Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová fotogalerie - tématické řazení: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová fotogalerie - tématické řazení

Poslední aktualizace před 6 let
mbmbČlen
Přidáno před 8 let
Nevím čemu se divíte, jen se tu ukazuje !g někdo mladší, než dříve...:D
P.S. určitě to mnohým chybělo, že jo dědku !j!M
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 8 let
také jsem prohlédl většinu nových fotogalerií, a také jsem si u nich přečetl popis. Myslím že je z toho více než jasné, že Martin s Johankou mají tři roky karavan a hodně jej užívají. Své výjezdy si dokumentují a nyní se s nimi chtěli třeba pochlubit. Takových karavanistických posádek tu máme přeci víc a mají tu vložených i mnohem více galerií. Jediný rozdíl je, že je vkládali postupně, zatímco Martin to udělal najednou. A ta témata? Ano, některé fotky jsou hodně podobné, ale každý má na fotografii svůj pohled, má ji spojenu s nějakou vzpomínkou, snadno se pak myslím stane, že se sem dostane i některá fotka velmi shodná s předchozí.
Chápu všechny ve fotogalerii umístěné fotografie jako dokumentaci nějakého výjezdu, nebo třeba opravy něčeho na karavanu... No a pokud se na výjezdu třeba koupu v horském potoce, nevidím důvod, proč tyto fotky také do galerie neumístit, pokud samozřejmě nemají nádech vulgarity. Neshlédl jsem vše, ale fotografie co jsem viděl bych rozhodně nenazval akty, akt má zcela jiné pojetí. Toto byly dle mého názoru vážení moralisté dokumentující fotografie stejně jako zde máme fotky dětí, psů, přátel či rodinných příslušníků na výletě nebo v hospodě u jídla. Jediný rozdíl byl, že na nich byli lidé neoblečeni.
Martin se podle Vaší "věcné" kritiky jistě zařídí. Jsou zde ale jedinci, kteří toto chápou po svém a hned kritizují a radí...
Určitě by ale prospěla větší vzájemná tolerance k tomu, co dělá druhý.
A to mám na mysli samozřejmě také k jiným příspěvkům či dotazům na tomto fóru.
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Petr V napsal:

také jsem prohlédl většinu nových fotogalerií, a také jsem si u nich přečetl popis. Myslím že je z toho více než jasné, že Martin s Johankou mají tři roky karavan a hodně jej užívají. Své výjezdy si dokumentují a nyní se s nimi chtěli třeba pochlubit. Takových karavanistických posádek tu máme přeci víc a mají tu vložených i mnohem více galerií. Jediný rozdíl je, že je vkládali postupně, zatímco Martin to udělal najednou. A ta témata? Ano, některé fotky jsou hodně podobné, ale každý má na fotografii svůj pohled, má ji spojenu s nějakou vzpomínkou, snadno se pak myslím stane, že se sem dostane i některá fotka velmi shodná s předchozí.
Chápu všechny ve fotogalerii umístěné fotografie jako dokumentaci nějakého výjezdu, nebo třeba opravy něčeho na karavanu... No a pokud se na výjezdu třeba koupu v horském potoce, nevidím důvod, proč tyto fotky také do galerie neumístit, pokud samozřejmě nemají nádech vulgarity. Neshlédl jsem vše, ale fotografie co jsem viděl bych rozhodně nenazval akty, akt má zcela jiné pojetí. Toto byly dle mého názoru vážení moralisté dokumentující fotografie stejně jako zde máme fotky dětí, psů, přátel či rodinných příslušníků na výletě nebo v hospodě u jídla. Jediný rozdíl byl, že na nich byli lidé neoblečeni.
Martin se podle Vaší "věcné" kritiky jistě zařídí. Jsou zde ale jedinci, kteří toto chápou po svém a hned kritizují a radí...
Určitě by ale prospěla větší vzájemná tolerance k tomu, co dělá druhý.
A to mám na mysli samozřejmě také k jiným příspěvkům či dotazům na tomto fóru.



Některé právě kritizované fotky udajně byly už odstraněny.
Pokud je na fotce žena v rouše Evině, tak to podle mého názoru Akt je a sem to nepatří.
Martin
Facebook- Martin Havelka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Osobně si myslí, že kdo se chce fotkama probírat. Tak ať se probírá. Kdo né, ať nechá být.
Jen velké množství, někdy i nic neříkajících fotek je trošku zbytečný záhul na kapacitu úložiště. Ale někdo dá pět fotek, někdo sto.
A jestli se tam někdo vyfotí s holou zadnicí, či přednicí ? Však karavanistí jsou i naturisti. Tak co. A pokud se dítě dostane k PC. Nebude snad hledat nahotinky tady. Ale na jiných free stránkách.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

[quote]Petr V napsal:


Některé právě kritizované fotky udajně byly už odstraněny.
Pokud je na fotce žena v rouše Evině, tak to podle mého názoru Akt je a sem to nepatří.


Martine píšeš "údajně". Ty jsi ty fotky tedy viděl?
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Petr V napsal:

Citovat

Martin Mrak napsal:

[quote]Petr V napsal:


Některé právě kritizované fotky udajně byly už odstraněny.
Pokud je na fotce žena v rouše Evině, tak to podle mého názoru Akt je a sem to nepatří.


Martine píšeš "údajně". Ty jsi ty fotky tedy viděl?


Ano viděl. Ale dnes jsem už nezkoumal,které fotky jsou smazány.
Martin
Facebook- Martin Havelka
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
pánové chtělo by to trochu víc tolerance, myslím, že i tady na webu jsou posádky, které ty galerie zaujaly, zaznamenal jsem dotazy na kempy FKK, jinak tady je web který se tímto fenoménem zabývá:

http://naturista....acatecnici

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Petr V napsal:
Určitě by ale prospěla větší vzájemná tolerance k tomu, co dělá druhý.


Souhlas Petře! Ale ono to neplatí ani v životě, natož tady v neosobním digitálním světě. Spousta lidí vidí jen to, co vidět chce a tak jak to chce, následně z toho mají potřebu škalutkování a vytváření si svých opojných iluzivních stavů, kterými se pak již zcela aktivně samostatně samovytáčejí. A to jen proto, aby se pak stresovali a mohli se vylitím žluče zase uklidňovat.

Škoda jen, že to tématické řazení.....
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Ublížil som ženám deťom mamám
Svoju hlbokú úctu skladám
Pred vami moji drahí
Ktorým zneuctil som prahy
Od Hlohovca až do Prahy
som nahý
Nech mi všetci svätí pomôžu
nahý až na kožu


Už nebudem nahý
Drahé slečny drahé ženy
Od teraz až navždy
zostávam oblečený
Neverím že mi pomôžu
som nahý až na kožu

Nahý už som bol
stačí
Normálne na "egy keto három"
nevyzlečiem sa ani pred lekárom
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let
Také souhlasím, že potřebujeme více vzájemné tolerance a také nadhledu. Zapšklost nám nesvědčí.:_
Fun
Smile
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Fune, nešlo by prosím to řazení udělat ? Alespoň podle země ? Při vytváření galerie se to tam zadává, někde by to tedy asi mělo být ke galerii přiřazené. Je výjezdově okurková sezona, snad by se trocha času našlo....:)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
Pro ty, co špatně pochopili můj příspěvek. Nejde mi o pár "nahatých" fotek, ani neřeším kvalitu, či vkusnost a vhodnost, sám nejsem profesionální fotograf. Jde o to, co mi galerie "dá", jako karavanystovi. Jak už někdo napsal, toto není rodinné album. Myslím, že příčina je nový způsob vkládání galerií. Dříve, když se vkládalo po jedné, tak si každý rozmyslel, kolik bude vkládat a fotky probral. Dneska jen označí složku a je to. Já osobně prohlížím všechny galerie, oceňuju snahu a sám mám taky radost, když mám hodně shlédnutí. Bohužel je doba, kdy lidi na sítích na sebe vykecaj všechno, i to co sami nechtěj.

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

MTS napsal: Pro ty, co špatně pochopili můj příspěvek. .... Bohužel je doba, kdy lidi na sítích na sebe vykecaj všechno, i to co sami nechtěj.:_

Bingo!
Ještě by mohli dodat souřadnice opuštěné nemovitosti s popisem, kde se co cenného nachází a kdy nebudou doma, aby návštěvníci měli čas na dokonalé vybílení! :o
Proti tomu je pár nahotinek naprosto neškodná záležitost ...
(A komu prasárničky chybí, tak je na C24 hledá zbytečně - ty jsou na jiných serverech ...) :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let

Citovat

TomTP napsal:

Fune, nešlo by prosím to řazení udělat ? Alespoň podle země ? Při vytváření galerie se to tam zadává, někde by to tedy asi mělo být ke galerii přiřazené. Je výjezdově okurková sezona, snad by se trocha času našlo....:)

Ano dotáhnu to co nevidět. Snad už to nebude dlouho trvat.
Fun
Smile
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Po nějakém čase se opět přimlouvám...!g
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Já taky, přestal jsem přispívat po té co je to velmi nepřehledné a když něco hledáš a nepamatuješ si, kdo to vložil jsi ztracen, i třeba podle roků, výlety vs. expedice vs. dovolené atd. PLííííííssss
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Do začátku bych dost uvítal řazení alespoň podle země, většinou se dají najít dobré tipy, nápady na výlety, zkušenosti, fotky z míst, z kempů..takhle to je degradovaný na zelenej Facebook. Je to fakt škoda. Defacto o ničem.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let
Ano řazení a vyhledávání podle destinace já vím. Pokusím se to postupně dodělat. Pokud něco hledáte, použijte vyhledávání pod logem funguje spolehlivě.
Fun
Smile
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Myslím si, že kvůli vyhledávání fotek to není zrovna ta správná cesta :x Ale pokud o to není takový zájem jak sleduji, pak tě chápu, že to není aktuální téma.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
O
opavaciČlen
Přidáno před 8 let
Já se také přimlouvám za vyhledávání podle témat a zemí, jak to bylo ve staré fotogalerii. V nové se velmi špatně hledá, když nevím konkrétní přesný název nebo autora. Když např. zadám do filtru Krakow, tak mi to stejně nenajde Krakov nebo fotky v galerii s názvem např. "Poslední úžasný polský výlet".
Hodně by to ostatním pomohlo při hledání inspirace apod. Je škoda nevyužít potenciálu těch tisíců vložených fotek.
Prosím prosím.
Jirka
Elnagh Nobelart A900g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,574 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27090 sekund | Průměrně za: 0.2709 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB