Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Gril: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Gril

Poslední aktualizace před 14 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Jelikož starý gril se s náma rozloučil, vybíráme nový a nějak se nemůžeme rozhodnout. Poraďte nám s jakým výrobkem jste spokojeni. Musí být na plyn a otočnou jehlu nepotřebujeme. Děkujeme
P.S. Musí tam vejít dostatečně veliké masíčko pro hrocha :) .
Lada a VendulkaLada a VendulkaČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj,

máme Cramer, dvouplotýnkový, plná spokojenost. Nahoře vaříš, dole griluješ. Jehlu jsme nepoužili, ale chystáme se.
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 15 let
Taky by mě zajímalo, jaký gril používáte, jelikož jezdíme většinou na divoko, tak jakou nejlepší variantu by jste mi doporučili. Skladnost, užitnost, údržba apod.

Díky.
Každá chvíle je ta pravá
Upravil Liberdaci dne 24.03.2009 11:59, před 15 let
MysakMysakČlen
Přidáno před 15 let
gril už také vybíráme ... asi rok a půl :he
a nemůžeme se rozhodnout, každé doporučení nebo zkušenost bude dobré vodítko - bezva nápad Hrochu s tímto vláknem :g
Mysak Připojili následující obrazek:
bge3.jpg
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Já používám CADAC Carri Chef de Luxe a jsme s ním spokojeni. Na autě mám udělanou plynovou přípojku s rychlospojkou, tak odpadá manipulace s bombou. Nemá jen jehlu. Čau
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 24.03.2009 12:07, před 15 let
EXPEDICE APALUCHA Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
T
TomČlen
Přidáno před 15 let
My používáme jak CADAC tak CRAMER, záleží co plánujeme grilovat. CRAMER je určitě skladnější.
Ahoj Tom
PepiPepiČlen
Přidáno před 15 let
Hrochu ahoj,kvůli tobě jsem šel do auta , podívat se jak se to jmenuje, s čím jsem tak spokojený.Cramerk ,mám ho sto roků a super.Jenom motor jsem koupil druhý na doporučení ,v Kauflandu je na 220 ,ale tichý a není to taková hrkačka jako z kar.shop.čau pepa
L
LubanČlen
Přidáno před 15 let
Měli jsme ele. gril nic moc,tedˇ máme Cramer a supr .
Luban Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
ZbynekZbynekČlen
Přidáno před 15 let
My používáme klasický litinový gril z Horbachu za 750,-kč na uhlí a jsme taky spokojeni...
Je skladný, ale trochu těžký...
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 15 let
Hrochu, ten červenej dvouplotýnkovej Cramer je super, pokud vím používá ho spousta spokojenejch karavanistů. Jestli by ti byl na masíčko malej, dělaj ještě tříplotýnkovej;M
ahoj jitka
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
5 Svařených plechů do kvádru bez víka. S průduchy dole, a mřížkou nahoře. Turecký systém.
maneracimaneraciČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Hrochu, po svých zkušenostech s grily(ať na uhlí nebo plyn), je nejlepší Cramer tříplotýnkový. Ten gril hřeje shora, takže ti nekape mastnota do ohně, nic se nepřepaluje, maso má výbornou chuť a na údržbu stačí navlhčená houbka. Jedinná nevýhoda je, že nemá regul. ventil, ale dá se velice dobře naregulovat na bombě. Jinak nejlepší gril co jsem měl. Toť mé zkušenosti.

Stálé zdraví přeje Dušan
MikesMikesČlen
Přidáno před 15 let
Máme taky CRAMER a spokojenost.Jinak ventil na regulování se dá přikoupit já ho dal hned k hořáku.:^
Mikeš
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Děkuji všem za rady, už mám asi jasno. V pátek jedu vybrat jednoho ze dvou favoritů. Mysaku, za ten obrázek máš u mě velký vroubek. Když jsem to uviděl, tak jsem šel vyluxovat ledničku, což je v tuto hodinu moooc príma. Co by na to asi řekla doktorka Kateřina ?
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Počkej počkej Hrochu.Jaké jsou Tvojí favorité.Já chci taky grilovat.
MysakMysakČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

tronic napsal:
Počkej počkej Hrochu.Jaké jsou Tvojí favorité.Já chci taky grilovat.


tronic, vydrž ... nejdříve se necháme od Hrocha pozvat na pečínku :P pak se rozhodneme ;t
Mysak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Budu vybírat mezi Cadac Safari Chef 4 in 1 - podobný jako na obrázku od Apaluchy jen má uzavřený poklop, který se dá po otočení použít jako kotlík na gulášek (a to hrošík může ;j ) - je v katalogu Frankana 2008 na straně 219 a Cramerem.
Ještě se mi líbil model Nevada, ale trochu se spletli s cenou (205 EUR) a taky váha 17 kg není pro bydlíky ideální. Ten Cadac Safari má 5 kg. Tak uvažuj, ať si v létě v Řecku zvětšíme okrasný tukový pás.
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Hmm tak mně se líbí Cramer,ale který typ?
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Mysaku, Mysaku, máš štěstí, že lednice je už po mém prvním nájezdu dokonale vyprázdněna a já ještě teď nemůžu dýchat.
M
morcakČlen
Přidáno před 15 let
Jak je to s vodními grily. Máte někdo zkušenost oproti plynu a uhlí ?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,016 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29283 sekund | Průměrně za: 0.29283 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB