Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Potažení stěn a stropu obytky.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Potažení stěn a stropu obytky.

Poslední aktualizace před 9 let
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, řeším co dát na 3mm překližku na stěny a strop. zvažoval jsem koženku na strop, ale jak jsem četl některé příspěvky a měl matroš v ruce, tak se přikláním buď k potahové látce, nebo koberci. Vypadá to pocitově tepleji. U koberce vím jak na to, v případě potahové (čalounické) látky se tam snad dává ještě molitan a tady nevím jak silný, čím lepit a hlavně jestli tam pak nejsou vidět nerovnosti, boule, jestli to dobře kopíruje překližku. Vítám hlavně vlastní zkušenost někoho kdo to samodomo takto řešil. Předem díky za postřehy, Pirát.
H
hoboČlen
Přidáno před 9 let
Já bych osobně volil koberec, lépe se zpracovává a nemusíš ho pokládat. Velký plus je, že se dobře lepí / lepidlo neprosakuje/ a také se lepší čistí, dobře tlumí hluk a lépe izoluje.
V
vasek a martinaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, já jsem si dělal samodomo vestavbu do Peugeotu Boxer.(fotky možno shlédnout v inzerci při prodeji). Na strop jsem použil omyvatelnou překližku. Na stěny jsem dával 4mm překližku na tu jsem nalepil chemoprenem extrém 5mm molitan a potahovou látku jsem lepil k molitanu nějakým lepidlem ve spreji. Dává se ho málo ale na obě lepené plochy. Byla s tím pěkná práce.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Na strop jsem dal látku na stropy aut, béžový jakoby semiš http://signboss.rajce.idnes.cz/Obytna...tookno.jpg, lepil jsem jej lepidlem ve spreji. Na steny jsem v místě spaní dal potahovou látku. A v mistech hlavy jsem vložil 15 mm molitan http://signboss.rajce.idnes.cz/Obytna...kou_2_.jpg
Také lepeno sprejovým lepidlem nebo chemoprénem. Aby byl chemoprén řidší, stačí na ředění použít toulen. Při práci to smrdí, ale potom ne.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
sipadansipadanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

SignBoss napsal:

Na strop jsem dal látku na stropy aut, béžový jakoby semiš http://signboss.rajce.idnes.cz/Obytna...tookno.jpg,


SB,
prosim Te, nemas dobry zdroj zdroj na tuto "potahovku" ???
Diky
4.114683,118.628756
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 9 let
Nechcem nikomu robiť reklamu,ale myslím,že najlepšie Ti poradí PACHTA ak bude mať záujem...................
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
karelHkarelHČlen
Přidáno před 9 let
Je to ono? asi 3mm silná látka s molitanem http://www.calounicke-latky.cz/autolatky
Já jí kupoval tady http://www.firmy.cz/detail/174310-eif...ocany.html Žlutou !)
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Já jsem dvě mnou postavené obytky pro vlastní potřebu dělal koženkou z Chropyně za pár korun na váhu ale to uź asi neexistuje,nevìm.Za cenu 500 kč jsem vylepil 8smi metrovou Avii krásnou hnědou mramorovanou koženkou.Teď uź do reality, vůbec bych se nebál kombinace koženka-koberec.Okolo jídelního stolu ,kuchyně,postelí omyvatelnou koženku zbytek koberec cenově a funkčně výhodnější než potahová látka.Vzdálenost vařiče od stěny je určující pro použitý materiál ale to jistě víš.

Automatické sloučení 26.01.2015 19:22:
Já jsem dvě mnou postavené obytky pro vlastní potřebu dělal koženkou z Chropyně za pár korun na váhu ale to uź asi neexistuje,nevìm.Za cenu 500 kč jsem vylepil 8smi metrovou Avii krásnou hnědou mramorovanou koženkou.Teď uź do reality, vůbec bych se nebál kombinace koženka-koberec.Okolo jídelního stolu ,kuchyně,postelí omyvatelnou koženku zbytek koberec cenově a funkčně výhodnější než potahová látka.Vzdálenost vařiče od stěny je určující pro použitý materiál ale to jistě víš.
Upravil zemanekpetr dne 26.01.2015 19:22, před 9 let
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 9 let
Dík za náměty, koukal jsem i na youtube jak se s materiály pracuje a pokud jde o křivky, tak jedinou možností jsou asi potahové látky, Já mám stěny zarovnané do ploch. V prostoru spaní a stropu jdu do kvalitního koberce v kabině laboruji s lazurou na překližku a kvalitním bezbarvým lakem. Podle výsledku se rozhodnu.
Mějte se, Pirát.
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let
Já se taky chystám letos trošku vytunit vnitřek a budu to řešit korkem. Je lehký, tvarovatelný, příjemný, izoluje, je lehce udržovatelný .... Je to můj výmysl, který nevnucuji, sám nevím jestli to bude ideální. Zkusím a uvidím. Pokud máte někdo objektivní zkušenosti, dejte vědět a třeba mne zachráníte od zbytečného testování.
:_
Yetti
M
milan a helenaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, také jsem dodělal rekonstrukci a nevím co dát na strop.Chtěl bych zkusit polystyren.Prodávají kazety 25x25 cm s povrchovou úpravou(omyvatelnou).Je to lehké a dobře se s tím pracuje.Myslíte že to bude dobré?Látku nebo koberec se mi dávat nechce.Také jsem přemýšlel o korku.
YettiYettiČlen
Přidáno před 9 let
To jsme na tom podobně. Já měl polystyren doma a nebyl jsem spokojen. Je moc měkký a snadno se znehodnotí. V obytce máš strop nízko a tak tě to asi potká velmi brzo. Sázím na to, že na korku toho tolik vidět nebude a je to opravitelné. Když ho nalakuješ, tak je i tvrdší a omyvatelný. Navíc mám rád přírodní materiály a hrubší struktura korku mi vyhovuje.
Teď tam mám koberec a nejsem spokojen. Ale to je jen můj problém.
Radek :_
Yetti
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Polystyrenové desky do obytky asi né. Krom výše zmíněného poškození, je prostor docela malý. A asi by neudělaly ten správný dojem.
Taky jen můj názor - mě osobně korek připomíná takovou nedodělanost, jakoby něco nahrubo. A koženka ve mě evokuje bundy z 80 let, made in DDR. Brrrrr.
Omlouvám se, ale to jen pro pobavení. Ale když se to udělá pěkně. Proti gustu........
Kdyby to bylo možné, tak umístit na strop umakart, neb nějaký podobný materiál. Praktické, omyvatelné.........
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

SignBoss napsal:

Polystyrenové desky do obytky asi né. Krom výše zmíněného poškození, je prostor docela malý. A asi by neudělaly ten správný dojem.
Taky jen můj názor - mě osobně korek připomíná takovou nedodělanost, jakoby něco nahrubo. A koženka ve mě evokuje bundy z 80 let, made in DDR. Brrrrr.
Omlouvám se, ale to jen pro pobavení. Ale když se to udělá pěkně. Proti gustu........
Kdyby to bylo možné, tak umístit na strop umakart, neb nějaký podobný materiál. Praktické, omyvatelné.........


Umakart mně zase evokuje bytové jádro ze 70 let :he
co nějakou textilní tapetu ? nebo nějaký slabý potahový koberec co se dává do aut.
nebo palubky :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
No umakart - jen podobný matroš. Prostě pevný, omyvatelný. Ale špatně by se to odměřovalo.
Mám taky potahovou látku a jsem HAPPY.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,765 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20783 sekund | Průměrně za: 0.20783 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.08MB/4MB