Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Asi jsem socka: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Asi jsem socka

Poslední aktualizace před 9 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 9 let
Tak mám za sebou letošní výstavu for caravans v Letňanech. Došel jsem k názoru, že jsem asi socka. Vůbec jsem tam neměl chodit. Asi jsem měl smůlu na lidi, ale při prohlídkách vystavených aut a karavanů jsem narazil jen na samé snoby co házeli miliony a oslňovali okolí v kolika zemích už byli a co si tam koupili. To asi já obyčejný člověk se starším karavanem a autem jsem tedy póvl. Myslel jsem, že karavanink je o přírodě a pohodě dobré partě a soudržnosti. Je to prostě rozkastované jako ve všem. Jsem obyčejný a nestydím se za to.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Tak mám za sebou letošní výstavu for caravans v Letňanech. Došel jsem k názoru, že jsem asi socka. Vůbec jsem tam neměl chodit. Asi jsem měl smůlu na lidi, ale při prohlídkách vystavených aut a karavanů jsem narazil jen na samé snoby co házeli miliony a oslňovali okolí v kolika zemích už byli a co si tam koupili. To asi já obyčejný člověk se starším karavanem a autem jsem tedy póvl. Myslel jsem, že karavanink je o přírodě a pohodě dobré partě a soudržnosti. Je to prostě rozkastované jako ve všem. Jsem obyčejný a nestydím se za to.


Tak nejak jsem mel ten samej pocit. Normalni clovek, ktery by chtel zacit s karavaningem se tam jenom otravi a nezacne, jelikoz na to nema a mit nebude.
V tu chvili me napadla genialni myslenka. :t

Usporadat vystavu starsich (nasich) aut a privesu, napsat priblizne vybavu rozmery a vahy vcetne priblizne cenu pro orijentaci a pojmout to jako vyjezd. !r
Uklidit sve milacky, nacacant, postavit i s markyzama nekam na zelenou louku a nechat dobrovolne vstupne, ktere by slo na chod stranek.
normalni clovek uvidi postarsi kousky v jeho cenove relaci a muze se zeptat majitele na moznosti onoho privesu ci auta.

Nejhorsi je ale reklama a nejak nalakat obycejne lidi a potecionalni karavanisty. !o
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj. Neměj z toho mindrák. Každý prostě jezdí s tím a tam, na co má. Jinak si ale myslím, a mám i takovou zkušenost, že hodně karavanistů jsou normální lidi bez ohledu na stav svého konta. Konec konců, nakonec nám všem zbude stejně velkej futrál.
Zdraví
Luboš a Dáša
svhnsvhnČlen
Přidáno před 9 let
Já si myslím, že socka nejsi . Stejně tak jako mnoho dalších lidí tady se staršími obytňáky sockami nejsou. Je jen taková divná doba kdy mnoho lidí vytváří dojem své úspěšnosti tím, že se obklopují věcmi pro mnohé (rozumné) lidi nedostupnými a dávají je okázale na odiv. Ale je mi už dost roků na to abych věděl, že ne každý kdo se tváří, že je bohatý skutečně bohatým je. A taky jsem už viděl pár lidí co pak padli až na samý dno a pád byl docela tvrdej. Nálepky exekutorů je ta nejmírnější varianata pádu. Tohleto porovnávaání "velikostí" (čeho si každý dosadí jakékoliv oboru) je často jen pozlátkem za kterým není nic jinýho než dluhy a dluhy. Bohužel dnes žije docela velká vetšina vyspělýho světa na dluh a ti co dluhy nemají a užívají si skromnějšího vybavení v jakémkoliv oboru lidských zájmů se pak cítí jako socky. Ale často je to úplně obráceně. Socky jsou vlastně ti zadlužení jakoby bohatí.
svhn příznivec leteckých modelů a vozů značky Ford.
https://picasaweb...24CSModely

https://picasaweb...0574731042
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 9 let
To máš jako s rybáři. Ten když chytí rybu 30 cm dlouhou a pak ukazuje rukama jak je velká, tak mu naplno roztažené ruce nestačí. :he
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 9 let
Proto jsem se přidružil s moji popelnici!y k Moravské bandě:^
AVIATIK!y
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
A k nám jsi Čerte zapadnul jako prdel do gatí.!^
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 9 let
Lidi úplně se bojím s někým z Vás setkat někde na výjezdu ,jelikož jsem byl na veletrhu taky za účelem koupit obytné auto. Ano a přiznejme si ,že koupit dnes nove obytné auto, znamená to nemít jen těch šest nul na to auto, ale pokud má člověk rozum tak i víc, neb za poslední kačku se tyto věci nekupují. Ač se mne v práci dařilo, do loňska jsem jezdil ze starým lmc karavanem a kdybych o něj nepřišel jezdil bych s ním dál. Nyní si chci koupit auto nové, vybavit si ho podle sebe a mám v plánu si ho nechat delší dobu a mít z něj radost. Přes tu skutečnost ,že bych si mohl z veletrhu odvézt i to nejdražší Morelo se pasuji mezi normální lidi co mají rádi tu přírodu a sluníčko a výjezdy s různými lidmi jakéhokoliv vyznání :) Ano jsou mezi námi snoby ,se kterými by se ke stolu sednou nedalo, ale to je přeci oboustranné .Znal jsem plno v uvozovkách méně solventních lidí se kterými by se na výjezd jet prostě vůbec nedalo a nebyla to otázka toho, že nemají peníze ,ale že to byly naprostí dementi. Tak že podle mne neexistují snoby nebo chudáci ,ale existují hlavně lidé normální a nebo hlupáci a to se nevyhýbá ani bohatému ani chudému. Pevně tedy doufám, že až mne někde potkáte s novým obytným autem ,že se nesbalíte a neposunete se o deset metrů dál jen pro to ,že patřím mezi ty šťastnější co si mohou nové obytné auto koupit. Nicméně k cenám aut ,je hrozné si představit, že cena nového obytného auta se rovná ceně nového bytu. Trochu se mne příčí za to ty peníze dát a trochu s tím i bojuji, no cestovat chceme a kupování starších aut a trápení se s nimi mám už taky za sebou a to ani nechci psát o tom, že jsem měl před sedmi lety pech, že jsem koupil auto starší kradené a nezbylo mne nakonec nic, ani peníze ani auto. Příspěvek se mne nedotknul, jen jsem měl a cítil povinnost za horních deset tisíc reagovat. Veletrh jsem jinak já osobně prolítnul v rychlosti a lidí okolo sebe jsem si moc nevšímal, tak ani nevím, jak kdo roztahoval rukama a házel milionama. Ono je to většinu i tak ,že ten kdo ze sebe dělá hogo fogo možná ani nemá pořádně na obyčejné svoje auto osobní. Přeji všem krásnou sezónu ať ve starém karavanku tak v novém, hlavně ale ve svém.Tom
ps. chtěl bych ještě dodat ,že Morelo není můj favorit a ani bych se v tomto autě necítil ,líbí se mne plointegra od Adrie Matrix 670 tak jsem šel na veletrh jen hlavně k Adrii

Automatické sloučení 28.03.2015 18:57:
Ještě jedno pěkné přirovnání ABY SI NĚKDO MOHL VŮBEC NĚCO KOUPIT STARŠÍHO ,MUSÍ PŘED TÍM BÝT NĚKDO, KDO SI TO KOUPÍ JAKO NOVÉ :)
Upravil ramtlah1 dne 28.03.2015 19:57, před 9 let
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

tuareg napsal:

A k nám jsi Čerte zapadnul jako prdel do gatí.!^


To rád slyším :a:^
AVIATIK!y
jardarcjardarcČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Tom a Zdena napsal:

Lidi úplně se bojím s někým z Vás setkat někde na výjezdu ,jelikož jsem byl na veletrhu taky za účelem koupit obytné auto. Ano a přiznejme si ,že koupit dnes nove obytné auto, znamená to nemít jen těch šest nul na to auto, ale pokud má člověk rozum tak i víc, neb za poslední kačku se tyto věci nekupují. Ač se mne v práci dařilo, do loňska jsem jezdil ze starým lmc karavanem a kdybych o něj nepřišel jezdil bych s ním dál. Nyní si chci koupit auto nové, vybavit si ho podle sebe a mám v plánu si ho nechat delší dobu a mít z něj radost. Přes tu skutečnost ,že bych si mohl z veletrhu odvézt i to nejdražší Morelo se pasuji mezi normální lidi co mají rádi tu přírodu a sluníčko a výjezdy s různými lidmi jakéhokoliv vyznání :) Ano jsou mezi námi snoby ,se kterými by se ke stolu sednou nedalo, ale to je přeci oboustranné .Znal jsem plno v uvozovkách méně solventních lidí se kterými by se na výjezd jet prostě vůbec nedalo a nebyla to otázka toho, že nemají peníze ,ale že to byly naprostí dementi. Tak že podle mne neexistují snoby nebo chudáci ,ale existují hlavně lidé normální a nebo hlupáci a to se nevyhýbá ani bohatému ani chudému. Pevně tedy doufám, že až mne někde potkáte s novým obytným autem ,že se nesbalíte a neposunete se o deset metrů dál jen pro to ,že patřím mezi ty šťastnější co si mohou nové obytné auto koupit. Nicméně k cenám aut ,je hrozné si představit, že cena nového obytného auta se rovná ceně nového bytu. Trochu se mne příčí za to ty peníze dát a trochu s tím i bojuji, no cestovat chceme a kupování starších aut a trápení se s nimi mám už taky za sebou a to ani nechci psát o tom, že jsem měl před sedmi lety pech, že jsem koupil auto starší kradené a nezbylo mne nakonec nic, ani peníze ani auto. Příspěvek se mne nedotknul, jen jsem měl a cítil povinnost za horních deset tisíc reagovat. Veletrh jsem jinak já osobně prolítnul v rychlosti a lidí okolo sebe jsem si moc nevšímal, tak ani nevím, jak kdo roztahoval rukama a házel milionama. Ono je to většinu i tak ,že ten kdo ze sebe dělá hogo fogo možná ani nemá pořádně na obyčejné svoje auto osobní. Přeji všem krásnou sezónu ať ve starém karavanku tak v novém, hlavně ale ve svém.Tom
ps. chtěl bych ještě dodat ,že Morelo není můj favorit a ani bych se v tomto autě necítil ,líbí se mne plointegra od Adrie Matrix 670 tak jsem šel na veletrh jen hlavně k Adrii

Automatické sloučení 28.03.2015 18:57:
Ještě jedno pěkné přirovnání ABY SI NĚKDO MOHL VŮBEC NĚCO KOUPIT STARŠÍHO ,MUSÍ PŘED TÍM BÝT NĚKDO, KDO SI TO KOUPÍ JAKO NOVÉ :)

jojo takové znám taky Brrrrrrr :o
Verča, Jarek, Patrik, Lucinka:_Knaus + Sharan
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Tom a Zdena napsal:

28.03.2015 18:57:
Ještě jedno pěkné přirovnání ABY SI NĚKDO MOHL VŮBEC NĚCO KOUPIT STARŠÍHO ,MUSÍ PŘED TÍM BÝT NĚKDO, KDO SI TO KOUPÍ JAKO NOVÉ :)


Moc hezky řečeno!:) Ale prostě tak to je.....:^
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let
Ja su taky socka, ale šťastná a svobodná ;-)
Yetti
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 9 let
Tak koukám, že jsem rozpoutal čilou diskuzi. Nechtěl jsem nikoho napadat za to, že si může dovolit něco co já ne. Nejsem závistivý a uznávám zcela jiné hodnoty než je výše konta. Jen na mě padla nějaká chmura z určitého typu lidí.
Přeji všem krásnou sezonu v našich domovech na kolečkách.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dudla napsal:
.....
V tu chvili me napadla genialni myslenka. :t

Usporadat vystavu starsich (nasich) aut a privesu, napsat priblizne vybavu rozmery a vahy vcetne priblizne cenu pro orijentaci a pojmout to jako vyjezd. !r
Uklidit sve milacky, nacacant, postavit i s markyzama nekam na zelenou louku a nechat dobrovolne vstupne, ktere by slo na chod stranek.
normalni clovek uvidi postarsi kousky v jeho cenove relaci a muze se zeptat majitele na moznosti onoho privesu ci auta.....!o



hned bych se prihlasil abych se pochlubil co jsem vyrobil ze "srotu" a zas na druhou stranu bych moc rad videl dalsi starsi bydliky abych mohl ocenit a pripadne odkoukat dobre napady :-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Již jsem takové dojetí poznal ve vlákně o emisích v Rakousku. Ale rozepisovat se nebudu. Pač chci zůstat v klidu.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Tak mám za sebou letošní výstavu for caravans v Letňanech. Došel jsem k názoru, že jsem asi socka. Vůbec jsem tam neměl chodit. Asi jsem měl smůlu na lidi, ale při prohlídkách vystavených aut a karavanů jsem narazil jen na samé snoby co házeli miliony a oslňovali okolí v kolika zemích už byli a co si tam koupili. To asi já obyčejný člověk se starším karavanem a autem jsem tedy póvl. Myslel jsem, že karavanink je o přírodě a pohodě dobré partě a soudržnosti. Je to prostě rozkastované jako ve všem. Jsem obyčejný a nestydím se za to.


Hmm jestli jsi socka s tou soupravu co mas v avataru, tak na tom u nas nejsme vubec spatne. Vis co si o tobe musi myslet bezdaci kdyz jedes kolem ...:x
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 9 let
Jsem socka, která přijela na veletrh v Nissanu Micra a parkovala vedle červeného naleštěného sporťáku chlapa, který neuměl najet na stání rovně- ani popředu! :)
Bydlík není pro mě odrazem movitosti,ale splněným snem. I když zatím stále ještě částečným. Cifru, kterou jsme nakonec nechali za ojetý karavan u prodejce bych asi těžko zdůvodnila kdekoliv, kromě svého muže. Všechny oblasti mého života( pracovní části nevyjímaje) by tuto sumu uvítaly. Vím, že nikdy nebudu extremně movitá. Ani po tom netoužím. I když se to těžce někomu chápe. Mám pár velmi "bohatých" přátel bez volného času, bez rodiny, jsou mezi nimi i lidé se zdravotními problémy, které jim už nedovolí užít si své "movitosti". Jsou skromní a fajn. Nejraději u mě dřepí na malé stoličce u kamínek a pijí čaj z otlučeného hrnku s domácí bábovkou k tomu.
Pak mám hrstku známých utopených v dluzích, úvěrech, půjčkách - tvářících se jako ti NEJ. Vím, že nejsou. Jsou jenom štvanci za mamonem pro ten samotný mamon a "vnější šlupku". S některými "sockaři" bych nenašla stejnou řeč, byť jsme zjevně ve stejné "finanční skupině". S jinými se moc ráda potkám. Lidi neberu podle "vaty". To bych byla stejně hloupý snob, jako ti okázale předvádějící své já! Jak někdo napsal už výše- nakonec nám všem bude stačit jedna malá piksla!
Na veletrhu jsem si koupila stolek " v akci - neakci" a mám z něho nepředstavitelnou radost. Potkala pár známých, pokoukala se po vystavených exponátech, vyhnula jsem se těm zataraseným pro socky. :D
Také jsem se zasmála paní s ADIDAS batohem přes celá záda,která zatarasila jeden bydlík pozadím a halekala na svého zjevně utrápeného muže : Takový SKORO máme taky! :a
Zatím jsem na každé trase potkala fajn lidi. I tady na webu. Na každou otázku a tupý dotaz začátečníka mi tu někdo dal radu a navedl na řešení. Na pár jízdách jsem se potkala s fajn lidmi bez ohledu na "cenu" bydlíka- jak v CZ tak mimo. Myslím, že to je nejdůlžitější. Jestli jsem tímhle socka, tak spokoená. :_
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
D
DzoskaČlen
Přidáno před 9 let
Zítra tam chci jet?To myslíte že nemám ani jezdit?Je pravda že bydlíčka mám pro svoje potěšení a raduju se z každého vylepšeníčka které si vytvořím.Protože jsem nikdy neoplýval nadbytkem peněz nevím co bych dělal kdybych je měl.Občas si postesknu jaké by to bylo kdybych třeba koupil nového mazlíka ale je to spíš kvůli tomu že ta moje by se lépe cítila.Já jsem spokojen.Zatím jsem nikdy nenarazil na jakýkoliv problém mezi majetným a nemajetným karavanistou.Snad jen že jsme všichni tak trošku blázni. :)
Josef
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 9 let
Děkuji všem přispívajícím do tohoto vlákna za zjištění, že jsme tady všichni vesměs normální a radujeme se ze života takového jaký máme. To jsem asi byl ve špatný čas na špatném místě. Svůj díl na tom zřejmě nese i jistá nadrženost po výjezdech karavanem způsobená zimou. Tu jsem si chtěl kompenzovat návštěvou výstavy.
Takže dost melancholie, filosofie a jiné ie.
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Dělit karavanisty a obecně lidi na základě jejich sociální situace je hloupost.
Mimochodem, víte jak je definován bohatý muž?
Dokáže vydělat více než jeho žena utratit. :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,696,864 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27220 sekund | Průměrně za: 0.2722 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.41MB/2MB