Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Boční dveře na Ducato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Boční dveře na Ducato

Poslední aktualizace před 6 let
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím vespolek - umíte někdo udělat do bočných posuvných dveří na Ducatu normální dveře s pantem? Něco na způsob dveří do integrovaných obytek?
Děkuji za reakce

Automatické sloučení 21.04.2015 15:09:
To skutečně nikomu nevadí ten šílený kravál v noci při zavírání? :-). Jedna diskuze už tu krátce proběhla.. ale šla do ztracena......
Upravil mtruelle dne 21.04.2015 14:09, před 9 let
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

mtruelle napsal:

Zdravím vespolek - umíte někdo udělat do bočných posuvných dveří na Ducatu normální dveře s pantem? Něco na způsob dveří do integrovaných obytek?
Děkuji za reakce

Automatické sloučení 21.04.2015 15:09:
To skutečně nikomu nevadí ten šílený kravál v noci při zavírání? :-). Jedna diskuze už tu krátce proběhla.. ale šla do ztracena......


Ahoj,
vím kdo je umí a perfektně.
Jen nevím zda se mu do cizího bude chtít...Autoservis Újezdec
p.Pravec
Je moc šikovný
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let
Díky za tip, M
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 9 let
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let
Hezkýýýý
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 9 let
:-) neni nad stary ducata :-) tak to nastesti slo jak po masle.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Má to pěkný, na SZ neodpověděl. Ale 60 papouchů za to je dost......
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
V
vasek a martinaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, taky mě vadí hluk bočních dveří.. na výstavě tuším u Pössla (Ducato 2015)jsem viděl elektrický dojezd bočních dveří. Moc se mi to líbilo... a finančně určitě levnější varianta..
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let
No 60 papouchů je dost, možná by stačilo jen jedno okno, cena lakovny by šla asi taky redukovat, klempířina - to nevím.. ale je to krásný :-).
Elektrický dojezd je fajn asi - ale neřeší mi tu velkou díru. Částečné otvírání dveří taky ne - mám za sedadlem řidiče hned sezení ke stolku, takže v mím případě by ty otvírací dveře musely být v levé polovině šoupaček.
mtruelle Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
SickmanSickmanČlen
Přidáno před 8 let
pro insipraci, hotove reseni, jen trochu z ruky
http://www.diyrvs...rsions.php

Automatické sloučení 08.12.2015 12:36:
+ pekny manualek
http://www.diyrvs..._Guide.pdf
Upravil Sickman dne 08.12.2015 12:36, před 8 let
Sickman Připojili následující obrazek:
door_conversion.jpg
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
@vašek a Martin - Nemáte někdo konkrétnější informace o el. zavírání bočních dveří vestavby?Děkuji Petr.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, taky mi ten kravál vadí.
Jedná se ti o rachot při pojezdu nebo zaklapnutí zámku?
Já se snažím odstranit ten rachot při pojezdu. Příští týden bych měl obdržet spodní a prostřední pojezd na moje dveře z vrakoviště. Důvodem je to, abych mohl v klidu vše připravit a potom bez demontáže dveří vyměnit upravené díly Zatím jsem si připravil ložiska pojezdu a vodící kladky uložené v gumě místo uložení v silonu. Zároveň s tím mám připravené zajištění dveří v předem zvolené poloze na cca 70 cm průchod.
Teď se tu v jiném vláknu http://www.carava...d_id=21319 diskutuje elektrický pojezd dveří, který by řešil jeden z mých požadavků (zajištění dveří v určité poloze otevření), ale mám obavy, že hlučnost zavírání bude jenom další hlukem. Na videu k Modifero zavírání je hudební doprovod možná proto, aby nebylo slyšet zvuk, který tento systém zavírání vydává. Je to stejný princip jako u posuvu tj. silonové kolečko po kovovém hřebenu. Počkám si až někdo zavírání koupí a podělí se o svoje zkušenosti. Přece jenom cca 60000,- za úpravu dveří (byť krásnou) nebo 6000,- za elektrický pojezd není až tak málo, takže zatím se budu držet svého nápadu.
Je-li to pro tebe zajímavé, dám po realizaci vědět nebo se připomeň. Samozřejmně přijmu i nějaké další nápady, pokud nám jde o stejný problém.
Alda
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Aleši. Modifero by bohužel tenhle tvůj požadavek neřešilo. Podle výrobce neumí zastavit v průběhu otevírání, takže buď otevřeno nebo zavřeno. Čili by se musela vymyslet nějaká úprava.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 8 let
Ve spodní části bočních dveří jsou zarážky které prý jdou posunout.Potom se dají dveře otevírat pouze do poloviny či takové vzdálennosti kterou si nastavíte.Viděl jsem to takto vyřešeno na jedné vestavbě-Adrie.Samozřejmě jestli jde jen o tohle.Taky mě štve nutnost bouchání ....Ten elektro přítah by nebyl od věci.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Čau Aldo.V prvé řadě mě vadí zaklapnutí zámku.Né vždy se mně povede zabouchnout napoprvé jak z venku tak zevnitř a manželka je na tom ještě hůř.Pokud bych při tom mohl nějak "bezbolestně" vyřešit i tichý chod pojezdu tak to by se mě líbilo.Nevadí mě otvírání na celé protože jsem myslím dost elegantně vyřešil díru mezi kuch.linkou a horními skříňkami . Určitě se připomenu ať nemusím vymýšlet vymyslené.Do Modifera nejdu snad objevím něco jen na přitažení,uvidímPetr.
Upravil zemanekpetr dne 19.12.2015 09:39, před 8 let
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 8 let
Tak hlasim prakticky hotovo, ten polep je zatim jen PC vizualizace, bude hotovo do tydne. Foto mi nejdou vlozit, tak jsem nahral sem.....
http://mtruelle.r...cni_dvere/
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 8 let
Tak to je pěkná práce, :g
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 8 let
MOc pěkné. Gratuluji.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Čau Aldo.V prvé řadě mě vadí zaklapnutí zámku.Né vždy se mně povede zabouchnout napoprvé jak z venku tak zevnitř a manželka je na tom ještě hůř.Pokud bych při tom mohl nějak "bezbolestně" vyřešit i tichý chod pojezdu tak to by se mě líbilo.Nevadí mě otvírání na celé protože jsem myslím dost elegantně vyřešil díru mezi kuch.linkou a horními skříňkami . Určitě se připomenu ať nemusím vymýšlet vymyslené.Do Modifera nejdu snad objevím něco jen na přitažení,uvidímPetr.


Ahoj Petře,
tak tichý pojezd je vyřešen a odzkoušen. Jak jsem psal výše obdržel jsem z vrakáče všechny pojezdy a následně jsem z hokejových puků (padlo jich více) vytočíl na soustruhu kolečka a do nich nalisoval ložiska. Pojezd tichý, ale to bouchnutí při zavírání zůstává. :_
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Čau Aleši tak to já hrkám a bouchám pořád stejně.Jen u Pösla mně sdělili že by se u nich dal koupit "přitahovač" , né hřebenové zavírání které nechci, ale za cca 20 tisíc což je moc tak jsem to prozatìm odpískal.Petr
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,400 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26527 sekund | Průměrně za: 0.26527 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.23MB/2MB