Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová fotogalerie - tématické řazení: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová fotogalerie - tématické řazení

Poslední aktualizace před 6 let
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let
taky se přimlouvám - ve starší se hledá líp.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let

Citovat

opavaci napsal:

Když např. zadám do filtru Krakow, tak mi to stejně nenajde Krakov nebo fotky v galerii s názvem např. "Poslední úžasný polský výlet".
Jirka



Google je opravdu chytré vyhledávání, takže mu nevadí ani toto

https://cse.googl...c.q=Krakow


Zkuste to, zatím, než to dokončím.!)
Fun
Smile
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Škoda že to zase nevyšlo.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
já teda pořád čekám ........ jsem optimista i když ( při hledání v nové fotogalerii ) nasranej optimista
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Za 2 a půl roku NIC. A i kdyby, kdo by to již dnes, řádně naplněné, zpětně a poctivě kategorizoval. Fotogalerie je k ničemu, možná k momentálnímu pokochání nebo k prohlížení se účastníků nějakého srazu ze všech možných úhlů. Podstatná část smyslu tohoto fóra je neorganizací fotek úspěšně zmařena. Kdyby to bylo alespoň podle zemí a v ČR podle krajů. Už to vzdávám, pro mě je fotogalerie obdoba Facebooku, tzn. jednou vidět a hurá do nenávratna. Škoda :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
máš pravdu ..... taky jsem žebral, ale marně. Odkaz na strejdu Gůgla mě přijde směšnej

jak říkáš ...... jednou prohlídnout a je pryč
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Asi jsem to podcenil. Nepovažoval za důležité. Zkusím vás překvapit cca do konce prázdnin.
ps. nic není ztraceno, cca 1200 fotogalerií zase není takový problém dodatečně rozčlenit.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 26.07.2017 09:11, před 7 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Já vím.... Já jen, ty slané taštičky z listového těsta...jsou fakt dobré !)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
H
HKRČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, jako nováček mám zájem si prohlédnout i starší fotogalerii. Rozladí mě však, že při ukončení jedné sady fotek chci přejít na další, zadám krok zpět, ale nedostanu se jen na příslušnou stránku, ale vždy mě to znovu katapultuje na 1. stranu. :v Což u 5. a dalších stranách přestane bavit proklikávat se tam třeba po 4 stranách. Dělám něco špatně nebo je galerie tak schválně nastavena?:|
Hana a Libor, zatím bez bydlíku 😊🚴‍♀️🚴‍♂️
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
to je vleklá choroba .... už jsem ( a ne jenom já )několikrát žádal, prosil, snad i na stará kolena padl, ale odpověď byla, že mám hledat googlem
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,881 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17770 sekund | Průměrně za: 0.1777 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.88MB/4MB