Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp v HR s all inclusive stravováním: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp v HR s all inclusive stravováním

Poslední aktualizace před 9 let
J
JindraciČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím

Máme vlastní vestavbu a jezdíme už nějaký ten pátek,ale manželka si "stěžuje" že by chtěla dovolenou all inclusiv někde v hotelu a letecky.Přijde mi to škoda s vlastním karavanem a od letoška už i s člunem,tak se ptám.
Existuje nějaký kemp společný třeba s hotelem i když ty bývají nejdražší,kam by se dalo chodit třeba najíst se vším všudy jako all inclusiv,jen s tím rozdílem že bydlíme ve vlastním karavanu.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
Normálně si objednej dovolenou v hotelu s all inclusiv a spát můžeš chodit do auta.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 9 let
Nebo vař Ty a manželka to bude mít all incl.!)
DigijohnDigijohnČlen
Přidáno před 9 let
:g

Citovat

Vlasta1 napsal:

Nebo vař Ty a manželka to bude mít all incl.!)
Miluše a Jaroslav, karavan Hobby 370 Classic a Fiat Croma 1,9 JTD 110kW.
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, mě napadá v Bašce na ostrově Krk je kemp Zablače na kraji města a vedle něho (do 100 m) je hotel Corinthia (a Zvonimír), kde vynikajícně vaří, ale my měli jen plnou penzi formou bufetu, a to v roce 2002. Je to veliké letovisko s "milionem návštěvníků", ale nádherné.......:_
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
to nemá chybu, vy jste krávové...............sorry, myšleno v dobrém, máte ale pravdu..........
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
To sis naběhnul, ptát se místních "paštikářů" na all inclusive v campu :D. Hledej na internetu, určitě tam něco bude, ale myslím, že když poletíš eroplánem s cestovkou do hotelu, tak to vyjde nastejno
J
JindraciČlen
Přidáno před 9 let
Nastejno moźná a i kdyby hotel vyšel levnějš tak pro mě je karavan přednější.Jezdily jsme do kempu Pisak v Seline Paklenica .Dva dospělí a děti 3 a 11 let za nějakejch 25 eur na den v tom nejdražším termínu o prázdninách.Líbí se mi třeba kemp Šimuni na pagu ale ten už vychází na nějakejch 1200 kč na den.Je to takové městečko napadlo mě jestli tam něco takového neni
D
DolarekČlen
Přidáno před 9 let
V jakémkoliv větším kempu s restaurací. Snídaně, obědy i večeře, prostě na co si dle volby zajdete a nejste vázáni žádným předplaceným inklusiv.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
http://www.ckneck...ropou.html
mrkni sem :)
za to by tě manželka určitě pochválila a máš to s jídlem i pitím !^

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

http://www.ckneck...ropou.html
mrkni sem :)
za to by tě manželka určitě pochválila a máš to s jídlem i pitím !^

:_


A kde je ten kemp, který poptávají Jindráci ? Nemohu ho tam najít :x
J
JindraciČlen
Přidáno před 9 let
No že v každém vetším kempu je restaurace to vim,jenomže chodit tam celý den ve čtyřech lidech,tak to bych potřeboval min 2000 kč na den + cena kempu tak to teda ne.Nejsem žádnej podnikatel kterej si může vyskakovat a prachy neřeší.Nejsem žádný kolenovrti do restaurací i v hr chodíme taky,dáme si co chcem, ale za jídlo dáme 600-700 kč,ale 3x denně to teda asi ne.Proto jsem myslel nějaký all inclusiv protože by to vyšlo určitě líp včetně piva vína atd po celý den
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

http://www.ckneck...ropou.html
mrkni sem :)
za to by tě manželka určitě pochválila a máš to s jídlem i pitím !^

:_


A kde je ten kemp, který poptávají Jindráci ? Nemohu ho tam najít :x



citace:
manželka si "stěžuje" že by chtěla dovolenou all inclusiv někde v hotelu a letecky.
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

http://www.ckneck...ropou.html
mrkni sem :)
za to by tě manželka určitě pochválila a máš to s jídlem i pitím !^

:_


A kde je ten kemp, který poptávají Jindráci ? Nemohu ho tam najít :x



citace:
manželka si "stěžuje" že by chtěla dovolenou all inclusiv někde v hotelu a letecky.
:_


Přečti si zadání tématu až do konce. Manželka ho nezadala
K
karsedNováček
Přidáno před 9 let

Citovat

Jindraci napsal:

No že v každém vetším kempu je restaurace to vim,jenomže chodit tam celý den ve čtyřech lidech,tak to bych potřeboval min 2000 kč na den + cena kempu tak to teda ne.Nejsem žádnej podnikatel kterej si může vyskakovat a prachy neřeší.Nejsem žádný kolenovrti do restaurací i v hr chodíme taky,dáme si co chcem, ale za jídlo dáme 600-700 kč,ale 3x denně to teda asi ne.Proto jsem myslel nějaký all inclusiv protože by to vyšlo určitě líp včetně piva vína atd po celý den

Myslím si,že doplácet si někde vedle v hotelu All incl. pro 4osoby, vyjde ještě na víc než 2000 denně.
Karel+Marcela+Karolína a Jakub (2007)
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let
Myslím si, že kemp all inclusive jako na hotelu budeš hledat těžko. Neříkám, že to neexistuje (nevím), ale nikde po Evropě jsem se s tím nesetkal. Jsou samozřejmě kempy kde si lze dát snídani, oběd i večeři. Znám např. v DE kempy, kde si lze zaplatit plnou penzi (jídlo bufet) za zvýhodněnou cenu, ale vždy pouze jídlo bez nápojů.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
jeden camping kde je možné zaplatit all inclusive je v Italii:
http://www.jesolo...me_eng.htm
ale vychází to dráž než hotel. :)

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
S
sohyČlen
Přidáno před 9 let
Myslím že chceš zkloubit to co nejde. Mluvím z vlastní zkušenosti, když jedu na dovolenou s karavanem tak je to o poznávání o výletech do okolí atd. jak chceš při tom plně využít all inclusiv program ten je o tom ležet u bazénu jíst a pít a nehnout se z hotelu, proto co dva roky vezmu ženu letecky na all inclusiv a mám pokoj no a mezi náma není to tak špatný dát si po snídani pivko a neřešit že někam pojedu a budu muset řídit. Na Kosu jsme si půjčili auto že si projedeme ostrov a dvakrát jsme se vraceli do hotelu na jídlo no plať něco dvakrát. Cenově to líp stejně nevyjde počítej cenu na osobu min. 15000.- Chorvatsko/Tučepi hotel Neptun kdyby ti půlku odečetli za ubytování tak máš 15000.- za dva a týden to v restauracích neutratíš. Řešení by bylo kemp s polopenzí když jsme byli na Gardě kemp La Rocca tak tam byla restaurace a mohl jsi si zaplatit polopenzi cenu neznám vařili/grilovali jsme si sami místo v kempu 50 euro.
Tolik z vlastní zkušenosti třeba tě to navede.
Zdenek
J
JindraciČlen
Přidáno před 9 let
Něco takového hledám když né all inklusive tak plná nebo polopenze.Já jenom jestli něco takového existuje.Když tak kde a bajvoko za kolik.Stačí tak max 4-5 dní,pak stejně zvedáme kotvy.
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Jindraci napsal:

Něco takového hledám když né all inklusive tak plná nebo polopenze.Já jenom jestli něco takového existuje.Když tak kde a bajvoko za kolik.Stačí tak max 4-5 dní,pak stejně zvedáme kotvy.


Také si myslím, že to budeš hledat velmi těžko. Vždyť hoteliéři, či restauratéři ví, že karavanink je především o svobodě. Tzn, že jen málokdo se s obytným autem bude chtít vázat časově na jedno místo a jednu restauraci. Když budu mluvit o sobě a manželce, tak máme obytné auto především jako prostředek k tomu, abychom toho viděli za krátkou dobu co nejvíce. A to platí i o stravování. Také chodíme rádi se někam najíst, ale když jsme třeba 2 dny na jednom místě, i tak rádi vyzkoušíme více míst na stravování. I proto je dobrý vozit sebou skůtr. S all inclusive stravováním a vlastním ubytováním jsem se ještě nesetkal.
Pepa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,472 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22195 sekund | Průměrně za: 0.22195 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.36MB/2MB