Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kompozitní lahve PB: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kompozitní lahve PB

Poslední aktualizace před 3 roky
tomokingtomokingČlen
Přidáno před 7 let
mate nekdo zkusenost s kompozit.lahvema od Primagas ?
Pisou , ze lze pouzit jak horizontalne tak i vertikalne ......

http://www.primagas.cz/media/tinyManager/files/42.pdf


.... uz to ctu , je to na kapalne skupenstvi asi se to nehodi :-(
Chausson 630 (Ford 170Hp) Welcome 2017
Upravil tomoking dne 27.11.2016 20:56, před 7 let
D
double-jNováček
Přidáno před 7 let
Položil jsem dotaz do flaga.cz a bylo mi odpovězeno, že kompozitky řeší obdobně, jako železný láhve, tj výměnou oproti zálohovaný láhvi ;)
KipKipČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

lukas77 napsal:

Dobrý den,
chtěl bych do karavanu kompozitní lahve hlavně kvůli váze. Mohu sehnat ale jen do VZV a ty mohou být pouze na ležato kvůli ventilu, který je zahnutý. Neznáte někoho kdo by vyměnil za klasický ventil z normální lahve, myslím že by to neměl být problém. Díky


Tak na to rychle zapomen, ventil je sice zasroubovany v hrdle, lec to hrdlo je zalepene z vyroby v tele kompozitni nadoby, pri povolovani tohoto vrntilu se ti protici i to zalepene hrdlo a jiz se ti to nepodari nikdy utesnit tak aby ti ten plyn neutikal.



Automatické sloučení 17.12.2016 18:26:
Ahoj, mám jiný problém, do plnírny plynu v Jablonci n/N, vlítli celníci a zakázali plnění vlastních lahví, pouze výměny lahví a kompozitky nemají, má někdo podobný problém?
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
Upravil Kip dne 17.12.2016 19:28, před 7 let
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Kip napsal:

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

lukas77 napsal:

Dobrý den,
chtěl bych do karavanu kompozitní lahve hlavně kvůli váze. Mohu sehnat ale jen do VZV a ty mohou být pouze na ležato kvůli ventilu, který je zahnutý. Neznáte někoho kdo by vyměnil za klasický ventil z normální lahve, myslím že by to neměl být problém. Díky


Tak na to rychle zapomen, ventil je sice zasroubovany v hrdle, lec to hrdlo je zalepene z vyroby v tele kompozitni nadoby, pri povolovani tohoto vrntilu se ti protici i to zalepene hrdlo a jiz se ti to nepodari nikdy utesnit tak aby ti ten plyn neutikal.



Automatické sloučení 17.12.2016 18:26:
Ahoj, mám jiný problém, do plnírny plynu v Jablonci n/N, vlítli celníci a zakázali plnění vlastních lahví, pouze výměny lahví a kompozitky nemají, má někdo podobný problém?



Ahoj Kipe, zkus zavolat nebo se stav v Mimoni vedle autobusového nádraží.
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Kipe a byla to oficiální miniplnírna propan-butanu lahví nebo jen obyčejná čerpačka plynu do aut?
M
majsadrČlen
Přidáno před 7 let
Zdravim. Kompozitni lahve nyni nabizi kralupol a karavany velemin ,svet Grilu, autokora atd. A všichni pišou že se hodi na grilovani,topeni.camping tak nevim co si myslet.Pokud mate konkretni zkušenosti podelte se s nami. DIK
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 6 let
Taktéž jsem zaregistroval novou kompozitovou lahev na PB od Kralupolu. Má s tím už někdo nějaké zkušenosti ? http://www.karava...
L
Laco1Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

JanoB napsal:

Dnes som si zadovazil Flasku z "kompozitu", u nas na Slovensku to funguje vymennym sposobom donesiem prazdnu zaplatim 21E a odchadzam s plnou (to iste ako s plechovymi flasami), plnia samozrejme Propan co je pre mna velmi vyhodne Flasa je stale majetkom fy. Probugas a plati sa pri prvom zapozicani jednorazova vratna zaloha 50E za flasu, regulator stal 10E je to Clip ON system.
Predajca priamo v predajni / vymennej stanici ma uistoval o testnosti flias nakolko kazda pri plneni prechadza tlakovou skuskou.
Po uplynuti 10 rokov sa flase Scrapuju a obmienaju za nove. Tak by som mal byt bez obav.
Neviem co dodat dufam ze budem spokojny. Vaha flase je 6,2kg plus napln 10 kg.

Predajca ju ponuka pod nazvom :
10 kg fľaša propán PROBUGAS Easy kompozitná

odkaz na fotku:
http://www.probug...650(1).jpg

viac na:
http://www.probug...typy-flias


Kúpil som si kompozit ku aj regulátorom Clip on. Na návode k regulátoru som sa dočítal že je nevhodný podla normy na použitie v lodi a vnútri obytného prívesu?
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
Clip on je jen pro použití u grilu apod. Do karavanu to nesmí, protože nemá pojistný ventil.
N
normenČlen
Přidáno před 6 let
Já teďka řeším kompozitky do karavanu od Primagasu, musím si sjednat smlouvu s obchoďákem . Jedna bomba vyjde pronájem 350kč plus plyn. Od Kralupolu jsem zjiš´toval a chtějí za obal kompozit 2500kč a plus plyn. Použití v karavanech deklarováno. Tak jsem zvědavý.
Marcel+Pája+Juli a Vali , C4Grand + Abbey 416 Gts
W
waliČlen
Přidáno před 6 let
Od primagasu máme také kompozitku. platíme 1kč/den za pronájem a pak samozřejmě za náplň.
N
normenČlen
Přidáno před 6 let
Tak to je asi ono, já budu mít asi slevu za 350kč , když ty platíš 1kč denně tak to budu mít o 15 kč levnější :D

Automatické sloučení 14.06.2018 22:14:
A ta váha je teda fakt znát ? Oproti klasice?
Marcel+Pája+Juli a Vali , C4Grand + Abbey 416 Gts
Upravil normen dne 14.06.2018 22:14, před 6 let
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let
Ano, je znát. Vzal jsem od Kralupol. Vratná záloha 2400 Kč plus náplň propanu. Zálohu Tj kdykoliv vrátí. Mají je na Euroilech. Je opravdu neskutečně lehká, jedu na dlouhou dovcu tak kvůli váze beru jen jednu a to tuhle kompozitni. V porovnání s ocelovou i plechovou (tomegas) má jen 5.4. kg. A je jejich, nezajímají mne lhůty na revizi, tl. zkoušku atd. Asi na ně přejdu celoročně. A nemusíš mít s nikým smlouvu. V poměru cena / hmotnost asi nejlepší volba. A síť Eurooilu je hustá, vymenis v každém městě.
Ixeo 710 i, Fiat
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Taky mám 2 kompozitky od Kralupolu a spokojenost. nemusím se bát, jestli jsou správně natlakované, prostě jdu a vrátim prázdnou a vemu plnou se štítkem kdy byla v Kralupolu plněna.
U nás v Plzni už je mají na spoustě míst, kde jsou vidět ty klece s bombama, třeba Benzina, Auto Kelly, snad už i MOL...
N
normenČlen
Přidáno před 6 let
Tak uż je mám doma , dvě od primagasu, můžou se použít i naležato? Nebo se tak přepravovat?
Marcel+Pája+Juli a Vali , C4Grand + Abbey 416 Gts
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

normen napsal:

Tak uż je mám doma , dvě od primagasu, můžou se použít i naležato? Nebo se tak přepravovat?

Převážet ano, ale používat určitě ne. Hrozí poškození regulátoru i spotřebičů tekutou fází plynu.
Fun
Smile
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

normen napsal:

Tak uż je mám doma , dvě od primagasu, můžou se použít i naležato? Nebo se tak přepravovat?

Převážet ano, ale používat určitě ne. Hrozí poškození regulátoru i spotřebičů tekutou fází plynu.


Ani přepravovat na ležato "hromadně" už vůbec ne , konstrukce je stavěna na stojato -viz nákladní listy - ADR

Použít ji i jinou může na ležato - ale na krátkou chvíli , ale dlouho si to bude pamatovat co to stojí. :D
Žijeme jen jednou.
N
normenČlen
Přidáno před 6 let
Díky díky
Marcel+Pája+Juli a Vali , C4Grand + Abbey 416 Gts
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 4 roky
Zdravím. Rozhoduji se o koupi kompozitek. Dostala jsem doporučení na Kralupol. Dosud máme klasiky. Prý mají německý ventil - musí se tedy pořídit přechodka - zkušenost? Máme hadici s českými uzávěry a všude nacházím přchodky - česká bomba/německý ventil - nějak nenacházím obráceně nebo to chápu špatně. Díky za radu.
Iveta a Rosťa:^
J
Jirka z LanstorfaČlen
Přidáno před 4 roky
Nekupoval bych je, jdou pronajmout a vrátit, mám od Flaga za 800,-kč, od r.2018, až je vrátím dostanu 800,-zpět.
Redukce je to tato https://www.svetk...ych-lahvi.
Plyn tankuju od balónářů, čistý propan.
Jirka z Lanštorfa.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,674,610 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.38739 sekund | Průměrně za: 0.38739 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB