Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ski amade - aktuální info: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ski amade - aktuální info

Poslední aktualizace před 2 roky
J
jurobaČlen
Přidáno před 9 let
Dobry vecer,
potesil som sa, ze konecne je tu lionk a moznosti stania v okoli, kde by som chcel ist aj ja lyzovat. Je na skodu, ze sa mnoho krat myslene skusenosti sa prevratia a obratia sa proti autorovi. Ja osobne cerpam z dojmov a poznatkov a som velmi vdacny, ktory si najdu cas a napisu a odporucia.
Tak dam otazku: rozmyslam nad lyzovackou v Schladmingu. Napriek hore uz pisanemu - bol tam niekto teraz a ako to vyzera s parkovani cez noc?
Dakujem:z
M
moncaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Juroba, 28.2. jsme stáli na Hausru, přijeli jsme večer a na parkovišti P6 jsem napočítal 12 obytek. Na spodních parkovištích je zákaz od 19 - 7 hod. parkovat, ale nejvrchnější parkoviště P6 je zřejmě tolerováno, vždy tam stojíme a nikdo nás nevyhání. Když odjíždíme tak se s klukama od parkoviště přátelsky zdravíme. Nevím jestli to tam znáš, ale Haus je od Schladmingu přes kopec, na lyžích to dáš ani ne za půl hodinky. Mrkni na mapku, střediska jsou krásně propojené. Spousta lidí přejíždí ze Šlaďasu na Hausr a naopak.
J
jurobaČlen
Přidáno před 9 let
Monca, dakujem. Nepoznam, mrknem na mapu a ked budem mat problem, resp. otazku mozem napisat SZ?
Dakujem
M
moncaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Juroba, samozřejmě můžeš poslat SZ, nebo zavolej na 602558712, co budu vědět rád odpovím.
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Před Vánocemi jsme byli lyžovat na Hauser Kaibling, tak jsem využil situace a ptal se přímo obsluhy parkoviště na možnost parkování a nočního stání s obytkou. To, ačkoli je zakázáno v celém areálu, je tolerováno na P6 v případě, že neprobíhá nějaká akce (např. koncert) a obytky nepřekážejí v úklidu parkingu od sněhu.
Stejnou informaci mi potvrdila paní s vedení střediska, se kterou jsem náhodou jel nahoru kabinou. I ona ale zdůraznila, že noční stání je oficiálně zakázáno.
Ve Schladmingu je noční stání striktně zakázáno ale je tam kemp, další je již zmiňovaný pod Reiteralmem.
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 9 let
Tady máš vyznačeno zmiňované parkoviště P6
http://www.hauser...re/parking
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
J
jurobaČlen
Přidáno před 9 let
Dakujem vsetkym za super informacie. Prajem pekny den
Juroba
J
Jirka 76Nováček
Přidáno před 9 let
Letos 7-9.3. jsem byl ve Schladmingu a okolí, parkoval a spal jsem pod sjezdovkou Hauser-Kaibling na parkovišti P6. Parkoviště P6 bylo docela plné cca 25 obytek a dokonce i jeden přívěs a mezi tím jsem byl i já s Citroenem C4 GP. Pod cedulí parkoviště P6 je dodatková tabulka s časem zákazu stání a s informací o zákazu kempování.
Když jsem se v sobotu ráno převlékal do lyžařského, tak zrovna na parkoviště přijížděl obytńák a obsluha parkoviště mu ukazovala kam má zaparkovat, ale řidíč stáhl okno a říkal mu že tam chce být dva dny, tak obsluha mu ukázala, že má jet na P6. Odpoledne po lyžování jsem taky přejel na P6 a byl jsem tam až do pondělí. Původně jsem chtěl parkovat v kempu, ale když jsem viděl že to jde i takto, tak jsem neodolal. Do kempu jsem večer zajel jenom na sprchu.

U jedné obytky večer a ráno vrčela centrála.
Upravil Jirka 76 dne 19.03.2015 02:07, před 9 let
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím. Stání přes noc je tolerováno na Dauerparkplatz Flachau a P6 Häuser Kraibling / výborně dostupné obě parkoviště .

Naopak Schladming je přímo nepřátelský k OA.
Ixeo 710 i, Fiat
fozykfozykČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím všechny,
na velikonoce chceme stát a zalyžovat na Hauser Kaibling. Máte někdo čerstvé info jak to vypadá se stáním, popřípadě kvalita lyžování v tomto čase? Samozřejmě je to ještě daleko a počasí a podmínky se mohou měnit každý týden. Sněhové podmínky si zjistím na webu, ale spíše mě zajímá možnost nočního parkování na P6. Děkuji.

Automatické sloučení 27.01.2016 21:42:
Nikdo v současnosti na Hauser Kaibling nebyl?
Hymer B 644 + BMW K 1200 LT + SKYMAX CLUB DAX 125 ccm
Upravil fozyk dne 27.01.2016 22:42, před 8 let
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

fozyk napsal:

Zdravím všechny,
na velikonoce chceme stát a zalyžovat na Hauser Kaibling. Máte někdo čerstvé info jak to vypadá se stáním, popřípadě kvalita lyžování v tomto čase? Samozřejmě je to ještě daleko a počasí a podmínky se mohou měnit každý týden. Sněhové podmínky si zjistím na webu, ale spíše mě zajímá možnost nočního parkování na P6. Děkuji.

Automatické sloučení 27.01.2016 21:42:
Nikdo v současnosti na Hauser Kaibling nebyl?



Jak píšu výše, ano je tolerováno. Stal jsem tam minulý týden, 2 dny Flachau, dva dny Hauser Kraibling
Ixeo 710 i, Fiat
fozykfozykČlen
Přidáno před 8 let
Díky moc za info.
Hymer B 644 + BMW K 1200 LT + SKYMAX CLUB DAX 125 ccm
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všem,
na Velikonoce se chystáme do oblasti skiAmadé na tyto sjezdovky: Hochköning, Bad Gastein a Zauchensee. Budu rád za každé aktuální info ohledně stání na volno a to hlavně v Zauchensee. V Bad Gastainu budeme pravděpodobně jednu noc v kempu.
Díky
cesinocesinoČlen
Přidáno před 8 let
29.1.2016 Hauser Kaibling parkoviste P6 v pohode dve noci, ale spousta lidi na sjezdovkach (ok byla to sobota a zacinaly prazdniny ve vidni). Na parkovisti bylo asi 5 dalsich obytek z CR pak 5 z Rakouska. Zachody jsou v dolni stanici lanovky a nebo pak v Mcdonaldu. Billa na nakup je kousek opacnym smerem.

doporuciji stellplatz: http://www.keller... je to kousek do Therme Amade , platili jsme 12 euro noc. 8 plac+ 2 el.+ 2 dospele osoby za deti nic nechteli.

Nejvice se mi libilo lyzovani a parkovani v Obertauernu parkoviste P1 (47.251702, 13.529236) zachod a pivo v hotelu Romantik-Apparthotel Almschlössl & Schrotteralm


6 minut video https://youtu.be/...
Honza+ Kristyna+ Jakub 8+ Michala 6+ Lucie 4
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím, nemá někdo info jak to vypadá letos se stáním ve Wagrainu? Našli jsme, že je to jedno z mála míst, kde by o tomto víkendu 12 - 13. 3. mohlo být alespoň trochu slušné počasí. Jinak je v podstatě ošklivě v celém Ski Amadé a hezky je až dole u hranic se Slovinskem a to je o cca 200 km dál. :-( Ještě jsme ve Wagrainu nebyli, ale kdosi tady už zmiňoval, že tam parkoval, jenže je to informace stará nějaký ten rok. Díky za info a příjemné lyžování všem, kdo tento víkend někam vyráží. A nejen tento víkend. :-)

Automatické sloučení 11.03.2016 09:34:

Citovat

cesino napsal:
Nejvice se mi libilo lyzovani a parkovani v Obertauernu parkoviste P1 (47.251702, 13.529236) zachod a pivo v hotelu Romantik-Apparthotel Almschlössl & Schrotteralm
6 minut video https://youtu.be/...


Dobrý video :-) Jednou to bude pro rodinu k nezaplacení, bo čas letí tak svinsky rychle... Ty záběry ke konci videa, kde jezdí syn na snowboardu, jsou z které oblasti? Vypadá to tam také docela dobře. Obertauern? Jak se tam parkovalo - pohoda, klídek, žádná "buzerace"?

V Obertauern má být o víkendu také "jakžtakž" - to jsme to dopracovali, místo modré oblohy a slunka, jsme rádi, když aspoň neprší a není mlha. :-/ Letos to nebyla myslím úplně nejlepší zima - buď není sníh, nebo počasí. Anebo obojí :-) Nepojedete o víkendu také někam?

Dan

Automatické sloučení 12.03.2016 19:19:
Jen pro info z tohoto víkendu (12. - 13. 3.): parkujeme od včerejška v Obertauernu, na P2. Parkovat se tu dá bez problémů, ačkoliv cedule se zákazem stání tu u vjezdu na parkoviště byla samozřejmě také. Stojí tu asi deset karavanů, přičemž jeden, nebo dva měly před sebou půl metrovou závěj, tedy tu rozhodně nebyly od včerejška. Zjevně to s tichým souhlasem prochází. Co je ale problém, zde v tomto středisku se údajně často vyskytuje "bílá tma". Toto můžu potvrdit. Z lyžování toho příliš nebylo. Od určité výšky totální bílo, kdy není jasné, jestli jedete ještě po sjezdovce, nebo už mimo. Takže nakonec člověk lyžuje jen na několika málo sjezdovkách na jednom kopci, které jsou do téhle výšky. :-( Původní záměr objet celé středisko po vyznačených trasách, které mají v mapce hezky značené zelenou a červenou lajnou (proti směru, po směru hodinových ručiček) tak vzal za své a plácali jsme se jen na sjezdovkách u P2. Přemýšlíme, zda se nepřesunout třeba do Mühlbach am Hochkőnig, kde má být aspoň trochu hezky zítra. Cca 50 minut cesty mi ukazuje navigace. Ale netuším, jaké je tam parkování. No nic, ještě to promyslíme. Fajn večer všem lyžníkům.
Upravil Daniel La Strada dne 12.03.2016 20:19, před 8 let
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, byli jsme tam v únoru.
Parkoviště nad Muhlbachem ma zákaz stání přes noc.
U lanovky dole ale obytky dvě stály. V té oblasti jsou na parkovištích všude cedule se zákazem stání od 24 do 7 hod. Ale myslím že místo by se našlo. Cedule nejsou na všech mistech co by se dalo přespat. Chce prohledat. M
P
Pavel SČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.
Ve čtvrtek 23.3. se chystám do Hauser Kaiblingu.
Nemáte někdo aktuální info jak je to tam se státním na P6.
Já jen jestli se to za rok nějak nezměnilo.
Díky Pavel
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Stále platné a bez zmeny. Obsluha pri příjezdu se bude ptát zda na jeden nebo vice dnu. Kdyz vice dnu tak te pošle na P6.
H
hasicihkČlen
Přidáno před 7 let
Mam k tomu dotaz, jsou na P6 take zachody ? (vyliti + voda ?)
C
ChosetynoNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj. Včera jsme se vrátili z Hauser Kaibling. 4 dni na P6. Průběžně nás tam stálo i 16 obytek . Problém žádný. Voda jde nabrat pouze na čerpací stanici ve Schladmingu. Odpadní voda není kde vypustit. Toalety jsou čisté, přímo u kabinové lanovky, ale ve 20 hodin je zavřeno. Jinak se nechá dojit na WC cca 500m na nedaleký mekáč, má non stop. Lýžování super , start a dojezd až k obytce. Chosé



Poslat soukromou zprávu
Citovat


Přejít na fórum:
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,825,814 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17933 sekund | Průměrně za: 0.17933 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB