Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 stání v Hochficht nebo Sternstein...: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

stání v Hochficht nebo Sternstein...

Poslední aktualizace před 6 let
P
paragČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Yetti napsal:

Citovat

parag napsal:

Ahoj Yetty,v Mittendorfu parkujete u dětského areálu?
Nemáš souřadnice parkoviště?
Diky Jarda


Ahoj,

Diky,chceme se tam přesunout v pátek z Hochfichtu-přijede vnučka.
Agoj Jarda
jsou to ty souřadnice, co jsem psal .... jen si to vyhledej v mapy.cz .... na googlu to odkazuje někam jinam??? Jinak se jedná o stání přímo u dětského areálu. Je to ten plácek nad autobusovou točnou, na úrovni kasy.

Užijte si to, já mám děcka nemocný, jinak jsem měl v plánu jet tam taky.

Ahoooooj :_
RomishRomishČlen
Přidáno před 9 let
Nejede zítra někdo na Hochficht??? My se tam chystáme dorazit na zítra na večer....
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Romish napsal:

Nejede zítra někdo na Hochficht??? My se tam chystáme dorazit na zítra na večer....


........chceme tam být zítra k večeru tak se tam asi uvidíme....... Jirka 777617665
...hlavně že se máme....!c
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti jak by to mohlo vypadat tento víkend na Hochfichtu, jestli má cenu tam jezdit? Nevím jak maj děti prázdniny a tak....
V
Vladas60Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, včera jsem se vrátil z Hochfichtu. Parkování na Schwarzenberg am Bohmerwald parkovišti je úplně o samotě a neskutečném klidu. Na centrálním parkovišti Hochficht je dobrý plac nalevo při příjezdu a budeš koukat, jak se vše rychle během brzkého rána zaplní. Jinak lyžovačka v naprosté pohodě !) :z
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 7 let
Děkuju za reakci, nakonec jsme zůstali na centralnim vpravo, večer v 10 tam nebylo moc vidět jak to vypadá. Jinak ráno to byl fakt fofr :) a lyžovačka parádní
jednateljednatelNováček
Přidáno před 6 let
Jsme na Hochficht, i v tuhle exponovanou dobu mezi svátky je to bez problémů. Jen včera padalo, takže ráno bylo kolem rodeo traktoru s pluhem, ale to je jasný.

Automatické sloučení 01.01.2018 23:07:
...a ještě jednou k Hochfichtu: když jsme balili, našel jsem pod izolací na čelním okně vytisknutý papír s důrazným upozorněním, že na hlavním parkovišti je z organizačních důvodů kempování zakázáno, a jediné doporučené místo je na konci nejvyššího parkoviště od příjezdu a Areny vlevo. Protože jsem měl izolaci pověšenou i mezi kabinou, nemohl jsem si toho letáku všimnout. Přesto nás po 3 dny nikdo nevyháněl...
Upravil jednatel dne 01.01.2018 23:07, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jirka dagmar, parag, andrejslavkov, Bombici, spino, Yetti, Dasa a Jirka, Romish, Kuba86, Vladas60, jednatel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,151 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16235 sekund | Průměrně za: 0.16235 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB