Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Anglický karavan- kdo má?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Anglický karavan- kdo má?

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: Angličan

    Mám a jsem spokojen [45/51]88 %
    Měl jsem a už nechci [6/51]12 %
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 9 let
Asi ti moc neporadím, ale myslím si že je duležité aby byl suchý, vyhovoval ti rozměry a váhou a uspořádáním, pak je to asi jedno. Taky zda bude trvale někde stát nebo s ním budeš cestovat. dálší kapitola je cena.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
M
MipalNováček
Přidáno před 9 let
Vahove, bud beru 900kg nebo 1100kg.... Raději bych lehčí ale tahoun bude Citroen C5 HDi takže to má jen 1500kg tak myslím ze by i ten těžší potahnul pěkně lehce?
Stěhují se z uk do ČR a právě mám možnost so dotáhnout karavan který bude snad využity 3 - 4 ročně minimálně... V ČR bych za ty peníze mel téměř vrak bez papírů...
O karavanu zatim uvazujeme...
svhnsvhnČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Van napsal:

Zdravim, nevim zda jsem to prehledl, zajimalo by me, no na kolik prijde takto vybaveny karavan, kolik ma celk.hmotnost a zda to reseni predku (voda a plyn nalezato) je standardni reseni u anglanu nebo i jinde? Prijde mi, ze bedna musi mit vice vhodnych mist, kde designeri mohli na toto pomyslet na stojato pri navrhu bydliku. Jinak pekna reserse a fotky.

Karavan jeste nemam (tak omluvte zacatecnicke otazky).


Voda a plyn není na ležato. Takto je tam jen uložen barel na vodu a 10kg plyn bomba když jsme karavan kupovali. Dnes vozím barel a ten si po naplnění vždy dám k zásuvce čerpadla. Plynové boby vomzím 2ks 2kg a ještě se mi nestalo, že by mi během výjezdu obě došly. Na delší výjezdy mám i další 5kg bombu a tu 10kg sebou vůbec nevozím.
Přehled o cenách si můžeš udělat na stránkách Burimexu. http://karavany.b...ninabidka/
ty levnější jsou vždy až dole na stránce. :-)
svhn příznivec leteckých modelů a vozů značky Ford.
https://picasaweb...24CSModely

https://picasaweb...0574731042
pepabpepabČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

tuareg napsal:

Docela by mě zajímalo kolik místních členů má Anglický karavan, nebylo by špatné uspořádat i nějaký výjezd a porovnat naše bydlíky.Možná by i ostatní majitele Angličáků zajímalo kde jste je kdo pořídil, v jaké výbavě co jste si do nich už sami dodělali.
Tak se pochlubte.

Můj:

http://www.carava...um_id=6874

Automatické sloučení 16.01.2015 21:21:
Prosím aby v anketě hlasovali jenom ti kdo Angličák měli nebo mají.
A ti kdo hlasují měl jsem a už ne aby se s námi ostatními podělili o zkušenosti proč už ne.



Přijeď na Kobylku, pár angličanů tam bude...
Pepa(59), Eliška(15)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Na Berounsku je přece jejich líheň :D
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
D
Dagmar74Nováček
Přidáno před 9 let
My máme taky angličana a jiný karavan bych ani nechtěla. Je úžasně vychytaný, koupena a WC odděleně a né uprostřed karavanu.Byl tak úžasný, že nám ho letos v únoru ukradli. Pořídili jsme si jiný, ale ten už má dveře na pravé straně (ten první byl upravený pro Evropu, takže i normální zásuvky). Opravdu srdcová záležitost !)
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 9 let
budu mit tak jednu otazecky, je tu nekdo kdo si karavan dovezl rovnou z GB? jake jsou problemy s prihlasovanim, prevozem atd diky za rady hledam prvni karavan a po projiti vseho to bude uuuurcite anglican :-)
E
edahermanČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím,a musím se přiznat že jsme Hobby Excellent 560/2007 po delší úvaze prodal a šel do Anglána Bailey Pegant 2007.Četl jsem tu mnoho názorů,ale pokud moho porovnat,tak Hobby na to nemá,zvláště výbavou pro totální samostatnot.Vše potřebné je kombinované plyn/elektrika-230/12,vestavná nádrž na čistou i odpadní,přípojku na venkovní čistou vodu z barelu,gril,trouba,čtyřplotýnkový vařič,origoš anténa na střeše včetně rozvodu TV a rádia po prostoru na dvě místa,rezerva pod karavanem,jelikož jsme už jen dva tak ze zadního sezení trvale složené lůžko,hezky tvarované a velice pohodlné matrace včetně opěradel(žádný molitan),alarm,lednice a el.WC je samozřejmost,digestoř,LED osvětlení,kastlík na baterii včetně kompletní přípravy,lamelové rošty,zadní nosič kol,na oji koule na nosič který se dává na tažné zařízení,topení plyn i elektrika(500,1000,2500W),bojler také plyn i elektrika,origoš tvarovaný a zapošitý koberec.Tak že o proti Hobby,kde jsem musel dělat hodně úprav k samostatnosti na tento dám pouze automat satelit a solar.Inetriér nelze z Hobby porovnávat,prostě super - toť můj názor po dvou výjezdech na divoko.A cena??? - o cca.50 000,-Kč nižší s porovním takto vybaveného Hobby nebo jiného evropana.K této myšlence mě přivedl jeden zdejší člen s kterým jsem se potkal v Jetřichovích.Po prohlídce jeho Anglána jsem měl brouka v hlavě a pak se rozhodl.
Upravil edaherman dne 14.04.2016 13:48, před 8 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
A udělal jsi dobře:^
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
ravykravykČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, angličáka jsme pořídili loni na podzim od člena tohoto fóra a hned cestou jsme jej vyzkoušeli a už tato zkušenost pro nás znamenala naprosté přesvědčení, že jsme udělali dobře. Letos zatím jeden výjezd a seznam dodělávek pro úplnou samostatnost - vnitřní nádrž, odpadní nádrž atd. Všichni se těšíme na dovolenou, kdy jej chceme pořádně protáhnout.
Taky jsem měl obavu ze dveří nalevo... Pro kritiky této drobné nedokonalosti přidám svou aktuální zkušenost. Momentálně jsem na služebce v Irsku, a protože jsem postižený sledováním všech vozidel, které umožňují si při cestování vozit svou postel a střechu nad hlavou, sleduji místní karavanisty. Světe div se. Viděl jsem už snad 50 obytných aut a všechny měly vchod do obytné nástavby z pravé strany, tedy na straně řidiče (v Irsku se jezdí vlevo). Protože jsem tady jiné umístění dveří nepotkal, považuji to za standard a předpokládám, že Irové takovou věc ani neřeší...
Doufám, že se se zdejšími angličáky z fóra někde potkám. Přeji krásnou sezónu.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
haskyhaskyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

edaherman napsal:

Zdravím,a musím se přiznat že jsme Hobby Excellent 560/2007 po delší úvaze prodal a šel do Anglána Bailey Pegant 2007.Četl jsem tu mnoho názorů,ale pokud moho porovnat,tak Hobby na to nemá,zvláště výbavou pro totální samostatnot.Vše potřebné je kombinované plyn/elektrika-230/12,vestavná nádrž na čistou i odpadní,přípojku na venkovní čistou vodu z barelu,gril,trouba,čtyřplotýnkový vařič,origoš anténa na střeše včetně rozvodu TV a rádia po prostoru na dvě místa,rezerva pod karavanem,jelikož jsme už jen dva tak ze zadního sezení trvale složené lůžko,hezky tvarované a velice pohodlné matrace včetně opěradel(žádný molitan),alarm,lednice a el.WC je samozřejmost,digestoř,LED osvětlení,kastlík na baterii včetně kompletní přípravy,lamelové rošty,zadní nosič kol,na oji koule na nosič který se dává na tažné zařízení,topení plyn i elektrika(500,1000,2500W),bojler také plyn i elektrika,origoš tvarovaný a zapošitý koberec.Tak že o proti Hobby,kde jsem musel dělat hodně úprav k samostatnosti na tento dám pouze automat satelit a solar.Inetriér nelze z Hobby porovnávat,prostě super - toť můj názor po dvou výjezdech na divoko.A cena??? - o cca.50 000,-Kč nižší s porovním takto vybaveného Hobby nebo jiného evropana.K této myšlence mě přivedl jeden zdejší člen s kterým jsem se potkal v Jetřichovích.Po prohlídce jeho Anglána jsem měl brouka v hlavě a pak se rozhodl.


No nazdárek všichni.Tak to musím říct že ti to rozhodování moc netrvalo.Snad jsi udělal dobře a nebudeš mě při náhodném setkání chtít mlátit :D
Hasky
E
edahermanČlen
Přidáno před 8 let
Hasky:bát se nemusíš :D - po prvotním "osahání" jsem max.spokojený.Zatím jsem nepřišel na nic co by mi nevyhovovalo a nebo co bych měl upravovat.Včera jsem nainstaloval satelit,solar,držák TV a tím mám vše co potřebuji a co jsem chtěl(na co jsem zvyklý).
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Tak přidej nějakou fotku:_
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
E
edahermanČlen
Přidáno před 8 let
Nechtělo se mi do garáže dělat fotky,tak pro ukázku dávám z netu.Je to to samé,jen potah matrací je do červena
edaherman Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen bailey_pageant_vendee_int1.jpg Obrázek nebyl nalezen bailey_pageant_vendee_ext1.jpg
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Krasavec:g
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
No vida kolik nás tu je.
Psal jsem že pred rokem jsme si pořídili náš první karavan - angličan.
No a rok se s rokem sešel a už máme druhý. První vydržel rok, ne proto že by se něco rozbilo nefungovalo atd., ale proto že se děti mlátili na letišti a na to jsem neměl.
Takže jsme vyměnili za palandy a je klid. Další karavan bude zatím také angličan.
Stejně jako v prvním, jsme nechal dodělat, madlo ke vstupu, vnitřní 70l nádrž, trezor, venkovní zásuvka 220V-12V a TV. kombi alarm na plyn.
V podstatě rozměry máme stejné, jen je jinak udělané vnitřní uspořádání. Na zádi máme palandy před kuchyní sezení se stolečkem a vepředu postel, s vysouvacím stolem, případně můžeme vyndat i velký rozkládací.
Pokudby někdo váhál za mě anglán.
Na fotce je ještě stará souprava brzy bude aktualizace s Rangerem 550/6
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Valteracci Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Je zajimavy, ze nejvic anglicaku jezdi hned po Britanii asi v Cechach. Jinde je to docela exoticka zalezitost. :x
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
Zajímavý to je nám se však líbí obecně anglický styl a pokud bych měl dostatek prostředků, postavil bych si dům v anglickém stylu. Takže u mě třeba proto angličan. Líbí se nám vybavením i vnitřním "dizajnem".
Je pravda že trojdílné okno nemusíme, ale na novém to už není :) tam je zase obecně málo oken oproti přechozímu.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Že by to bylo tím vybavením?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.Tak jsem jednoho anglána vyměnil za novější model - Swift Chalenger Sport 584/2014. https://www.youtu...V1o8IqwDi8 . A předešlého nabízím k prodeji v sekci - prodej.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,804 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29412 sekund | Průměrně za: 0.29412 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB