Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Trumatic C 3400: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Trumatic C 3400

Poslední aktualizace před 15 let
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 15 let
Lidičky mužete mi uklidnit, že to nebude aš tak trgické?
Napustil sem nádrž vodou, otevřel dřezovou a koupelnovou baterii pro odvzdušnění a po chvilce se mi začala ze skříňky
kde je umístěn Trumatic hrnout po podlaze voda.;f
Nemohl jsem ani polknout:o:o
Auto jsme koupil teprve před měsícem a teď mám blbé tušení, že
předchozí majitel to špatně zazimoval.
Můžete mi nikdo ujisti, že mi nečeká to nejhorší???!!!
Nikomu to nepřeju co teď prožíváme za sklamání.:c:c
Děkuji za každou radu i neradu. Ahojky Lada
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
No vypadá to tragicky, ale ještě pořád mohla vypadnout hadice, prasknout koleno.... Budeš muset zjistit, odkud to přesně stříká..
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
Tak to já mám už za sebou. Je nutno přejet všechny spoje a pokud máš plastové sponky : vyházet !!!! a dát kovové šroubovací . Jelikož plastové stárnou. :_
pamepapamepaNováček
Přidáno před 15 let
Láďo,máš tam 2 vypouštěcí ventily a ještě 1 ventil,kteý slouží jako pojistka proti zamrznutí,když neodteče všechna voda a jako pojistný ventil proti přetlaku z důvodu přehřátí,když se zvýší objem vody.Když jsem napouštěl systém,stále unikala voda. Ucpal jsem palcem u dřezu baterii a otevřel vodu, po chvíli se ventil sám uzavřel.Nebo je něco prasklého.Ten ventil je opatřen bílým kolečkem,který by se měl zatlačit,aby před zimou všechna voda vytekla,což jsem neudělal a on se sám mrazem otevřel.Hodně štěstí. Ještě vedle toho kolečka je bílý vypínač .Pavel
pamepa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ladaverka, Petr a Lucie, Ludek Liberec, pamepa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,934,655 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12329 sekund | Průměrně za: 0.12329 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB