Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Gril: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Gril

Poslední aktualizace před 14 let
BranoBranoČlen
Přidáno před 15 let
Tu sme sa už na túto tému bavili: http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...ead_id=941
Ludek Liberec mi poradil veľmi dobre,som spokojný ;n
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
Vodní gril jsem nikde neobjevil.
Založím na to nové téma.
Upravil morcak dne 26.03.2009 11:12, před 15 let
J
jirhavČlen
Přidáno před 15 let
Hrochu určitě Cramer.Dnes bych ale bral ten tříplotýnkový.To abych mohl pohodlně grilovat 2 kuřata.Jinak motorek mám na 220 V a na 15 kg.Mám i doplnky na grilování špízů a košíčky na přidržení kuřátka.Největší výhoda ale je že se s tím dám grilovat i v bytě.Nic se nepálí,nekouří a neprská-díky hořáku který je nahoře. Mám v galerce pár fotek. Měl jsem už 5 grilů včetně Webra,ale tenhle je Nej.Holt jsem měl koupit hned a bylo ušetříno dost korunek. Tak ahoj.Jirka:s:_
Upravil jirhav dne 26.03.2009 20:47, před 15 let
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
Kolik gramů plynu spálí na vygrilování dvou kuřat, anebo několika stejků ?
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 15 let
Morčák ani to nepočítej a radějí si kup kuře v Tesku je něco přes 60 kč ;y ;@ ;r
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Spotřeba plynového grilu je někde okolo 300g/h. Takže to je téměř zanedbatelné. ;)
Fun
Smile
J
jirhavČlen
Přidáno před 15 let
Na 2kg bombu se udělé 5 x kuře.No a když děláš po dvou....Já dělám většinou stejky.Je to bez kontrolování 2x 7 min. Špízy dělám na takovým specialu poháněným motorkem a po 30 min je obrátím , takže hodinku. :s ;n
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Jiri Majki napsal:
Morčák ani to nepočítej a radějí si kup kuře v Tesku je něco přes 60 kč ;y ;@ ;r


Jirko, to bylo dooost dobrý :s:s:s:s:s:s:s
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Ještě jednou všem děkuji za rady. Zítra jedu něco koupit (pokud někde budou).
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
No asi bude lepší to syrové kuře někomu do grilu nenápadně podstrčit a za nějaký čas ho zase uzmout. Provozní náklady budou téměř nulové. ;t

Ještě je jedna možnost, grilovat u výfuku topení. Využívat odpadní teplo B) , je to skoro jako rekuperační jednotka :^
Upravil morcak dne 26.03.2009 20:32, před 15 let
MysakMysakČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Hroch napsal:
Ještě jednou všem děkuji za rady. Zítra jedu něco koupit (pokud někde budou).



Hrochu :) jak jsi dopadl s nákupem nového grilu,
neviděl jsi někde tento : :he
Zdraví Myšáci z Liberce :_

Michal !c Kamila & Lucka 16 !z Dan 10 :a
Mysak Připojili následující obrazek:
ekogril.jpg
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Multifunkční zařízení.
Gril a SAT v jednom.
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Myšáku, ten nemá chybu. Jdu do něj, budu ho vozit na střeše. A ta úspora plynu. To mě to kuře vyjde levně. Budu si to muset propočítat :s .
Tronicu myslím, že to půjde využít i jako vana.
KipKipČlen
Přidáno před 15 let
....vana, solár, dřez, toaleta, gril, ohniště, sat, no je to dost multifunkční ...
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Já ti dám toaletu. Naštěstí nemám na střechu schůdky, aby ses mi tam nevy....
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
Jenže pořizovací cena bude hodně vysoká, takže ve finále to kuře bude dražší, než kdyby se grilovalo na efoyovi.
Upravil morcak dne 29.03.2009 21:27, před 15 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 15 let
morcoku hele ale když si při noci, ve které neusneš budeš brát jako bokovku noční...... to budou taprve výstřelky techniky:-)
MysakMysakČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Hroch napsal:
Já ti dám toaletu. Naštěstí nemám na střechu schůdky, aby ses mi tam nevy....


....nevy-šplhal, že jsi to tak chtěl napsat Hrochu :he
Zdraví Myšáci z Liberce :_

Michal !c Kamila & Lucka 16 !z Dan 10 :a
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 15 let
Mám ještě dotaz, co všechno obsahují kufříkové grily Cramer tříplotýnkové? Musím k němu dokoupit rošt, jehlu a další věci na grilování? Jaké používáte motorky na grilování ( bateriové nebo na 220V ) ? Jezdíme i na divoko.
Každá chvíle je ta pravá
J
jirhavČlen
Přidáno před 15 let
Když koupíš Cramera tak rošt i jehlice tam je.Je tam i kousek hadice z rychle spojkou.Doporučuji přikoupit ventil který přišroubuješ k hořáku,hadici 3m a regulátor k bombě.Doplnuje se to ventilem na 2kg bombu.Tím máš plné využití.Já jsem k tomu koupil motorek na 220 v,ten na 10-15 kg.Ne tu hračičku na baterku a 220V.Jako vylepšení jsou košíčky na kuře (paráda s uchycením)a držák na špízy.Vše je na Karavan shopu,akorát motorek seženeš levněji a ty košíčky a držák na špízy jsou na netu jako doplněk.pro grily.Já používám na plátky ten klasickej držák co má držadlo,pohodlně se to obrací a vše najednou.V bydlíku mám na bombě za regulátorem odbočku s ventilem na připojení hadice a další 3m na větší vzdálenost. Jinak nejlepší gril - celoročně používaný. Jirka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,934,804 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28740 sekund | Průměrně za: 0.2874 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB