Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 moje vestavba: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

moje vestavba

Poslední aktualizace před 8 let
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 9 let
Držím palce, máš co dělat,ale když se to povede, hmm. Těším se na pokračování. Potěš oko :)
brumlabrumlaČlen
Přidáno před 9 let
já na IVECO 2,3 nedám dopustit, najeto necelých 300000, preventivně repase comonrailů, jinak nic( občas problikával "střik" i po spartánské vestavbě uveze 800 kg jak fík a jezdí s průměrem 100 za 11 litrů:-)) Bohužel jsem zjistil, že už je moc starý, moc velký, a vůbec.. bude k mání za slušnej peníz.
Asi jsem možná udělal chybku, ale realizuju se do menší, spartánštější vestavby do T5 103 kW....
T
tom69Člen
Přidáno před 9 let
Makám po víkendech a po večerech....jde to pomalu ale jde to.
Brumlo,....potěšil jsi mě...doufám,že to držák bude,,,vyměnil jsem oleje v diferáku,převodovce i v motoru,,,,chystám se na podvozek...a řízení....zvažuji vzduch na zadní nápravu.
Je to pravda trochu vetší...ale na cestě to neva,,,doma mám kde parkovat a venku se někam nacpu....spotřeba v pohodě...jezdil jsem s chevim 5,2l za nějakých 25l benzinu a tak každá spotřeba pod 20 je zanedbatelná!h
Velký auto jsem chtěl,,,bývám na cestách i dlouho a pohodlí s vlastní sprchou,WC a pohodlnou postýlkou je k nezaplacení!)

Automatické sloučení 18.05.2015 18:52:
Ahoj....po chvilkách pokračuji....vykuchal jsem přepážku...opravil izolaci na boku a položil podlahu,,,,2cm extruďák a zpátky překližku co tam byla.
Co mi vrtá hlavou....ve předu je pro spolujezdce dvojlavice...mezi sedadlem řidiče a dvojlavicí je ruční brzda,,,,nedá se projít dozadu...na fotkách jiných vestaveb máte většinou pouze jednoduchou sedačku spolujezdce....předpokládám,že se prostě koupí ještě jedna sedačka řidiče a vymění se místo dvojsedáku.....????
Co pak v případě kontrol nebo STK....když mám v papírech 3 místa a v autě jen 2...???
Mě by určitě stačilo 2 místné a tím bych přešel dozadu v klidu....Dík T
Upravil tom69 dne 18.05.2015 18:52, před 9 let
F
FilNováček
Přidáno před 9 let
Gratulace k autu a teda hned velka verze. Iveco je pracant, věřím že bude sloužit. 2.8L jsem četl že dobry. Jak jsem psal, neřešil jsem víc. Sváření a spoustu věcí si jak ty nezvládnu :)
Jinak já s helmutem LT28 dal teď Makedonii, Albanii, Černou horu, Bosnu...
A když se nerozpadlo po Albanii, už vydrží snad vše. Prostě Fiat, Iveco, VW, Mercedes. Dobrej směr. Ať t jezdí. Já šetřím na izolaci a okno. pak elektro a topení časem.
T
tom69Člen
Přidáno před 9 let
Díky File za podporu....makám a nestíhám vše fotit...nebo spíš zapomínám:c
Dodělal jsem boudu...vyměnil náplně,prasklá zadní světla,nárazník a nějaké boční plasty.
Čeká mě výměna tlumičů,montáž vzduchových měchů,,,,sakra musim volat Lanu...ale kdy,když si vzpomenu vždy v noci nebo o víkendu:o
Vyměřil jsem vnitřek.....jak se klucí vejdete do menších aut se vším a ještě tam máte další sedačky....:x
Protože chci mít vzadu prostor na skutr,motor od člunu posunul jsem postel o metr od dveří....udělal jsem konstrukci na postel a zjistil jsem,že si v pohodě lehnu i napříč...mám 175cm,,,sice to je knap,ale kdo spí nataženej jako pravítko...tak to rozdělím na polovic,,,,hlavní jednolůžko pevné a druhá půlka sklopná na stěnu....
koupelna s WC luxusně vyjde na 130x 90cm.
řeším odpadní nádrž pod autem z kanalizačních trubek,,,100l nádrž na pitnou vodu.
Příští týden mi přijde solár 150,a vše potřebné k montáži a provozu,nádrž na LPG 60l a tak udělám rozvody plynu a vody a vrhnu se na rozvod elektro
Jak máte řešenou tu sedačku spolujezdce aby jste mohli procházet od volantu???Mám chuť přidat nějaké zabezpečení dveří vzadu i na boku zevnitř a tak potřebuji procházet dozadu od řidiče a ne přelézat mezi sedačkami prostorem 20cm....dík za rady...fotky boudy na rajčeti.....vnitřek dofotím....slibuji:_

Automatické sloučení 20.06.2015 19:41:
tak jsem trochu pokročil....namontoval jsem dvě nádrže po 7Ol na vodu,čerpadlo,střešní okna,solár a ted makám na koupelně,,,vanička přišla včera,,wc mi tu leží už týden,,,bude pevné US typ.
látky na čalounění už tu mám měsíc...tak jen najít dost času a makat.
Připraveny mám i nové sedačky dopředu ...perforovaná kůe,s opěrkama,,,typ gorila....na ty se těším obzvláště !t
Podstatná změna nastala namontováním měchů na zadní nápravu...Iveco se kývalo,,naklánělo,,dveře vrzali,vše bouchalo a když jsem jel po kostkách tak mi skákalo vevnitř snad vše co mohlo.....ted pohodička...auto jede krásně pohodlně a slyším i rádio!)...tohle je investice co se fakt vyplatí....
nějaké alší fotky nacpu zítra....T
Upravil tom69 dne 20.06.2015 19:41, před 9 let
P
PiskyNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj,
suprový téma tady na stránkách. Přesně jako ty hodlám jednou v budoucnu taky postupovat, tak se určitě u tebe inspiruju. Iveco je můj favorit ;-)
Měl bych ale jednu otázku trochu mimo.
Jak nakonec hodláš ohřívat vodu na sprchu? Četl jsem, že jsi to řešil ale zajímalo by mě definitivní řešení. Já to řeším aktuálně v přívěsu, kterej chci osamostatnit od kempů a ne za draho a docela se mi zalíbilo tohle: http://www.ebay.c...339edca1cc I když to asi nedá dost na sprchu rovnou ze studený vody, napadá mě možnost mít samostatnou nádrž na teplou vodu a tu si touhle karmou před sprchou vždy ohřát např 10ti minutovým puštěním.
T
tom69Člen
Přidáno před 9 let
zatím jsem se nedostal k tomu abych řešil tu karmu a odvod spalin...potřeboval bych to vidět bez krytu....jestli by šel na to dát nějak komínek....přeci jen není to sranda...spaliny jsou wůl!k
tak jsem provizorně koupil boiler http://www.karava...-300-w.htm
uvidím jak to bude šlapat a pak se rozhodnu co dál.....ted to chci vše dodělat do fungčnosti abych mohl jezdit a dodělávat budu za provozu,,,,stejně jako vychytávat mouchy....

Automatické sloučení 30.12.2015 16:57:
Ahoj po dlouhe dobe...
Dlouho jsem nepsal,dlouho nic nedelal.proste jsem si uzival.
Koncem cervna jsem mel zhruba dodelanou koupelnu,postele,namontovane nove sedacky a tak jsem pred prazdninama nalozil skutra,rybarinu a vyjel na testovaci vylet.Protoze vse vyhovovalo,tepla voda se v boileru pres menic ohrala nejen za jizdy,ale i ve dne kdy krasne svitilo slunce,pitna voda mi vydrzela i mesic....nejak jsem to protahl az do rijna....projel jsem Labe,projel jsem kus Italie a rybaril na Padu.Pohoda....neskutecny relax oproti drivejsim cestam v Jeepu nebo pod stanem.
Doplnim nejake fotky na rajce a kdyz se dokopu popisu i nejake peripetie jak z montaze,tak i z cest

Automatické sloučení 30.12.2015 18:15:
Tak lehce popisi co jsem do Ivety nacpal....
Voda:...po procteni prizpevku o nutnosti castejsiho doplnovani vody jsem nad zadni napravu dal dve 70l nadrze,propojil a ziskal jsem dost luxusni mnozstvi vody.
Dalsi vodni vybava spociva v tlakovem cerpadle,expanzni nadrzi,boileru 5l.Jak jsem psal vyse,ohrev vody zvlada baterka pres menic....
Wc splachovaci s odpadem do nadrze pod auto
Sprchova vanicka rohova 80x80,nad vanickou umyvadlo...v pohode se vejdu...

Elektro....baterka 125 a,propojena pres odpojovac s alternatorem,za jizdy krasne dobije,jinak napojena na solarni panel,celek funguje v pohode,nepotrebuji napojeni na sit.
Spotrebice led svetla(pasky),cerpadlo,tv.

Topeni ...koupil jsem starsi trumu na pb....

Postele mam podelne resene,pod jednou ulozny prostor,druha sklapeci.
Na zadni napravu jsem dal mechy....montaz jednoducha,budiky se mi krasne vesli do palubky.
Sedacky jsem vymenil za dve "kapitanske"kresla,sedadlo spolujezdce je mozno jednoduse otocit
Upravil tom69 dne 30.12.2015 19:15, před 8 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tom69, Dudla, hanzs, ScooterMarty, svist, poldaj, PPPmyto, Franta REZAC, leki, walibuk, sipadan, Fil, Me2d, Jimboo, brumla, Pisky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,225,900 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13407 sekund | Průměrně za: 0.13407 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.86MB/4MB