Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma C4002 koncová matice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma C4002 koncová matice

Poslední aktualizace před 9 let
pnoepnoeČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj mám v autě Trumu c4002 s třemi výduchy teplého vzduchu, dva jsou využity, jeden zaslepen a k němu připravena a natažena hadice do alkovny, chtěl by ji využít, ale potřeboval bych poradit zda mohu použít viz odkaz koncovou matici k napojení té vrapové hliníkové hadice (65mm) k výduchu.
http://www.karava...-06900.htm
NEBO tuto
http://www.karava...uma-em.htm
konkrétně na plánku zaznačena červ.kroužkem. Byl jsem v servise Truma v Ostravě a tam sami neví ani dle katalogu. Nemáte někdo zkušenost zda může být použita některá z nich, ikdyž je z plastu.
LMC Breezer 714G Black Edition
pnoe Připojili následující obrazek:
c4002.jpg
pavel 75pavel 75Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, nevím jak velká teplota je přímo u vyústění z tohoto topení,
ale u Trumy 3004, kterou mám v karavanu je napojení vyřešeno hadicí přímo
na rozdvojení z pozink plechu - teplota je hned za topením přímo ve skříni dost vysoká.
Sám jsem byl překvapen, co za teplotu musí vydržet rozfukový ventilátor, který je přišroubovaný
přímo na zadní šasí topení - neudržíš na něm ruku. Na plechovém rozdvojení už se ruka
udržet dá. Nevím jak hodně je to rozpálený u Tebe, řešil bych to pocitově.
Obě matice jsou koncové pro klapku na vyustění vzduchu do interiéru, první na zapuštění
do desky nábytku, druhá na volno, nebo jako redukce či spojka.
Předpokládám, že se tu najde někdo, kdo přesně toto topení má a řekne Ti,
co tam patří v originále.
Carado T 338
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 9 let
Nerozumim dobre otazce. Topeni C4002 ma 4 otvory nikoliv jen 3. Jen je mozne u teto verze topeni pouzit 3 vyvody a na 4 je zaslepka. U 6002 se musi pouzit vsechny 4. Jak je tedy mozne ze mas zapojene jen dva jak pises a na tretim koncovku.
Predpokladam ze chces sundat zaslepku a napojit hadici od alkovny. Jaky ma prumer hadice od alkovny? Pokud je to 65mm tak zadnou redukci, nebo spojku prece nepotrebujes a jen ji nasunes do topeni....
Pokud teda vse chapu spravne.....
pnoepnoeČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

STMax napsal:

Nerozumim dobre otazce. Topeni C4002 ma 4 otvory nikoliv jen 3. Jen je mozne u teto verze topeni pouzit 3 vyvody a na 4 je zaslepka. U 6002 se musi pouzit vsechny 4. Jak je tedy mozne ze mas zapojene jen dva jak pises a na tretim koncovku.
Predpokladam ze chces sundat zaslepku a napojit hadici od alkovny. Jaky ma prumer hadice od alkovny? Pokud je to 65mm tak zadnou redukci, nebo spojku prece nepotrebujes a jen ji nasunes do topeni....
Pokud teda vse chapu spravne.....

Máš pravdu jsou tam 4 výduchy, viditelné byly pouze tři z toho jeden neodborně zaslepen předchozím majitelem vyrobenou záslepkou z měděného plechu. Domníval jsem se, že mám pouze 3 výduchy na orig.obrázku rozpisu dílů nebylo přesně identif. Nakonec jsem zjistil správný díl k napojení hadice http://www.karava...-06900.htm Hadice nelze pouze vložit do trumy bez této matice(redukce) byla by tam volná, v matici(redukci) jsou závity a "packy" pro zajištění proti uvolnění.
LMC Breezer 714G Black Edition
Upravil pnoe dne 05.04.2015 16:41, před 9 let
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 9 let
Na tu redukci jsem si vzpomel az pozdeji. Combi uz zadne redukce nemaji a nedocvaklo me to. Spis me zarazi ze misto 4 byly zapojene jen dva. V navodu docela durazne upozornuji ze musi makat min 3 vydechy kvuli prehrivani.
pnoepnoeČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

STMax napsal:

Na tu redukci jsem si vzpomel az pozdeji. Combi uz zadne redukce nemaji a nedocvaklo me to. Spis me zarazi ze misto 4 byly zapojene jen dva. V navodu docela durazne upozornuji ze musi makat min 3 vydechy kvuli prehrivani.

Jo oni jsou zapojeny tri.Jen ja vidim dva ponevadz ja ty zadni nevidim, jsou v nepripustnem miste takze nyni budou zapojeny vsechny 4.Jinak s trumou naprosto bez problemu fungujeme.
LMC Breezer 714G Black Edition
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pnoe, STMax, pavel 75

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,892,929 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17405 sekund | Průměrně za: 0.17405 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.83MB/2MB