Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Voda čerpadlo Fiamma aqua 8: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Voda čerpadlo Fiamma aqua 8

Poslední aktualizace před 9 let
flymartinflymartinNováček
Přidáno před 9 let
Odešlo mi po dvou letech čerpadlo pravděpodobně z důvodu vysokého tlaku v rozvodu vody.Koupil jsem nové a dělá to samé zapíná a vypíná.Když ho rozpojím ze systému běží jak má být. Profouknul jsem systém rozvodů bojler také není problém . Čerpadlo je od výroby nastaveno na 1,5bar a označují nechytat na stavěcí šroub.Potřebuji prostě větší tlak v systému čerpadlo vypne protože cítí odpor.

Máte někdo zkušenosti s přenastavením tlaku ???Jo podotýkám že auto nemá od výroby expanzní nádobu a fungovalo to i mým kolegům.



Děkuji za pomoc M
Upravil flymartin dne 30.03.2015 18:52, před 9 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

flymartin napsal:

Odešlo mi po dvou letech čerpadlo pravděpodobně z důvodu vysokého tlaku v rozvodu vody.Koupil jsem nové a dělá to samé zapíná a vypíná.Když ho rozpojím ze systému běží jak má být. Profouknul jsem systém rozvodů bojler také není problém . Čerpadlo je od výroby nastaveno na 1,5bar a označují nechytat na stavěcí šroub.Potřebuji prostě větší tlak v systému čerpadlo vypne protože cítí odpor.

Máte někdo zkušenosti s přenastavením tlaku ???Jo podotýkám že auto nemá od výroby expanzní nádobu a fungovalo to i mým kolegům.



Děkuji za pomoc M


Když výrobce udává tlak 1,5 bar, tak to těžko bude dávat víc /nebo jenom krátkou dobu/

Automatické sloučení 30.03.2015 19:59:
tady máš čerpadlo které by ti asi vyhovovalo: http://www.karava...zaruka.htm
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 30.03.2015 18:59, před 9 let
flymartinflymartinNováček
Přidáno před 9 let
koupil jsem stejné čerpadlo se stejnou hodnotou.

http://fiamma.it/..._8/aqua_8/
karelHkarelHČlen
Přidáno před 9 let
Tlak se šteluje tím prostředním šroubkem http://www.campersun.com/pressostato-...iamma.html
flymartinflymartinNováček
Přidáno před 9 let
Jo to vím ale v minulém čerpadlu jsem s tím točil pak mi nevypínalo a odešlo mi ložisko. Vyměnil jsem ho ale pro jistotu jsem ho dal do garáže jako rezerva pro strýčka příhodu a objednal jsem nové čerpadlo.Ale v rozpise ND přeškrtnutý imbus se kterým se nastavuje tlak tak se bojím at tomu opět nepomužu do garáže :-)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

flymartin napsal:

Jo to vím ale v minulém čerpadlu jsem s tím točil pak mi nevypínalo a odešlo mi ložisko. Vyměnil jsem ho ale pro jistotu jsem ho dal do garáže jako rezerva pro strýčka příhodu a objednal jsem nové čerpadlo.Ale v rozpise ND přeškrtnutý imbus se kterým se nastavuje tlak tak se bojím at tomu opět nepomužu do garáže :-)


Dovolím si ještě poslední radu, dřív než to nové čerpadlo připravíš na cestu "do garáže" a rozšteluješ, tak si tady dej inzerát, že ho prodáš a kup si to silnější, když už potřebuješ větší tlak.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
flymartinflymartinNováček
Přidáno před 9 let
Jo to jsem se od srdce zasmál :D . Ted si vzpomínám že když jsem čerpadlo vytahoval z krabice byla v něm voda . Rano zavolám na karavan.cz zda už s tím někdo přede mnou čaroval !!!
pedapedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

flymartin napsal:

Jo to jsem se od srdce zasmál :D . Ted si vzpomínám že když jsem čerpadlo vytahoval z krabice byla v něm voda . Rano zavolám na karavan.cz zda už s tím někdo přede mnou čaroval !!!


To je normální..taky jsem kupoval po pěti letech provozu nové čerpadlo a byla v novém koupeném voda....řekl bych že to italové před odesláním zkouší
K
kutil1Člen
Přidáno před 9 let
Já mám tuto zkušenost. V zimně po příjezdu vypustím veškerou vodu. Před novým výjezdem jsem napustil, mám tam bojler a pustil všechy ventily, kde je teplá voda, aby se vytlačil vzduch. Po zavření vody mi čerpadlo stále nevypínalo, tak jsem tím štelovacím šroubkem snížil potřebný tlak na vypnutí.

Při dalším výjezdu, kdy byla vypuštěna voda, mi to udělalo totéž, nevypínalo se. Nechal jsem to být, že si s tím pohraji na horách po dojezdu. Tam jsem to pustil a čerpadlo vypínalo. Jestli nějaká bublina, která po cestě zmizela? V létě, kdy nevypouštím vodu, tak jsem s tím problémy neměl (kromě prasklých pístků, které jsem opravil).
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
Jasně že to zkouší, to je jako s pračkou, přivezeš jí domu a od auta do bytu máš, morkou cestičku.

U čerpadla toli vody nezbude tak je jen v krabici :)
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Valteracci, flymartin, Zdenek a Alena, karelH, peda, kutil1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,970 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18537 sekund | Průměrně za: 0.18537 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB