Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Čas mezi svátky: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Čas mezi svátky

Poslední aktualizace před 9 let
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj všem kdo mají děti jako my a najednou nevědí, kam mezi svátky.
Jezdili jsme na lyže, kdy jsme vyjeli večer 26.12. a pak se vrátili jen na Silvestra za kamarády. Plánujete někdo letos nějaký výlet na hory s lyžema? Ptám se, protože je to dost bída. Má se ochladit kolem 26.12. a tak by mohli něco dosněžit, ale to je již dost pozdě. Pak ješte Rakousko někam blíže by připadalo v úvahu, ale i tam nejezdí vše a bude asi narváno.
Případně se na lyže vykašlat a jet někam na turistiku, stavit se večer v termálku a podobně. To je však opět o Rakousku či Německu, protože u nás termál není. Pokud by jste někdo měl nějaké plány na jakýkoli výlet s dětmi, rádi se přidáme či případně se budeme podílet na tvorbě programu, který spolu vykomunikujeme.
No a také hledáme parťáky na jarní prázdniny, tak případně i toto můžeme probrat včas. To už sníh někde bude, alespoň v Rakousku. Jarňáky máme od 14.2.2015. Děti máme 7 a 9 let (páreček). Pokud se tu na jarňáky najde, kdo nechce autem, ale někam do pensionu, i tomu se až tak nebráníme.
Děkujeme všem, co se ozvou. Můžete i přes SZ.
Mirek
Bombíci
P
Petr a MirkaČlen
Přidáno před 9 let
ahoj jedeme 27 do Deggendorfu( Německo) do lázní Elypso, můžete se přidat pokud budete chtít
Petr a Mirka
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
Díky, ale jste struční, tak jsem napsal SZ s nějakými dotazy. Ahoj.
Bombíci
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
lyže asi necháme zatím v garáži. Taky bych někam zvedl kotvy. Dejte vědět.
Jirka
K
kutil1Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, mezi svátky vyrážíme s vnuky 5 a 10 roků na lyže, ale jen Čechy a Morava - uvidíme podle sněhu, kde to půjde.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 9 let
Na horách je to mizérie ze sněhem tak rozhodly termály jedeme do Büku 24.12 tam 28.12 zpět.

Na svátky by tam mělo být docela slušné počasíhttp://www.wetteronline.de/wetter/sopron
Hanka a Pavel
Upravil pachta dne 22.12.2014 13:12, před 9 let
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
Kluci, ale já nechi ležet 4 dny v termálu. To bych nevydžel ani celý den v zimě. V létě se dá zahrát volejbal a podobně, ale v zimě to nedám. Prostě jsem to chtěl spojit s nějakými výlety po okolí a termálek jen večer pro zahřátí na cca 3 hodinky. Co vy na to? Jak psal Petr a Mirka, tak tam by se i dalo. Nastuduji to a uvidíme. Zatím je čas.
V tom Büku to taky po svátkách nebude o velkém teple a tedy nebude to na kola. Na pěšky to asi není zrovna extra zajímavé místo. Máme děti, musím je zabavit.
Pokud se něco nezmění někde na horách, tak lyže jsou zatím na druhé koleji.
Bombíci
P
Petr a MirkaČlen
Přidáno před 9 let
škoda toho sněhu no... plány byly také rozsáhlejší :|
Petr a Mirka
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
Tak koukám na počasí a vypadá to, že od zítřejší noci budou zasněžovat a na horách to nevyleze nad nulu ani přes den. Taky sem tam něco spadne a jsem tedy na vážkách. Asi lyže nabalíme a když se ukáže, že bude dobře, tak dáme i lyže. Co ty na to Jirko? Mirka s Petrem lyže vzdali a jedou se ohřívat. Skoro přemýšlím, zda neudělat něco jakou tour, hory ,lázně atd. To kdyby něco selhalo, aby se dalo spolehnout na další. Jen nevím, kdy vyjedeme a kam. Možnosti se rozšiřují. :)
Bombíci
P
Petr a MirkaČlen
Přidáno před 9 let
My jsme totiž chtěli na běžky a to nebude zasněžené ani náhodou:| na sjezdovce by to asi šlo, když bude přimrzat tak budou zasněžovat:^
Petr a Mirka
M
mileČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj.Chceme také vyrazit někam, nejlépe na lyže.Od pátku se má docela ochladit tak by mohli něco nasněžit.Máme sebou jednu čtrnáctiletou lyžařku.Bohužel mužeme vyrazit kvuli práci až v uterý, chtěli bychom vydržet někde na horách přes silvestra až do soboty.Kdyby měl někdo podobný plán rádi se přidáme.Mirek
Roman LuskRoman LuskČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Bombici napsal:

Tak koukám na počasí a vypadá to, že od zítřejší noci budou zasněžovat a na horách to nevyleze nad nulu ani přes den. Taky sem tam něco spadne a jsem tedy na vážkách. Asi lyže nabalíme a když se ukáže, že bude dobře, tak dáme i lyže. Co ty na to Jirko? Mirka s Petrem lyže vzdali a jedou se ohřívat. Skoro přemýšlím, zda neudělat něco jakou tour, hory ,lázně atd. To kdyby něco selhalo, aby se dalo spolehnout na další. Jen nevím, kdy vyjedeme a kam. Možnosti se rozšiřují. :)


Tak kam jste kdo vyrazil na lyžovačku na silvestra, já se pořád nemůžu rozhodnout kam vyrazit , vyčkávám kde se to zlepší, chtěl bych nejpozději v pondělí až do neděle
nejraděj do Rakouska při lepších podmínkách i v Čechách ,nejlépe nějaké stání u sjezdovky aby se mohl děti vyřádit ,
nepřidá se někdo?
M
mileČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,koukal jsem na ruzné webkamery a všude na horách teploty hodně pod nulou a všude se zasněžuje.Přemýšlíme o Herlíkovicích nebo Medvědíně a nebo na druhou stranu Lipno nebo Kvilda.Jak jsem už psal mužem vyrazit až v uterý tak nechceme nějak daleko.
P
paragČlen
Přidáno před 9 let
My jedeme zítra vyhřát kosti do Fussingu a na Silvestra si je jedeme zakalit na Hochficht .Pojedeme na parkoviště od Schwarzenbergu a zůstaneme asi do 2.1. pak se má počasí kazit.
Hodně zdraví a štěstí v novém roce a též hodně bezproblémově najetých km,přejí Plzeňáci
Ivča a Jarda
Ps.Doufáme,že to dokáží vysněžit,minulý týden byl Kaunertál super!
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, jsme zatím na tour po babičkách a dědečkách a ráno vyrážíme. Přemýšlím, že když jsme v Lanškrouně, že to namíříme na 2-3 dny někam do Orlických hor. Vysněžují, v Říčkách zítra spouštějí druhou sjezdovku, v Červené Vodě nevím. Deštné zatím nic. Tak asi tak. Jak jsem psal, Silvestra máme jinde. Kdyby tedy někdo vyrážel v tyto dny sem, ozvěte se.
Jsem rád, že setéma rozběhlo a snad se dají dohromady i jiné posádky, které byly zoufalé z počasí a řeší to na poslední chvíli.
Ale v mém téma bylo i o jarních prázdninách. Kdyby tedy někdo měl prázdniny ve zmíněném termínua chtěl vyrazit s dětmi někam na lyže, rádi se domluvíme.
Děkuji všem a někde na svahu ahoj.
Mirek
Bombíci
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 9 let
My jsme nakonec skončily na Hochfichtu, je tady mraky sněhu, je nás tady 8 bydliku, zitra po lyzovani prejedeme na Lipno.
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
My byli v Říčkách, docela dobrý, jen dnešní ráno otevřeli kasy asi pozdě, protože já tam byl hned po osmé (asi tak 3 minuty) a stál jsem frontu na skipasy přes hodinu. Mají jen tři kasy, což je tragické a ještě jsem paní učil matematiku, protože mě chtěla loupnout o dvě kilča. Ale nevědomě, opravdu v tom stresu ji to nešlo ani rychle a ani dobře. Už jsem na "Silvestrovské" akci s kamarády, tak mě tam již trápit nebudou. Ale příště si rozmyslím, kdy tam jet.
Přemýšlím ale, kam na víkend po Novém roce, zdaještě někam nezajet do neděle. Kde budete a jaké to tam je?
Díky. Mirek

Automatické sloučení 06.01.2015 22:52:
Ahoj, koukám, že zde to již pokračovat kvůli jarňákům asi nebude a měl bych si založit na to nové vlákno. Nebo ještě váháte, ti co jste z Pardubicka, Chrudimska, Trutnovska, Krumlovska, Svitavska, Ostravska atd. ?
Tedy termín prázdnin myslím od 16.2. Rád bych jel s někým, abychom měli pro děti kamarády.
Bombíci
Upravil Bombici dne 06.01.2015 23:52, před 9 let
M
mileČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,vidím že máme stejné plány.My ale bohužel máme prázdniny o 14 později,tak třeba příště.
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Mile, jak jindy? Jindy budete mít jarňáky zase jindy. Nikdy je nebudeme mít s Prahou. Pokud jindy třeba na víkend, pak asi není problém, ale až se uklidní počasí. Tento víkend to asi není :(
Bombíci
M
mileČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,asi jsem to špatně napsal.Je jasné že s jarnakama se nikdy nepotkáme.Myslel jsem to třeba víkend,výjezd nebo prostě jindy:D.Tento víkend hory asi nic moc,předpověd je špatná.Přemýšlíme o příštím týdnu Krkonoše,vše bude zase záležet na počasí.Mirek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Bombici, Petr a Mirka, Dasa a Jirka, kutil1, pachta, mile, Roman Lusk, parag, jarda77

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,822,892 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20752 sekund | Průměrně za: 0.20752 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB