Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová fotogalerie - tématické řazení: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová fotogalerie - tématické řazení

Poslední aktualizace před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Fune, neplánuješ u nový galerky řazení podle tématu popř. zemí jako to je u té staré ? Galerka se plní a pro ev. hledání to začíná být nepřehledné.

Automatické sloučení 23.01.2015 13:11:
up
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 23.01.2015 13:11, před 9 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let
Ahoj, už to skoro mám. Zbývá jen doladit, ale mám ještě pár restů, které dodělávám.
Fun
Smile
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Dík :^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
MTSMTSČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, tak jsem vytvořil svojí první novou galerii, ale neumím změnit pořadí fotek, označil jsem celou složku a už jsem s tím nehnul, tak to mám na přeskáčku.
:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj budou se na profilu uživatele zobrazovat nové fotoalbumy jako ty staré. Díky Mirek.
Mirek a Lenka + Carado T334
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Chtěl bych se podívat na fotky uživatelů z konkrétní země (jak to bylo u staré galerky), ale mám smůlu. Bez toho tématického řazení to je téměř o ničem :|
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Při vkládání do nové galerky se mi některé fotky zpřeházely, byť je mám správně pojmenované a časově podle vzniku souboru na sebe navazují. Navíc se některé z nich samy otočí a ať dělám, co dělám, i když to upravuji znova a znova než to vložím, výsledek nejde změnit. :|
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všem, kategorie by byly super a hned navrhuji několik:

- Manželka,děti a pejsek 100x jinak :v
- Rodinná galerie bez popisu navštíveného místa :o
- "Ochutnávka" navštíveného místa s popisem, příp. souřadnicemi :g

A teď vážně, opravdu si někdy připadám, že si někteří členové pletou tento web s fotogalerií s rodinnými záběry, ze kterých není ani jasné, kde byly pořízeny.
Možná, že by taky nebylo od věci omezit počet fotek na galerii.
P.S. vyjadřuji pouze svůj názor.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

PetrM napsal:

Ahoj všem, kategorie by byly super a hned navrhuji několik:

- Manželka,děti a pejsek 100x jinak :v
- Rodinná galerie bez popisu navštíveného místa :o
- "Ochutnávka" navštíveného místa s popisem, příp. souřadnicemi :g

A teď vážně, opravdu si někdy připadám, že si někteří členové pletou tento web s fotogalerií s rodinnými záběry, ze kterých není ani jasné, kde byly pořízeny.
Možná, že by taky nebylo od věci omezit počet fotek na galerii.
P.S. vyjadřuji pouze svůj názor.


Petře moje řeč. Už mi to taky připadá, že někteří členové snad závodí kdo těch fotek sem dá nejvíce. Od té doby už galerie většinou ani neprohlížím. A co se týče fotek dětí, manželek, babiček apod. tak si vezměte poslední, sem "nasypané" galerie. Za 2 dny už známe celou rodinu nazpaměť. Normální karavanisty to snad ani zajímat nemůže
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

PetrM napsal:

Ahoj všem, kategorie by byly super a hned navrhuji několik:

- Manželka,děti a pejsek 100x jinak :v
- Rodinná galerie bez popisu navštíveného místa :o
- "Ochutnávka" navštíveného místa s popisem, příp. souřadnicemi :g

A teď vážně, opravdu si někdy připadám, že si někteří členové pletou tento web s fotogalerií s rodinnými záběry, ze kterých není ani jasné, kde byly pořízeny.
Možná, že by taky nebylo od věci omezit počet fotek na galerii.
P.S. vyjadřuji pouze svůj názor.


Petře moje řeč. Už mi to taky připadá, že někteří členové snad závodí kdo těch fotek sem dá nejvíce. Od té doby už galerie většinou ani neprohlížím. A co se týče fotek dětí, manželek, babiček apod. tak si vezměte poslední, sem "nasypané" galerie. Za 2 dny už známe celou rodinu nazpaměť. Normální karavanisty to snad ani zajímat nemůže


Máte můj velký souhlas. Tesat do kamene by se to dalo. Někde v historii by se dal najít můj názor, kde jsem se domníval, že lépe nějaká fotogalerie než žádná. Doba postoupila, členů je zase víc a svůj názor měním. Uznávám, mýlil jsem se. V záplavě fotek všech členů rodiny v různých pózách a situacích se snažím najít nějakou fotku karavanu a místa, kde se při toulkách dá přespat. Místo nahlížení do kempů a STPL nahlížím do soukromí neznámých lidí a mám pocit, že se to snad ani nesluší.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

PetrM napsal:

Ahoj všem, kategorie by byly super a hned navrhuji několik:

- Manželka,děti a pejsek 100x jinak :v
- Rodinná galerie bez popisu navštíveného místa :o
- "Ochutnávka" navštíveného místa s popisem, příp. souřadnicemi :g


Ještě bych přidal:
- manželka, přítulkyně - akty !M
než jsem prošel těch 3500 fotek, aby mi něco neuteklo, tak jsem vyčerpal měsíční kredit :o

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 8 let
Včera jsem si dovolil napsat obdobný názor pod jednu z těch galerií a příspěvek mi byl smazán. Taky řešení.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Tomas a Marie napsal:

Včera jsem si dovolil napsat obdobný názor pod jednu z těch galerií a příspěvek mi byl smazán. Taky řešení.


To je zdejší běžná praxe
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 8 let
Já bych řekl, že s takovým materiálem /tedy jak pro koho/, bych našel smysluplnější činnost, než za dva dny nasypat cca. 30 galerek. Ale je zajímavé, že se od roku 2012 probrali až teď. Nebo možná je to dobře!?
M.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Mirek a Iva napsal:

Já bych řekl, že s takovým materiálem /tedy jak pro koho/, bych našel smysluplnější činnost, než za dva dny nasypat cca. 30 galerek. Ale je zajímavé, že se od roku 2012 probrali až teď. Nebo možná je to dobře!?
M.


Možná že taťka dostal foťák až teď a samou radostí mu z toho hráblo. Jinak si jeho počínání nedovedu vysvětlit
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Tomas a Marie napsal:

Včera jsem si dovolil napsat obdobný názor pod jednu z těch galerií a příspěvek mi byl smazán. Taky řešení.



:D Jo to znám, to sis dovolil moc, byly smazány také některé "nekaravanistické" akty.:_
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
... a máte po kozách :@
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

SignBoss napsal:

... a máte po kozách :@


Stačí jednou kliknout a máš na skle celou kozí farmu.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

SignBoss napsal:

... a máte po kozách :@


...tu je koz.:_
lada721 Připojili následující obrazek:
kozy.jpg
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

... a máte po kozách :@


...tu je koz.:_

Hdyby jenom koz!
I bezdětní strýčkové hovězího by se našli v počtu věru hojném ...
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,373 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25365 sekund | Průměrně za: 0.25365 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB