Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Koupě karavanu,dotaz: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Koupě karavanu,dotaz

Poslední aktualizace před 9 let
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Zdravím, jsme začátečníci a uvažujeme o koupi karavanu. Líbí se nám tento z inzerce:http://auto.bazos.cz/inzerat/44794621/Karavan-Burstner-Averso-Fifty-465-r2010.php
Jelikož jsme ještě nic neměli, tak se chci zeptat jestli je to dobrý typ karavanu za tuto cenu, reference prodejce, zkrátka jestli je to dobrá volba a na co si dát případně pozor.
Děkuji Jarda
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 9 let
Mám třetí karavan. Postupně na základě zkušeností jsem se dopracoval ke karavanu s oddělenými postelemi. Uspořádání s oddělenými postelemi nám vyhovuje nejvíce. Dále preferuji umístění postelí v přední části karavanu, protože pod postelemi jsou úložné prostory, kdy po jejich naplnění zatěžují uskladněné věci karavan více "na oj", což má blahodárný vliv na jízdní stabilitu karavanu.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, taky jsme letos začínali, a těch vláken je tu dost, stači trošku pohledat.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let
Ja mam druhej karavan, v prvnim me nebavilo rozkladani a skladani, takze pro me je hlavni vec otazka, kolik budes mit osob, ja vzdycky rikam aby kazdej mel svoje pevne luzko. Proto mam taky karavan pro 6, prckove chrapou na palandach, ja s polovickou na letisti na oji a stul je stale volny pro sezeni 4 osob
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Díky za odpovědi, vlákna už jsem pročetl. Nebyla by nějaká reference na prodejce v Pardubicích?
Jarda
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 9 let
Na začátek moc pěkný karavan.:^ Není zas tak veliký a ani těžký. Ale jak se tu psalo výše, záleží kolik vás tam bude spát a co od toho čekáš.
Pro dva luxus, pro další spaní nutnost rozkládat sezení.
Což není zase takový problém, v létě, se stejně jí venku, ale když je chladněji, je nutné si uvnitř ``uklidit``. V Pardubicích nabízí většinou pěkné, ale trošku dražší karavany.
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 9 let
Jestli se ti nabízený karavan líbí, tak za tu cenu ho ber.
V
vladimir1Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Buerstner napsal:

Jestli se ti nabízený karavan líbí, tak za tu cenu ho ber.


Přesně tak.
Vladimír
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, tak karavan je doma. Dle informací z vláken jsem ho prohlédl, je jako nový. Podvozek v lesklém pozinku a vnitřek nepoškozený. Jediný nedostatek na který jsem přišel je absence bojleru a baterií na teplou vodu.
Ještě jednou děkuji za pomoc a rady.
Jarda
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jaroslav134, Buerstner, Valteracci, Dudla, Roman ST1, vladimir1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,586,630 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19063 sekund | Průměrně za: 0.19063 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB