Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Obytný automobil-koupě: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Obytný automobil-koupě

Poslední aktualizace před 9 let
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Dobrý den,
poohlížíme se s manželkou po obytném autě. V létě jsme měli na deset dnů půjčené Carado A464 r.v.2011 a byli jsme nadšení. Od té doby pročítáme CARAVAN24 a inzerci a pomalu se rozmýšlíme co zakoupit. Chci se zeptat jestli je do budoucna dobré kupovat cca 10 let stará auto, například:
http://www.carava...d_id=18011
pak se nám ještě líbí novější typy, na podzim jsem v inzerci viděl r.v. 2010-2011 za cenu do 750000,-Kč, ale než jsem se rozhoupal, tak byli pryč. Teď je v inzerci tento:
http://auto.bazos...6-mist.php
Nemáte někdo o tomto autě informace? Má ho momentálně překupník. Je kvalitní výrobce GRANDUCA?
Děkuji za odpověď. Jarda.
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
Granduca je talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Granduca kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi.

Automatické sloučení 18.01.2015 14:21:
Granduca je Rimor - teda talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Rimor kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi. Rimor v sucasnosti bojuje o prezitie, ak uz medzitym aj nedobojoval. Ak budes potrebovat v buducnosti nejake nahradne diely, univerzal bez problemu, ale od Rimora nieco specificke tazko - to nefunguje uz ani dnes.
Upravil copy dne 18.01.2015 14:21, před 9 let
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

Granduca je talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Granduca kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi.

Automatické sloučení 18.01.2015 14:21:
Granduca je Rimor - teda talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Rimor kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi. Rimor v sucasnosti bojuje o prezitie, ak uz medzitym aj nedobojoval. Ak budes potrebovat v buducnosti nejake nahradne diely, univerzal bez problemu, ale od Rimora nieco specificke tazko - to nefunguje uz ani dnes.



Koncern Trigano?Rimor spadá pod Trigano....
P
Petr77Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, no myslím, že Granduca patří pod značku Roller Team, který spadá pod koncern TRIGANO. Pokud vím, tak RIMOR je samostatně, pod koncern TRIGANO nepatří.... (zrovna o tom psali v lednovém čísle caravans).
jarda1444jarda1444Člen
Přidáno před 9 let
Je to Roller Team, typ Granduca. A jak bylo psano, je to Ital se vším, co k tomu patří. Dobra cena, kvalita prumerna. Mam Pegaso, je to v podstate to stejny, jenom aerodynamictejsi alkovna( a taky mensi). Auto proste chce svoje, dotahnout rozhrkane spoje apod. V podstate jsem nemel zadnou vaznou zavadu. Pouze pozor na to - zadny zimni paket to nema, odpadni nadrz je venku pod autem, je to i videt na foto. Na druhou stranu, ja jsem ji zaizoloval, mam el. vyhrivani, v zime trochu nemrzky a zvladli jsme i -15 st. Topeni webasto nafta je hlucnejsi nez plyn, ale je to zvyk a muzes stat klidne 14 dni a topit. Ja bych pred koupi hlavne zkontroloval zatekani, hlavne spoj kabina-nastavba, vsechno jde opravit, ale zateceni je dost nakladny. A jeste dulezite, moje auto v podobne vybave(3.0 motor, markyza,satelit,rezerva atd.) ma s plnou nadrzi se mnou 3.400 kg
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 9 let
Srovnávat Roller s Rimorem nejde. Roller je kvalitnější, daleko hezčí a taky dražší. ital je ital i když design je skoro vždy lepší jak němec pouze s vyjímkou Laiky tam to je s kvalitou něco jiného, ale i cena podstatně vyšší.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Pegaso 2010 napsal:

Srovnávat Roller s Rimorem nejde. Roller je kvalitnější, daleko hezčí a taky dražší. ital je ital i když design je skoro vždy lepší jak němec pouze s vyjímkou Laiky tam to je s kvalitou něco jiného, ale i cena podstatně vyšší.


http://www.karava...l-124.html

http://www.radebe...zeuge.html

Cena stejná rok stejný výbava jiná a kvalita taktéž.

Nedá se to škatulkovat.Laika kvalitnější ,Roler načančané vzhlednější ale vše dle úhlu pohledu.....Každému se líbí něco jiného.
Přihlášení a dovoz není o tolik dražší v řádu 500 E,Pokud si to přivezeš sám,je to u Drážďan.Tady to bude cca o 2,5 tisE dražší.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Děkuji za příspěvky, zkusil jsem volat prodejci a dozvěděl jsem se, že je nástavba opravovaná, že do míst kde jsou dveře nástavby najela dodávka. Mám tedy nevíce strach ze zatečení jak psal Jarda1444 a z toho, že nástavba může být hnutá a nebo ještě popraskaná, což se může projevit až se něco najezdí. Je to možné? A zatečení se asi taky špatně kontroluje, když je auto uklizené a já nemám tak velkou garáž, takže celoročně venku.
JK
pavel 75pavel 75Člen
Přidáno před 9 let
Pokud nástavba po opravě ještě moc nenajela, je velká šance že až trochu poskáče a šlendriánská práce se
provalí. Pokud je to opravené poctivě, může sloužit dále bez problémů.
Problém je, že původnímu majiteli věřit nemůžeš, kvalitu práce nedokážeš posoudit a estetika je v tomto
případě druhořadá. Nevím zda by nějaký odborník bez otevření sendviče dokázal posoudit
kvalitu opravy .....
Carado T 338
jarda1444jarda1444Člen
Přidáno před 9 let
Přesně tak, pokud je to opravené poctivě, neviděl bych problém. Ale vzhledem k tomu, že to stojí v bazaru, majitele neznáš, zdokumentovaná historie opravy není, tak bych do toho nešel. Ono totiž náhradní díly jsou neskutečně drahý, tak hrozí nebezpečí, že v případě opravy před prodejem to mohli opravit tak všelijak. Jarda
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
přesně takovou Granducu jsem měl. Zkus sehnat foto z havárie a pokud to opravoval karavanový servis, tak bych se nebál. Můžeš kdykoliv zavolat, dám víc info. Jinak cena velmi dobrá. Žádné 7,4 m dlouhé auto se do váhy 3,5 nevejde. To je realita.
Jirka 605296510

P.S Jaroslav 134 si chce koupit obytné auto a mnoho z vás tu to plení nesmyslama o " Italech". Pokud nemáte zkušenosti s Rollerem, asi si nechte poznámky a hloupé úvahy pro sebe.
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
co je hlupe na poznamke, ze je to talian?
ako tu bolo spomenute, jedine Laika je z talianov kvalitou inde - ale jasne ze je, ked je to dcera Hymeru.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 9 let
No já s Rollerem zkušenosti mám. Už mám druhého a víc jak pět let. Před tím jsem ale měl Knause a to nebylo také nic moc. Jak píše COPY příští auto bude Laika, bohužel musíme ještě trochu přišetřit.
od Vyskovaod VyskovaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
přesně takovou Granducu jsem měl. Zkus sehnat foto z havárie a pokud to opravoval karavanový servis, tak bych se nebál. Můžeš kdykoliv zavolat, dám víc info. Jinak cena velmi dobrá. Žádné 7,4 m dlouhé auto se do váhy 3,5 nevejde. To je realita.
Jirka 605296510

P.S Jaroslav 134 si chce koupit obytné auto a mnoho z vás tu to plení nesmyslama o " Italech". Pokud nemáte zkušenosti s Rollerem, asi si nechte poznámky a hloupé úvahy pro sebe.


Přesné kolega chce poradit a ne odradit http://www.carava.../shock.gif
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Děkuji za příspěvky a jdu hledat. Kdyby měl někdo zajímavý tip, tak napište. Díky.
Jarda
S
StanPodNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj, ja mám druhého Itala, Mobilvettu a jsem více než spokojeny. První byl Roller z roku 2003 a kdyz jsem kupoval před dvěma lety nové, tak jsem původně chtel zase do Rollera.
Myslím ze je to o tom co chceš, ja mam 2 děti a surfujeme a proto jsem chtel alkovnu, velkou garaz a sprchový kout....
Pokud kupujes ojeté auto, nebral bych půjčovnu protože k cizímu majetku se většina lidi nechová jako ke svému, zjistil bych historii, bourané bych nechtěl už z principu, proste to auto nestojí málo...
Vyhoda je, ze pokud si ojeté auto projedes po dálnici, okamžitě uslysis všechny nedostatky :)

Přeji dobrou ruku pri vyberu a hodně spokojených kilometru:)
C
cigiČlen
Přidáno před 9 let
Šel bych jedině do německého výrobce. Mám Burstnera z roku 2005 a za jízdy nevrzne jediná skříňka.
Kamarád měl půjčeného 2 roky starého itala, najeto 30.000 Km, všechno tak vrzalo, že si vzadu připadali jako ve stěhovacím voze. Byl jsem se na to auto podívat a veškerý interier nástavby (skříňky, atd...) byl strašně fórový.
Jinak design a uspořádání bylo pěkné, ale k čemu to je, když ostatní stojí za .........

Co něco takového http://auto.bazos...r-A532.php




.
dříve vestavba Peugeot Boxer PÖSSL 2.5TD, pak Alkovna Bürstner A530 2.3JTD, nyní pokukuji co pořídit Smile
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
mám taky rád německé výrobky, mám třeba doma WV. Ale srovnávat Burstner 2005 a Roller 2011 prostě nejde. Mám taky obytku německé výroby, je určitě tiší než Roller. Určitě ale nemůžu tvrdit, že v Carthagu nic nevrzne.
Jirka
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
mám taky rád německé výrobky, mám třeba doma WV. Ale srovnávat Burstner 2005 a Roller 2011 prostě nejde. Mám taky obytku německé výroby, je určitě tiší než Roller. Určitě ale nemůžu tvrdit, že v Carthagu nic nevrzne.
Jirka


Souhlasím, měl jsem už hodně různých obytných aut a ať je to ital nebo němec, tak při používání se to vrzání vždy někde projevuje.
C
cigiČlen
Přidáno před 9 let
To máš pravdu to nejde. Německé auto z roku 2005 je na tak dobré kvalitativní úrovni, že to s Rollerem z roku 2011 srovnávat opravdu nejde :D Nebudu už dál prudit, tady si stejně bude každý obhajovat to svoje.
Je jasný, že když si někdo dokola kupuje Roller a nepoznal nic lepšího, tak vlastně ani nemůže vědět, že to co má není zase tak úžasný.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,467 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22376 sekund | Průměrně za: 0.22376 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB