.ze zadu a vyndá se ven ?Nejhorší je to ,že ve čtvrtek máme odjíždět do Holanska a jsme dosti v časové tísni. Byl bych rád za každou radu. Díky Zdeněk.
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
pachtapachtaČlen
Přidáno před 9 let
Kdo ti nakukal že tam jsou nějaké zátky taková blbost.Kloub u převodovky je jeden kus železa drážková hřídel přechází na osazení gufera a následuje rozšíření kloubu s největší pravděpodobností jste poškodili gufera při nasazování poloos.Vyndejte poloosy sundejte víčka s diferáku jsou na 4 šroubky překontrolujte gufera musí být pružinkou k olejové náplni přetěsnit víčka opatrně nasadit poloosy až na doraz osazení kloubu musí zapadnout do gufera potom nebude vytékat olej.
Hanka a Pavel
Upravil pachta dne 21.04.2015 21:17, před 9 let
HecikHecikČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

pachta napsal:

Kdo ti nakukal že tam jsou nějaké zátky taková blbost.Kloub u převodovky je jeden kus železa drážková hřídel přechází na osazení gufera a následuje rozšíření kloubu s největší pravděpodobností jste poškodili gufera při nasazování poloos.Vyndejte poloosy sundejte víčka s diferáku jsou na 4 šroubky překontrolujte gufera musí být pružinkou k olejové náplni přetěsnit víčka opatrně nasadit poloosy až na doraz osazení kloubu musí zapadnout do gufera potom nebude vytékat olej.

Říkal mi to kamarád co měl tyto dodávky. Z gufer to není a ani asi předtím to nebylo,protože jsem poloosy nevyndaval(gufera jsme měnili preventivně) a když jsme to nalévali tak skoro tak rychle vytékal. Ty poloosy nemají žádné osazení na simering,ten je ve víčku našroubován na obal a vnitřní osazení je na náboji difu do kterého jde pak nasucho poloosa a aby nevytékal olej od středu
difu tak tam je prý naklepnutá ta zátka. Jesti mohu poprosit Pavle o nějaký tel.kontakt přes SZ pro rychlejší rady(někde jsem ho měl když jsem od tebe bral dvojsedačku do ducata).
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Hecik napsal:

Ahoj po výměně spojkové sady a nalití oleje jsme zjistili ,že vytéká olej od poloos. Když jsme ho vypouštěli tak už bylo divné,že ho bylo jenom cca.1 litr( převodovka byla celá mokrá). Simeringi jsme dali nové,ale toto vypadá na to že vytéká po drážkách poloos. Co jsem se ptal ,tak by to mohlo být z diferenciálu,prý tam jsou naklepnuté zevnitř zátky proti úniku oleje na poloosy a tudy ven. Jedná se o 2,5 D hranatý r.v.92. Potřebuji poradit kde sehnat schéma převodovky a když tak kde sehnat nové zátky nebo zda je vyrobím doma(soustruh mám),jen nevím zatím jak vypadají.Prý už se nemusí vyndavat převodovka,jen se vyšroubuje dif.ze zadu a vyndá se ven ?Nejhorší je to ,že ve čtvrtek máme odjíždět do Holanska a jsme dosti v časové tísni. Byl bych rád za každou radu. Díky Zdeněk.



Kdybys nic nesehnal, poslal jsem Ti kontakt v SZ pro případné využití.
Ahoj Míra
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
HecikHecikČlen
Přidáno před 9 let
ToCattani:Jo díky,zejtra to asi využiji.
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Ot: tak Holandani (viz ten jejich revir tam) jezdi k nam na Lipno a Cesi zase do Holandska?
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
R
roman79Nováček
Přidáno před 7 let
Neviete niekto kde by sa dala takato tesniaca zatka kupit?
Nesli mi vyklepat vnutorne klby na poloosiach od prevodovky. Tak pekne rozobrat diferencial a skusit to vytlct cez tieto zatky. Jedna je beznadejna, druha hadam pojde.
Len tak pre info. Je to kovovy kruzok nalisovany na puzdre s ozubenim, ktore konci v diferenciale a vsuva sa donho jedna strana poloosi. (ta strana v prevodovke).
A je tam aj to gufero.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hecik, pachta, Cattani, Van, roman79

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,796 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14663 sekund | Průměrně za: 0.14663 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB