Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pravidla inzercie (sukromne/komercia): OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pravidla inzercie (sukromne/komercia)

Poslední aktualizace před 9 let

Anketa: Komercne inzeraty na predaj by mali byt:

    Spoplatnene, a fin. vynos na chod www stranok [22/48]46 %
    Zadarmo ako doteraz, ostatni nech posielaju financne prispevky [3/48]6 %
    Je mi to jedno [23/48]48 %
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
Uz dlhsiu dobu sa tu pise o nejakych zmenach v rubrike burza.
Napriklad o zakazani komentov k inzeratom.
Zatial sa nic neudialo. Kludne mozem dat do inzercie prives z pozicovne a pozabudnut to v inzerate spomenut, predavat auto s r.v. omladenym o tri roky, alebo predavat proste obrazok (auto ci prives este stoja v bazari vonku).
Tome, admine: co s tym chces robit? Pri kazdom prihlaseni na stranku na mna vykukne vyzva k dobrovolnemu financnemu prispevku pre zabezpecenie chodu stranok do buducnosti. Co potom ti akozekaravanisti, co predavaju uz 40ty prives, ale samozrejme v rubrike Burza, cize bez koruny poplatku? Ides s tym nieco robit, alebo sa mame teda poskladat my ostatni, aby tu firmy (a cierne duse bez zivnostaku) mali inzerciu zadarmo a k nej dostatok zaujemcov?
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 9 let
Jaký máš problém?
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
to je konstruktivna otazka :)
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Ano zpoplatnit inzeráty obytek a karavanů,ostatnì výbava a nd zdarma.Myslím ,že my co prodáváme a kupujeme pro svou potřebu párkrát za źivot s tím nebudeme mít problém Petr
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Připravuji inzertní systém. Nebude tím zatěžováno fórum jako nyní a inzeráty budou zpoplatněny. Ale nechci to uspěchat, současná burza funguje léta a kvůli pár týdnům nebo i měsícům se nechci dopustit některých chyb.

Mějte ještě chvíli trpělivost.!)
Fun
Smile
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Buerstner napsal:

Jaký máš problém?


Vypadá to, že sám se sebou
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
Lebedo, tebe to tu pisu poslednych 5 rokov, brucoune.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

Lebedo, tebe to tu pisu poslednych 5 rokov, brucoune.


To máš pravdu, ale pouze grupa stálých análních skialpinistů. A já jsem z toho fakt na mašli :D
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 9 let
Trošku mi není jasné, proč největší kibic, který komentuje skoro každý inzerát a i když nemá o nabízenou věc zájem se dožaduje dalších a dalších informací se tady domáhá zákazu vkládání příspěvků do inzerce?
Nová inzerce je určitě potřeba ale slušný člověk se bude určitě normálně pohybovat i v té současné.

A i kdyby tu někdo prodával karavan co projel Paris-Dakar, a deklaroval najeto 1000 km jen po dálnicích, tak mi to jako NEzájemci může být jedno a nebudu dotyčného vyslýchat a prudit a ještě mu vlastně udržovat inzerci "na pozici". To je prostě věc zájemce a kupujícího.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

Uz dlhsiu dobu sa tu pise o nejakych zmenach v rubrike burza.
Napriklad o zakazani komentov k inzeratom.
Zatial sa nic neudialo. Kludne mozem dat do inzercie prives z pozicovne a pozabudnut to v inzerate spomenut, predavat auto s r.v. omladenym o tri roky, alebo predavat proste obrazok (auto ci prives este stoja v bazari vonku).
Tome, admine: co s tym chces robit? Pri kazdom prihlaseni na stranku na mna vykukne vyzva k dobrovolnemu financnemu prispevku pre zabezpecenie chodu stranok do buducnosti. Co potom ti akozekaravanisti, co predavaju uz 40ty prives, ale samozrejme v rubrike Burza, cize bez koruny poplatku? Ides s tym nieco robit, alebo sa mame teda poskladat my ostatni, aby tu firmy (a cierne duse bez zivnostaku) mali inzerciu zadarmo a k nej dostatok zaujemcov?



Kdyz prispejes, tak na tebe uz vyskakovat nebude :_
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

Pri kazdom prihlaseni na stranku na mna vykukne vyzva k dobrovolnemu financnemu prispevku pre zabezpecenie chodu stranok do buducnosti.

Klikni na "nechci nebo nemohu" a potom na "Zavřít" a hláška zmizí.
Fun
Smile
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

copy napsal:

Pri kazdom prihlaseni na stranku na mna vykukne vyzva k dobrovolnemu financnemu prispevku pre zabezpecenie chodu stranok do buducnosti.

Klikni na "nechci nebo nemohu" a potom na "Zavřít" a hláška zmizí.


Spis klikni na PRISPET ja to prave odeslal :_
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
No Copy, to si mně překvapil, že s tou stránkou čo na tebe kukne si ještě nic neurobil.:_
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
ok uz mi to je odteraz jedno. kupujte pozliepane buracky, pretocene tachometre, uz tu bol aj nejaky po "miernom" poziari. Tom kludne zakaz diskusiu pod inzeratmi. Zabudol som ze sme furt len ten Ostblock. To z nas tak rychlo nevymizne.
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 9 let
Konečně jsem přišel na to, že nás chceš všechny chránit.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

ok uz mi to je odteraz jedno. kupujte pozliepane buracky, pretocene tachometre, uz tu bol aj nejaky po "miernom" poziari. Tom kludne zakaz diskusiu pod inzeratmi. Zabudol som ze sme furt len ten Ostblock. To z nas tak rychlo nevymizne.


Zamysli se nad sebou a nestarej se o druhé. Budeme mít z toho více užitku všichni. A ten "Ostblock" klidně vynechej, to si běž vykládat někam do Blavy a dál. On ten Mečiar vám taky dal zahulit
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
ale nie, ja ti kludne dohodim pekny karavan, keby si potreboval... Ceske inzeraty si netrufam na .cz komentovat, tak aspon par slovenskych

napriklad Fendt Joker r.v. 2/2004 http://www.autoba...joker-540/ - sice model Joker skoncil v r. 1998, ale tento este zrejme specialne dorobili o 6 rokov neskor 1998 Der Geschäftsbereich Fendt-Caravan geht in den Besitz von Hobby-Wohnwagenwerk Ing. Harald Striewski GmbH, Fockbek, über. Produktnamensänderung: Karat wird Saphir, Joker wird Platin. Einstellung des Reisemobil-Programmes.

alebo na tej istej stranke auto Fendt, alkovna, ktoru som predal pred 4 rokmi za 3 tisic (ak si dobre pamatam) ako komplet zatecenu, (kupil som ju za 4.500 pre seba, plus prevozky a dovoz. Ze je mokra za soferom som vedel uz pri kupe, ale skutocny rozsah zatecenia sa ukazal az doma, pri odstrojovani. No a uz je uz je za 5,5 a ani slovo o tom, ze by jej niekedy nieco bolo - fotky su este ked bola na prevozkach. Vidis, mozno stacilo ju vykurit teplometom, a trochu navonat.

Alebo co tak hymer integral - pekny, zachovaly, jedina zavada, ze sa mu tachometer asi toci dozadu
lh5.googleusercontent.com/-uOGz656IaFw/VPCyeeFfnLI/AAAAAAAACzs/8z2E0GQtoXY/s2048/hymer_km.jpg


Ale naco, ved mi to moze byt jedno.
BTW Tome, mas tam odo mna stovku. Za tu srandu to tu stoji :)

Automatické sloučení 27.02.2015 19:14:
dedu lebedu by si mi Tome nemohol nejak zablokovat z oci? Sa mi nechcu tie jeho vyblitky citat. Kolko by bol priplatok? za pade? :)

Automatické sloučení 27.02.2015 19:42:
dedu lebedu by si mi Tome nemohol nejak zablokovat z oci? Sa mi nechcu tie jeho .... (priespevky) citat. Kolko by bol priplatok? za pade? :)

radsej som to vybodkoval, ja nie som konfliktny typ
Upravil copy dne 27.02.2015 19:42, před 9 let
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
Ty už jsi vážně zralý pro Chocholouška
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
Lebedo, ja verim ze ty v reale nie si taky typ, ako sa prezentujes na fore.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 9 let
Dal jsem za "C",protože je mi to vážně jedno.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: fero, bleriot11, copy, Buerstner, zemanekpetr, Fun, Deda Lebeda, zdeenale, Dudla, lada721, mitrak, Jana a Petr V

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,969 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.34119 sekund | Průměrně za: 0.34119 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB