Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 topení Truma: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

topení Truma

Poslední aktualizace před 9 let
E
edahermanČlen
Přidáno před 9 let
Dá se poznat,je někde štítek zda je topení Truma na 30 nebo 50 Mb?????
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

edaherman napsal:

Dá se poznat,je někde štítek zda je topení Truma na 30 nebo 50 Mb?????

AHOJ, dá. NEMÁŠ ZAČ. Pirát:_
E
edahermanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Pirat z Ruzyne napsal:

Citovat

edaherman napsal:

Dá se poznat,je někde štítek zda je topení Truma na 30 nebo 50 Mb?????

AHOJ, dá. NEMÁŠ ZAČ. Pirát:_


Fakt jsi mi pomohl,díky.Jak že by to řekl Ruda z Ostravy ??? - no prostě cip z Prahy a ještě k tomu z Ruzyně - že by bachař??? - inteligentní odpověď by tomu odpovídala.:_
H
hymer662Člen
Přidáno před 9 let
Sice OFF TOPIC....
Nádherná situace....
Oba máte v rovině smyslné pravdu, ale pokud se podíváš na podstatu tvé otázky, tak ti bylo odpovězeno správně, jelikož se dotazuješ zda se dá poznat... místo dotazu, kde najdu např. štítek, označení apod...
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
Já mám štítek nalepen na spodku topení. Musí se sundat čelní kryt. Hodnota tam je uvedená.
Upravil kraken dne 17.02.2015 08:06, před 9 let
kraken Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

lmusialek napsal:

Sice OFF TOPIC....
Nádherná situace....
Oba máte v rovině smyslné pravdu, ale pokud se podíváš na podstatu tvé otázky, tak ti bylo odpovězeno správně, jelikož se dotazuješ zda se dá poznat... místo dotazu, kde najdu např. štítek, označení apod...


Ahoj.Už tu kdysi někdo napsal - chlapi,neřešme otázky tím stylem,zda jsou napsány správně a přesně česky.Otázka od hermana je pro čecha,který chce poradit srozumitelná.

Automatické sloučení 17.02.2015 08:57:

Citovat

kraken napsal:

Já mám štítek nalepen na spodku topení. Musí se sundat čelní kryt. Hodnota tam je uvedená.


To je přesně odpověď o které tu ve většině případů jde.Poradil a nějak moc to neřešil - prostě chtěl poradit.
Hasky
Upravil hasky dne 17.02.2015 09:57, před 9 let
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let
Pro diskutující - bez ohledu na to zda jsem z Prahy nebo jiné destinace mě doma naučili slušně pozdravit a slušně poděkovat. Jak říkával můj děda:"Můžeš být úplně blbej, ale slušně pozdravit je základ." Osobně se domnívám, že stejné procento hlupáků bude jak v Práglu, tak jinde v ČR. Tak se měj "hermane".
S pozdravem, Pirát.
V
VajglČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Pirat z Ruzyne napsal:

Pro diskutující - bez ohledu na to zda jsem z Prahy nebo jiné destinace mě doma naučili slušně pozdravit a slušně poděkovat. Jak říkával můj děda:"Můžeš být úplně blbej, ale slušně pozdravit je základ." Osobně se domnívám, že stejné procento hlupáků bude jak v Práglu, tak jinde v ČR. Tak se měj "hermane".
S pozdravem, Pirát.


přesně tak, stačí slova dobrý den a díky
S
sohyČlen
Přidáno před 9 let
Kraken také nepozdravil, ale poradil a to je to podstatné jak to tady pročítám tak zjišťuji že se nám tohle forum mění v hádavé, osočující a závistivé což odpovídá typické české povaze.
Už i v fotogalerii tě napadnou že fotíš něco co dotyčného nezajímá prostě hnus.
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Pirat z Ruzyne napsal:

Citovat

edaherman napsal:

Dá se poznat,je někde štítek zda je topení Truma na 30 nebo 50 Mb?????

AHOJ, dá. NEMÁŠ ZAČ. Pirát:_


Také jsem to pochopil tak, že odpověď byla ve stejném duchu, jako otázka. Jemné popíchnutí na dotaz, který se asi doopravdy dá kvalifikovat jako méně slušný. Já bych se neztotožňoval s názorem, že záleží jen na tom, zda je otázka srozumitelná, Pokládám za důležité, abychom byli k sobě slušní, protože se mi zdá, že obecně se slušnost z naší společnosti pomalu vytrácí. Věřím, že se i raději na dotazy odpovídá někomu, kdo svůj dotaz formuluje slušněji, či třeba o zodpovězení otázky požádá či poprosí. Vždyť nás slušnost nic nestojí a jistě zlepšuji náladu a kamarádství.
Ale možná, že jsem pouze ze staré školy a o jednu, či více generací mladší to tak nevidí. Potom se omlouvám, ale za svým názorem si budu stát.

Pepa
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

sohy napsal:

Kraken také nepozdravil, ale poradil a to je to podstatné jak to tady pročítám tak zjišťuji že se nám tohle forum mění v hádavé, osočující a závistivé což odpovídá typické české povaze.
Už i v fotogalerii tě napadnou že fotíš něco co dotyčného nezajímá prostě hnus.


Ahoj.Tak to máš úplnou pravdu - je to zde již delší dobu.Herman se ptal na jednu,jedinou otázku na kterou mu bylo odpovězeno jednou.Ostatní jsou pouze nesmysli.A ti,kteří toto vlákno přetočili na slušnost,ať se kouknou kolik jich napsalo alespoň na začátku ahoj.Chlapíííí - jsme lidi,a když něco víme a chceme tak poradíme.Nejsme přecitlivělý panenky a panáčkové - a nebo snad ano???
Hasky
K
kubalNováček
Přidáno před 9 let
ahoj. naprostej souhlas s haskym a za pirata z ruzyne se stydim jsem taky z prahy. Pirate hon si tricko nekde jinde
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: edaherman, Pirat z Ruzyne, hymer662, kraken, hasky, Vajgl, sohy, Pepa z Plzne, kubal

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,671,909 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18195 sekund | Průměrně za: 0.18195 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.06MB/2MB